Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
 141/185 anonim ***** válasza:
78%

135-ös vagyok.


"én meg attól mászok falra, mikor csak jóképű pasikhoz tud vonzódni a nő, attól függetlenül, hogy ő maga sem a playboy címlapjáról lépett ki az életbe."


De épp ez az, hogy nem tudod definiálni azt, hogy jóképű. Mindenkinek megvan a saját maga ízlése vagy akár fétise, ami alapján úgymond választ. És amikor azt mondod jóképű, mégis ki szerint?



Rosszul gondolod, nem szoktam női magazinokat olvasni. Vagy keresztrejtvényt keresek vagy autós magazint, ha újságosnál járok.



"Pl. A Titanic-ot el tudtad volna képzelni úgy, hogy Dicaprio helyett Devito vagy Woody Allen játssza Jack szerepét?"


Bármilyen hihetetlen, de el. Nem azért néztem meg a Titanic című filmet, mert DiCaprio-t jó pasinak tartom (egyébként pont, hogy nem az esetem). Azért néztem meg, mert érdekelt a történet, kíváncsi voltam James Cameron eme filmjére és szerettem volna valami romantikus filmet nézni. Számtalanszor megnéztem már olyan filmet, ahol mondjuk a főszereplő férfi hidegen hagyott, mert attól még a színészi alakítást tudom értékelni. Nem kell, hogy tetsszen egy színész, hogy megnézzek egy adott filmet. Egy film nem egy helyes pofitól lesz értékelhető vagy élvezhető.

2016. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/185 A kérdező kommentje:

"De épp ez az, hogy nem tudod definiálni azt, hogy jóképű. Mindenkinek megvan a saját maga ízlése vagy akár fétise, ami alapján úgymond választ. És amikor azt mondod jóképű, mégis ki szerint?"


Ha ez így lenne, akkor akár belőlem is lehetne férfimodell. Meg arcpirítóan szexi sármőr. Mégsem lehetek az. Miért?

Tudom-tudom: itt nem volt csernobil. Nincs kisugárzásom...


A Titanicos filmmel csak azt akartam érzékeltetni, hogy bizony fontos a jó szereplőválogatás. Ebben egyetértesz gondolom. A jó szereplőválogatáshoz pedig hozzátartozik bizony az is, hogy külsőségek alapján válogatják az embereket.

Pl. 40 éves színész nem fog 15 éves gyereket játszani egy értékelhető filmben...

2016. febr. 19. 22:05
 143/185 anonim ***** válasza:
0%
nem tudod mi az a jó képű? te vak vagy? és azért fogom beutazni a földet nem? de szánalmas vagy.....
2016. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/185 A kérdező kommentje:

"És amikor azt mondod jóképű, mégis ki szerint?"


Erre is mondok egy példát. Szerinted nem vagyok jóképű. A barátnőid szerint sem vagyok jóképű. Végigmegyünk az utcán kérdezgetjük a lányokat és 20ból 20 nem találna jóképűnek.


Ellenben elhívnám az egyik jóképű haveromat, akit jóképűnek tartanál (vagy ha te nem, a barátnőid többsége) vagy fordítva. Az utcán is 20ból 15 nő jóképűnek találja.


Na ez a jóképűség. Sztorikat meséljek?

2016. febr. 19. 22:07
 145/185 A kérdező kommentje:
135ös: érezd, hogy nem bántani akarlak téged. Csak bevezetni abba a világba, amiben nekem kell élnem.
2016. febr. 19. 22:09
 146/185 anonim ***** válasza:
71%

Miért, azt hiszed nekem nem okoz gondot a pártalálás, és hogy naponta 10 udvarlóm van? Ki kell, hogy ábrándítsalak.


Mindenki jóképű valaki számára (remélhetőleg), csak meg kell találni a megfelelő embert.

2016. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/185 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki jóképű valaki számára (remélhetőleg), csak meg kell találni a megfelelő embert. hát nekem 4 év alatt nem sikerült mert nem vagyok se magas se helyes se gazdag
2016. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/185 anonim ***** válasza:
3%

mindenki megfelelő valakinek? akkor miért van annyi szingli aki keresi de nem találja a párját? és egyre többen vannak.


a jóképűség objektív tény, és kategória. ha nem az, akkor miért nem Ron Perlman vagy Woody Allen van a képen a jóképű neve felett?


számtalanszor megkaptam ezeket a (z) (elutasító) dumákat:


1 - nekem nem jössz be, de másnak biztos

2 - szerencsés lesz az a lány aki a feleséged lesz

3 - nincs veled semmi baj

4 - hidd el te is megtalálod a párodat


de hogy hogynem egyiknek sem kellettem akik ezeket mondták. tehát nem vonzódtak hozzám, tehát nem tetszettem nekik, vagyis nem vagyok jóképű a szemükben. mivel "senkinek" nem vagyok az, így nem kellek senkinek. (elérhető és számolható közelségben senkinek)


lehet h bejönnék egy kuala-lumpur-i csajnak de vele mit kezdjek?

2016. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/185 A kérdező kommentje:

"Mindenki jóképű valaki számára (remélhetőleg), csak meg kell találni a megfelelő embert."


Ebben is annyi igazság van, mint abban, hogy a társadalomban nincsenek trendek és szokások? :)

2016. febr. 20. 08:02
 150/185 A kérdező kommentje:
téged minősít, ha azt hiszed komoly gondoltam :)
2016. febr. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!