Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
 151/185 A kérdező kommentje:

Ha te is tudod, hogy nem gondoltam komolyan, akkor szerinted hol érdekel engem, hogy kivel szeretnél ismerkedni és kivel nem? :)


megspórolhattál volna magadnak egy önlejáratást...

2016. febr. 20. 12:26
 152/185 anonim ***** válasza:
56%
az előbb még 100 válasz volt :)
2016. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/185 A kérdező kommentje:
lehet hogy törölték. nem mindenki bírja ezt a stílust.
2016. febr. 20. 12:51
 154/185 anonim ***** válasza:
83%

Nem azt mondtam, hogy nincsenek trendek és szokások, de ha félreérthető volt és így hatott, akkor leírom még egyszer.


Az olyan kijelentések zavarnak mint például a " MINDEN nőnek CSAK az izmos, bunkó pasik kellenek". Ha megfigyeled, ezen az oldalon tucatjával találsz ilyen, és ehhez hasonló kijelentéseket. Én tényleg nem tudom mások hol élnek, de én itt ahol vagyok, munkába menet és jövet rengeteg férfit és nőt látok, akik nem úgy néznek ki, mint akiket a magazinokban vagy a képernyőn keresztül látunk. A való életben nem tudod magad photosoppolni mondjuk randi előtt...


Az meg, hogy a mai világban nehéz a pártalálás természetesen CSAK azzal magyarázható, hogy "nem vagyok jóképű"... (remélem átment a szarkazmus)

2016. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/185 A kérdező kommentje:

" MINDEN nőnek CSAK az izmos, bunkó pasik kellenek".


Ilyet sosem állítottam! Tekintve, hogy már voltam izmos, és akkor se nagyon jöttem be a lányoknak. Nagyon sok munka különben. Legalábbis nekem az volt. Megszerezni és fenntartani a tömeget. Ma már olyan sportot csinálok, ami jobban kedvemre van.


Az arc számít!!!


Tőled is megkérdezem, amit egy előtted való válaszolótól is megkérdeztem már.

Ok. Nem számít az arc. A személyiség számít. Tegyük fel, hogy elhiszem neked.

Akkor mivel magyarázod, hogy amikor anonim módon kezdek el ismerkedni valakivel, és utána küldök képet magamról, akkor az esetek 99%-ában éles váltás keletkezik be a kommunikációban, miután látott engem képről :) És ez a Pál fordulat ki nem találod, de kerékkötője az ismerkedés folytatásának.


Illetve amikor eleve kint van a képem: pl. társkeresőkön, akkor nem is nagyon hajlandóak elkezdeni ismerkedni velem.


Nálam ez 8 év keserű tapasztalata. 8 év alatt mondanom sem kell, hogy nem 1 képpel ismerkedtem. Tehát ezt nem lehet egy képre fogni. Hogy az épp rosszul sikerült, vagy ilyesmi.



De tovább megyek! Tegyük fel, hogy a képküldés sem lohasztaná le a kedvüket a folytatástól. Sőt, feltüzelné őket... majd utána történne valami, ami kedvüket szegné a továbbiakban. Na AZ ESETBEN lenne szó nem helyén való viselkedésről részemről, vagy rossz személyiségről.

2016. febr. 20. 18:24
 156/185 anonim ***** válasza:
78%
és arra nem gondolsz hogy a képcsere ELŐTT azt gondolja a lány 'hát, kedves ez a pasi, annyira nem fantasztikus, de ha jól néz ki, akkor tudja ezt kompenzálni, hátha jobb lesz', de utána a kép se segít a helyzeteden? mert egyébként ez is simán lehet... mint ahogy az, hogy valakinek ANNYIRA nem jön be a másik, de a személyiségével megfogja. ez oda-vissza működik
2016. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/185 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondolok.

Viszont ebben az esetben az lenne a logikus magyarázat, hogy a jóképűség nem szubjektív. És nincs olyan, hogy "egy pasit jóképűnek fog majd találni egy lány".

Hiszen ez esetben az ízlés eléggé homogénnek tűnik.


És ez merőben megdönti azt az elméletet, amit itt próbálnak előadni a kolléganők.


Mit gondolsz erről?


Csak hangosan megpróbáltam levezetni a gondolatot.

2016. febr. 20. 18:37
 158/185 anonim ***** válasza:
56%

de te milyen lányoknál próbálkoztál?

mert lehet, ha ugyanolyan típusoknál, akkor nekik hasonló az ízlésük (és te nem tetszel nekik)

2016. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/185 A kérdező kommentje:

Vegyük inkább azt, milyen lányoknál NEM próbálkoztam: a műkörmös, plasztik szájú cicamicáknál.


És hogy őszinte legyek, nem hinném, hogy pont ők lennének a szürke folt :) ugye te sem?

2016. febr. 20. 18:45
 160/185 anonim ***** válasza:
41%
nem a műkörmösökre gondoltam, de pl a mai 'ideál' csajok (hosszú egyenes barna haj, böszme szemöldök, airmax stb, biztos tudod) is tudják magukról hogy válogathatnak, mert a pasik nagyrésze bepróbálkozik náluk.. gyanítom ilyeneknél próbálkoztál inkább
2016. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!