Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
 161/185 A kérdező kommentje:

Nem. Volt köztük olyan is, aki betöltötte a 90 kilót.

Vagy csak átlagos szürkeegér volt.

2016. febr. 20. 18:51
 162/185 anonim ***** válasza:
70%

hát, akkor nem tudok mit mondani. nem volt szerencséd, pont azoknak nem tetszettél, vagy alapból SE passzoltatok össze... vagy megérezték hogy csak nincs ló jó a szamár elven írsz.

nyilván kép nélkül nem tudom megmondani hogy ronda vagy-e, szóval érd be ennyivel...

de 1000 dolgon el lehet bukni egyébként, a helyességen kívül.

2016. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/185 A kérdező kommentje:

"vagy megérezték hogy csak nincs ló jó a szamár elven írsz."


ez egy új kifogás. eddig még nem hallottam.



"de 1000 dolgon el lehet bukni egyébként, a helyességen kívül."


egy értelmesebb lánynál igen. de valljuk be, olyan elég kevés van.

különben miért van itt rengeteg olyan kérdés, hogy "hogyan változtassam meg a barátomat?" "hogyan tartsam meg a barátomat?" stb.

valós sztorikról nem is beszélve.


a kettő meg valahol üti egymást szerintem.

2016. febr. 20. 19:01
 164/185 anonim ***** válasza:
4%

"Nálam ez 8 év keserű tapasztalata. 8 év alatt mondanom sem kell, hogy nem 1 képpel ismerkedtem. Tehát ezt nem lehet egy képre fogni. Hogy az épp rosszul sikerült, vagy ilyesmi."



nálam ugyanez a helyzet, 3 év és 300 elküldött levél után. én értelek !

2016. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/185 anonim ***** válasza:
83%

"Tőled is megkérdezem, amit egy előtted való válaszolótól is megkérdeztem már.

Ok. Nem számít az arc. A személyiség számít. Tegyük fel, hogy elhiszem neked.

Akkor mivel magyarázod, hogy amikor anonim módon kezdek el ismerkedni valakivel, és utána küldök képet magamról, akkor az esetek 99%-ában éles váltás keletkezik be a kommunikációban, miután látott engem képről :) És ez a Pál fordulat ki nem találod, de kerékkötője az ismerkedés folytatásának."


Tisztázzunk valamit. Nem mondtam, hogy az arc számít, sem azt, hogy a személyiség. Én azt mondtam, hogy egy párkapcsolathoz (és annak kialakításához) kölcsönös vonzalom és szimpátia kell. Nem ér semmit az, ha valaki tetszik, de nem tudunk miről beszélgetni, mert annyira mások vagyunk. Ugyancsak nem ér semmit, ha valakivel egy hullámhosszon vagyunk, de nem mozgat meg bennem semmit.

Egyébként volt egy kérdés, amire leírtam a válaszom (amire te most rákérdeztél).

Itt a kérdés:

"Miért változik meg a beszélgetés hangulata képcsere után?"


Itt a válaszom:

"Egyszerű: mert lehull a lepel.

Mikor elkezdesz valakivel levelezni, úgy hogy nem tudod, hogy néz ki, az egész szituáció izgalmas. Minél több levelet váltotok, annál többet kezdesz megtudni a másikról és vagy egyre jobban megkedveled, vagy rájössz, hogy nem szimpatikus és nem is folytatod vele a levelezést. Azonban, ha kezded megkedvelni, titkon (vagy nyíltan) elkezdesz azon gondolkodni, hogy vajon külsőleg milyen lehet. Mert ne áltassunk senkit, a külső legalább annyira fontos mint a belső. És itt jön a lényeg, mert ha a két fél konkrét ismerkedés (pártalálás) céljából levelezik, és képcsere után nem azt kapják, amire számítottak, akkor jön a csalódás. Mert sajnos akarva akaratlanul abban reménykedünk ilyenkor, hogy a másik külseje is tetszeni fog. Azonban, ha rájövünk, hogy ez nincs így, elvesztődik a motiváció a levelezés folytatására. Hiszen ilyenkor mind a két fél reménykedett abban, hogy tetszeni fognak egymásnak, de rájönnek, hogy tévedtek és jön az érés, hogy így nincs is értelme folytatni a levelezést (mert a cél a pártalálás volt, nem csak barátkozás)."


Azonban én is megkérdezném, hogy ismerkedsz személyesen? Vagy úgy még nem is próbáltad? Ha nem, miért nem?

2016. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/185 A kérdező kommentje:

Tudom, mindenki ezt mondja magáról, de az esetemben talán igaz is: jó emberismerettel áldott meg az isten.

Egész életemben egyszer fordult elő, hogy talán(?) bejöttem egy lánynak. El is kezdődött köztünk valami, aztán egyéb okok miatt végett vetettem a dolognak. Ugyanis nem bárkit és nem bármi áron szeretnék.


Tegnap is olvastam egy kérdést, ahol egy lány kikezdett egy fiúval egy buliban és így jöttek össze. Velem valahogy sosem történtek ilyen sikersztorik. Nem hogy nem kezdtek ki velem lányok, de azt sem szívesen veszik, ha én teszem meg az első lépést feléjük.


A magamfajtának úgy talán több esélye van, ha először a belsejét mutatja be, mert ha már látszik a külső, akkor a belsőm se érdekel senkit... ezért talán hasznosabb számomra a netes ismerkedés.


Erről beszéltem, mikor azt írtam, hogy eléggé homogén a nők ízlése. És vannak pasik, akik nem nagyon jönnek be nekik külsőre.


Tudom, hogy nehéz elhinni, hogy ennyire észre sem veszik a 18-27 éves lányok az átlag pasikat, de pár hónapja volt egy nő, akinek felnyitottam a szemét egy teszttel.

2016. febr. 21. 17:47
 167/185 anonim ***** válasza:
56%
Milyen teszttel?
2016. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/185 A kérdező kommentje:

Látott rólam képet, és meg volt győződve róla, hogy csak béna vagyok. Illetve, hogy a "személyiségemmel" van probléma. Nem hallgatott rám.

A tesztig úgy gondolta, hogy a nők nem ennyire felszínesek.


Regisztráltunk egy társkeresőre és a nevemben a képemmel ismerkedett. 140 levelet küldött ki. 3 semmitmondó válasz érkezett.

Pedig ő nő volt és tudta milyen levelet várnak a lányok.


Röviden ennyi. Utána már ő is elhitte nekem, amit a női igényekről állítottam külső terén :)

2016. febr. 21. 18:10
 169/185 A kérdező kommentje:
Igen. Erre sajnos nem lehet mondani semmit.
2016. febr. 21. 18:50
 170/185 anonim ***** válasza:
70%
Nézd, én alapból nem szeretem az internetes ismerkedést, legalábbis képpel. Ezért sem vagyok fent egyetlen egy társkereső oldalon sem. Arról meg nem is beszélve, hogy ezeken az oldalakon rengeteg olyan ember van, aki csak szórakozni jár fel, vagy hogy éppen az egóját növelje. Volt már például erről az oldalról randevúm, úgy hogy előtte nem is láttunk egymásról képet. Mellesleg egy kép egyáltalán nem adja azt vissza, amit személyesen tapasztalnánk esetleg. Nem tudod meg milyen a másik hangja, milyen gesztusai vannak, milyen a nevetése, hogyan szokott beszélni és, hogy úgy egészében milyen a kisugárzása. Ezeket egy kép alapján nem tudod megállapítani. Nem egyszer előfordult már velem (és jó pár ismerősömtől hallottam ugyanezt), hogy személyesen vonzónak találtam egy férfit, de amikor megláttam róla képet semmilyen hatást nem váltott belőlem ki. És ilyen nem egyszer volt. Például a volt barátomra a hangja miatt figyeltem fel. Volt egy munkatársam, akire akkor figyeltem fel, amikor elmagyarázott nekem valamit. Egy másik férfira pedig akkor, amikor táncolni láttam. Szóval sosem lehet tudni.
2016. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!