Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
 171/185 A kérdező kommentje:

Kép nélkül nem nagyon akarnak talizni a lányok. De mindegy. A valós életben sem jobb a helyzet, mint ahogy azt fentebb leírtam.


Ezt dobta az élet, ennek ellenére kell boldognak lennem. Sokat tudnának mesélni erről egy kórház rehab osztályán. Aki nem tud hozzászokni a megváltozott életéhez, az idővel keserű emberré válik. Arra a szintre meg sosem szabad eljutni! Nem ér meg annyit...

2016. febr. 21. 19:39
 172/185 anonim ***** válasza:
78%
Nos tényleg nagyon sajnálom, hogy ez a helyzet. De ha a próbálkozást is feladja valaki, akkor még az eddiginél is kisebb lesz az esély a pártalálásra.
2016. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/185 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.


De van az a pont, ahol már mérlegelni kell. Még lejjebb kerülni a spirálon a folyamatos visszautasítás miatt, vagy megadni a fél százalék esélyét a sikernek?

2016. febr. 21. 19:57
 174/185 A kérdező kommentje:
most olvastam el miről is írtam ki pontosan a kérdést: egyszóval összefoglalva, maradok nem normális pasi ;)
2016. febr. 21. 19:58
 175/185 anonim ***** válasza:
3%
én a próbálkozásaim számával csak a kudarcaim számát növeltem.
2016. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/185 anonim ***** válasza:
86%

Én mondjuk találtam magamnak szerencsére, de huszoniksz évig baromira nem volt szerencsém nőként. Igen, aláírom, túlsúlyos és önbizalomhiányos vagyok, ezért hendikeppel indulok, de amellett kompromisszumkész, értelmes, intelligens, kedves, ápolt, magamra a lehetőségeimhez mérten igényes. Akit szeretek, afelé még gondoskodó típus is (nem anyuci jellegűen, de amit látok, sztem gondoskodóbb vagyok, mint a sokéves átlag).


Én úgy gondolom, megérdemeltem egy normális férfit - a saját értékrendszeremhez képest normálisat. A mostani párom sem az a fajta normális, akit te úgy titulálsz, hogy "a nők szerint az". Ő is túlsúlyos, nincs filmsztár feje, most még az anyjával együtt lakik (mondjuk külön lakrészben, eltartja magát, és névleg is a nevén van az a rész), nincs kocsija. Max. a magasság van meg.

De az nekem fontos volt, hogy legyen magára igényes (ne legyen utcán zsíros a haja, koszos a ruhája, penetráns "egy hete nem mostam fogat" jellegű szájszaga, ismerje a dezodort), illetve hogy értelmes, intelligens, kedves legyen.


Akik addig megkörnyékeztek, tényleg mocsok igénytelenek voltak. Nem hiszem, hogy csak azért, mert van rajtam 20 kg plusz, már annyira lecsökkenne az értékem, hogy ilyen alkoholbűzös nagyapám korú fazonokkal kellene leállnom meg olyanokkal, akik negédes módon próbálnak bevinni a bokorba a Deákon este 11kor. Mert tényleg kb. ilyenek környékeztek meg, pedig nem öltözködöm kihívóan, nem adok jeleket, semmi ilyesmi.


Két hasonló ismerősöm van. Az egyiknek még most sincs párja. Jó, a mai világban lehet, hogy az ő elvárása túl magas, de ez az elvárás sztem pont egy olyan, amiből nem szabad leadni. Ő vallásos, és szeretne konzervatív keresztény párt magának.


Egy másik barátnőm szintén ápolt, kedves, okos, de valahogy mindig idiótákkal került össze, akik nem tudták, mit akarnak, és pazarolták az idejét (és baromira nem alfahímekről van szó). Az más kérdés, hogy ahogy engem is, őt is sztem a gyk férfiközönsége átlag alatti kategóriának tekintene kinézetre, mert kb. a sminkeletlen modell nekik az átlagos...

2016. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/185 anonim ***** válasza:
2%

"Egy másik barátnőm szintén ápolt, kedves, okos, de valahogy mindig idiótákkal került össze,"



mert csak ők kellenek neki, csak őket veszi észre, veszi férfiszámba. úgy kell neki. ennyi.

2016. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/185 anonim ***** válasza:
62%

177. Nem nyert, azóta van rendes, kedves párja :).

És nem azért esett bele a két srácba, akiről beszéltem, mert parasztok voltak, hanem a szakmai tudásuk nyűgözte le (vegyész).

2016. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/185 anonim ***** válasza:
62%

Mostanában egyre inkább úgy érzem, hogy nem érdemlek meg egy normális, korrekt, érzelmekre képes pasit. Valami nagy bűnt követhettem el előző életemben, amiért most ilyen méltatlan szerelmekkel kell lakolom :)

Ez persze csak vicc, de tény, hogy évek óta az egyik rossz kapcsolatból sodródom a másikba, miközben szenvedek. Ez van.

2016. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/185 anonim ***** válasza:
88%
Mi a pic$áért teszel fel akkor egyáltalán kérdést, ha egyszer önfejű és makacs vagy? Akkor menj le a térképről, sajnáltasd magad, hogy milyen rossz neked oszt cső, egy nőnek sem jössz be.. hát istetenem, így a leírtak alapján, AMIKET TE ÍRTÁL, nekem se kellenél ingyen se.És igen mielőtt még 100000-jére megkérdeznéd, hogy az alapján ahogy itt írsz, igen az alapján egy nagyon rongy természetű ember vagy, meg is érdemled a sorsod, sőt inkább maradj is így, ne keserítsd senki életét.És a kérdésed megbukott,mert te nem vagy normális pasi. Í gy egy nő sem érdemel meg. Szicsu
2016. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!