Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Így hogy váljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy váljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha már beteg vagyok teljesen lelkileg a depressziós férjemtől, de nincs lehetőségem anyagi okok miatt elválni? És nem is lesz. Én még csak elmennék akármilyen körülmények közé, de a két gyerekemmel nem szeretném megtenni ezt. Az apjuktól se szeretném őket elválasztani, tehát maradna az, hogy még így is nagyon sokat kellene találkoznunk. Menjek nélkülük, őket meg hagyjam az apjukra? Imádják őt amúgy, mert én vagyok a csúnya szigorú néni, az apjuk meg egy puha p. sose szól rájuk. Vagy marad a pia meg a nyugtatók? Vagy kezdjek valamiféle elkerülésbe, próbáljak programokat szervezni magunknak, hogy minél kevesebbet kelljen egymás fejét nézni? Vagy már arra is gondoltam, hogy egyszerűen behazudom, hogy megcsaltam, és akkor ő maga nem akar már együtt élni. De mi van, ha még így is együtt akar maradni a gyerekek miatt, és akkor még emiatt is hallgathatom a pampogást? Nincs más kilátásban, nem is akarok senkit. A legfőbb gond, hogy ha együtt élünk, akkor szexelni kell vele, mert ha nem fekszek alá, akkor még az alapnál is elviselhetetlenebb. Lehet másnak ez egy egyértelmű helyzet,de nekem nem, ezért kérdezek itt, ha emiatt szerencsétlen vagyok, hát vállalom.
2023. márc. 21. 11:06
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
43%

Agresszív is? A gyerekekkel hogy viselkedik?


Mert ilyen esetben akkor javaslom, hogy fordulj akár az illetékes családsegítő szolgálathoz, vagy olyan szervezethez, akik a lakhatás megoldásában is tudnának segíteni.

2023. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
67%

"szexelni kell vele, mert ha nem fekszek alá, akkor még az alapnál is elviselhetetlenebb."


Tehát lényegében megerőszakol..

2023. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid nem tudnak segíteni?

Nem tudsz visszaköltözni hozzájuk?

2023. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

1

Nem. Van, amikor csúnyán viselkedik a gyerekekkel, de ezt nem agresszivitásnak mondanám, inkább szerencsétlen. Pl. ha mégis úgy dönt, hogy na most aztán jól megneveli a gyereket, akkor nem ráüt enyhén, vagy rászól, hanem elkezdi lelökdösni a földre, vagy dobálni az ágyra. Ilyenkor már szóltam is rá, hogy fejezze már be még elharapja szerencsétlen gyerek a nyelvét, meg egyáltalán, miféle stílus ez, senki se bánik így a gyerekével, ő meg játszótéren mindenki előtt simán csinálja. De szerintem ennyire kretén, nem agresszivitásból csinálja.

Amúgy agresszívan reagál sok mindenre, de csak szóban, nem ütne meg. Gondolom tudja, ha megüt, hogy akkor rögtön elmennék, és jönne a papír az ügyvédtől a tartásdíjra.


2

Igen.

Van, amikor még meg is kér, hogy csókolózzak vele, mert akkor neki még izgatóbb. Minden róla szól. Egy elkényeztetett kis pcsfej. 🤮

2023. márc. 21. 11:17
 5/54 anonim ***** válasza:
13%

Háááát...na... ha elválsz mivel lesz jobb? Az házaséleted fele arányaiban a tiéd is, nem csak a férjed hibája. Egy depressziós, kétgyerekes nő maximum szexre kell a többségnek, ezzel azért barátkozz meg.

A férjed meg a te döntésed volt, hol voltál előtte? Nekem nem mondja senki, hogy egy ember 180 fokot fordul házasság után. Ilyen volt ő mindig is, csak azt gondoltad hogy a rossz tulajdonságai annyira nem lesznek zavarók. Aztán egymásra is untatok. Ha elválsz utána meg tudsz élni? Vannak terveid? Mármint tudatosan felépített, használható terveid? Én nem látlak egy értelmes és tudatos nőnek ne is haragudj, valószínűleg pont ezért találsz hasonló férfit is. Azért sok sikert!


Pl. ha én elválnék mint 40-es férfi, eleve nem is szeretnék senkivel sem együtt élni. Ha valami csoda folytán mégis, akkor nálam elég magasan van a léc. Csak annyi amennyit én is adni tudok. Persze, nem fenyeget a válás, csak mi lenne ha módban írtam.


A hasonló a hasonlót, nem a világot kell megváltoztatni(azt úgy sem lehet), nem menekülni kell a problémák elől, hanem önmagadat rendbe tenni.

2023. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

3

Az összes rokonom idióta, barátaim meg nincsenek.

2023. márc. 21. 11:18
 7/54 anonim ***** válasza:
63%

Depressziós. Nem lehet, hogy ezen kéne segíteni, meg rendbe kéne tenni a házasságotok?

Milyen anya vagy, hogy neked xar a depressziós pároddal, de a gyerekeid maradjanak vele?

Kezdem úgy látni, hogy nem csoda, ha a férjed depressziós.

Egy szót sem írsz, hogy mi a baj, azon kívül, hogy te nem akarsz vele szexelni, de ennek ellenére megteszed. Mi és hol romlott el? A szokásoson kívül, mi szerint nektek már össze se kellett volna házasodni.


Amúgy meg mondd meg, hogy neked nincs kedved szexelni. Javasold neki a nyitott házasságot, vagyis mással csinálja nyugodtan, de diszkréten. Te meg foglald le magad, lehetőleg pia és drog nélkül. Bàr tényleg kényelmesebb, mint sportolni, törőddi a családdal, segíteni a férjednek meggyógyulni, vagy eltartani magatok.

Szerintem kezdetnek nézz magadba, hogy te mennyiben vagy hibás, hogy ide jutottatok.

Aztán egyszerűen vàrd ki, amíg elhagy a férjed. Ő is be tudja adni a válást, elvégre ugyanolyan xar a házassága, mint a tiéd.

2023. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
5.Az ember ket gyerekkel depressziósan nem elsődlegesen párt keres, ne magadbol indulj mar ki. Aki volt xar kapcsolatban annak csak nyugi kell, a fiatalok meg örök agglegenyek pörögnek a témán. Kit erdekel mire kell a többségnek, van akinek már a 30 éves nő is öreg meg mittomén.
2023. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
84%

"Igen.


Van, amikor még meg is kér, hogy csókolózzak vele, mert akkor neki még izgatóbb. Minden róla szól. Egy elkényeztetett kis pcsfej. 🤮"


Elmondanád kerlek, hogy miért nem mondasz rá NEMET?

Azt írtad agresszív nem lesz, köcsögöskodni fog? És?? Inkább mint a nemi erőszak!

Az biztos, hogy ha nemet mondasz rá legközelebb, vedd fel hangfelvételre a reakcióját, jól fog majd jönni.

2023. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűen csak meg kell mondani, hogy nincs kedve szexelni. Ennyi. Nem kell se fenyegetőzni, se erőszakot kiabàlni. Bunkó lesz? Meg kell mondani, hogy látod, pont azért nincs kedvem.

Amúgy meg ez az a pont egy házasságban, amikor már semmilyen más lehetőség nincs, mint minél gyorsabban elválni. A kérdező már csupa undor és harag, semmi tisztelet vagy szeretet nem maradt, amire építeni lehetne. Az se állapot, hogy élnek egy fedél alatt életük végéig, mert nincs hová menni, és kerülgetik egymást.

2023. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!