Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Így hogy váljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy váljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha már beteg vagyok teljesen lelkileg a depressziós férjemtől, de nincs lehetőségem anyagi okok miatt elválni? És nem is lesz. Én még csak elmennék akármilyen körülmények közé, de a két gyerekemmel nem szeretném megtenni ezt. Az apjuktól se szeretném őket elválasztani, tehát maradna az, hogy még így is nagyon sokat kellene találkoznunk. Menjek nélkülük, őket meg hagyjam az apjukra? Imádják őt amúgy, mert én vagyok a csúnya szigorú néni, az apjuk meg egy puha p. sose szól rájuk. Vagy marad a pia meg a nyugtatók? Vagy kezdjek valamiféle elkerülésbe, próbáljak programokat szervezni magunknak, hogy minél kevesebbet kelljen egymás fejét nézni? Vagy már arra is gondoltam, hogy egyszerűen behazudom, hogy megcsaltam, és akkor ő maga nem akar már együtt élni. De mi van, ha még így is együtt akar maradni a gyerekek miatt, és akkor még emiatt is hallgathatom a pampogást? Nincs más kilátásban, nem is akarok senkit. A legfőbb gond, hogy ha együtt élünk, akkor szexelni kell vele, mert ha nem fekszek alá, akkor még az alapnál is elviselhetetlenebb. Lehet másnak ez egy egyértelmű helyzet,de nekem nem, ezért kérdezek itt, ha emiatt szerencsétlen vagyok, hát vállalom.
2023. márc. 21. 11:06
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
85%
16: Miket vettetek a házasságban, mennyit érnek és hogyan rendelkezik ezekről a házassági szerződés?
2023. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, te nem dolgozol, nincs jovedelmed, hogy ennyire ki vagy szolgaltatva a ferjednek?
2023. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

"No és lehet menni olyan faluba, ahol ingyen kapod a lakhatást, mert elnéptelenedő falu."


Na pont ezt nem akarom megadni a gyerekeimnek, hogy ellehetetlenítsem őket, csak hogy én lelkileg jól legyek. De ha csak magamra kellene gondolnom, akkor se költöznék ilyen helyre.

2023. márc. 21. 12:30
 24/54 anonim ***** válasza:
94%
Elnéptelenedő faluból ingázni sokkal jobb, mint egy agresszív apa és egy iszákos anya egy nagyvárosban.
2023. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos igaz. Ez, amiben eltek, rosszabb a gyerekeknek.
2023. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

Azok az életek... Hát én ehhez nem szeretnék hozzászólni, számomra testidegen világ.


Vagyis annyit kérdeznék, hogy a ti világotokban mit jelent az együtt járás és az ismerkedés? A non-stop dugást, és hurrá, van pasim/nőm? Valahogy tragikus hogy olyan emberek alapítanak családot, akik vagy nem ismerik egymást, vagy úgy történik a dolog, hogy semmi közös sincs bennük. Na ez a FELSZÍNESSÉG és az emberi IGÉNYTELENSÉG magasfoka.

2023. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
73%
Az a helyzet, hogy gyerekvallalaskor abba is bele kell gondolni, hogy mi lesz, ha egyedul kell felnevelnem. Nem akarok igazsagtalan lenni, de aki anyagilag ennyire ki van szolaltatva a ferjenek, hogy ezert nem mer elvalni, ott o is hibas.
2023. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
85%
27. Erre célzok én is a 26-os válaszommal. Hogy a fenébe lehet ennyire vakrepülésben élni és gyereket vállalni?!
2023. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

27:

Rengeteg olyan nő van aki menekül otthonról, mert már eleve olyan a családi légkör (gyerekkorában), hogy az első dolga az, hogy összeismerkedik egy pasival és hozzáköltözik. Mindegy is hogy ki az az illető, csak a szülőktől megszabaduljon.

És hogy a pasinál be legyen biztosítva hosszabb távra a lakhatás, ezért gyorsan szülnek gyereket is (nyilván attól még szeretik a gyerekeiket).

Nagyon sok nő van a mai világban gyerekekkel kiszolgáltatott helyzetben. És ez a kiszolgáltatottság már a szülői házban elkezdődik.

Az meg már rajtuk múlik, hogy mikor veszik észre, hogy ebből a helyzetből milyen módon kellett volna kitörni (jó szakmát tanulni) még mielőtt a gyerekeiket is ebbe a kiszolgáltatottságba taszították volna.

Ez csak egy nagy általános észrevétel volt (akinek nem inge ne vegye magára), de ez sajnos nem segít a kérdező anyagi helyzetén.

2023. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
21%
Ne etessétek az incel trollt!
2023. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!