Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/190 anonim ***** válasza:
100%
idióta vagy
2011. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/190 A kérdező kommentje:

Persze azért, mert le akartam fogyni. A vital.hu nem nekem ír egyedül. Ott van, bárki elkezdheti, és sokan meg is csinálták attól, mert nem írták ki ide.

Egyébként megszokott dolog a ducikon röhögni akkor is, ha futni kezdenek, akkor is, ha fogyni akarnak, ha akarnak változtatni az életükön. Közben meg mindenhonnan az "élj egészségesen, ne legyél túlsúlyos" szövegek folynak a csapból is. Akkor meg mi a probléma? Nem dicséret illetné az ilyen elhatározásokat? Plusszban még le kell húzni, hadd legyen nehezebb?

2011. szept. 24. 14:25
 43/190 A kérdező kommentje:
Amúgy már semmi bajom. A sonka jót tett. Tudják a készítők, hogy mikor mi kell, mikor mi segít, nem hülyék állították ezt össze, és tették ki egy egészséggel foglalkozó oldalra. A sonka olyan szépen eltelített, hogy bőven kibírom vacsoráig.
2011. szept. 24. 14:27
 44/190 A kérdező kommentje:
Szépen kihúztam a 2. nap ebédjét is. Olyan jó látni, hogy már fogy a diétás étkezések száma!! :-)) Na meg én is :-))
2011. szept. 24. 14:31
 45/190 anonim ***** válasza:
Fogysz? Elbúcsúztál a víztől és az izmaidtól? Akkor oké (:
2011. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/190 A kérdező kommentje:

Tegnapról mára -1 kiló. Ha így marad, hogy napi -1 kiló, az nagyon oké, nem?

A víztől nem búcsúztam el, mert mondom, hogy örökké a kezemben van az ásványvizes palack, hurcolászom mindenhová, több, mint 2 liter lemegy egy nap.

2011. szept. 24. 14:40
 47/190 A kérdező kommentje:

Az izmaim. Hát azt nem tudom. Minden fogyásnál megy le belőle szerintem.


Elmondok még valamit. A versenysúlyom 55 kiló volt, azt szeretném most visszakapni, kevesebb nem is akarok lenni. De kamaszkoromban, a hormonális megugrás miatt egyszer, 1 évig voltam 63 kg. Majdnem, mint most. De valahogy nem tudom, hogy hogy lehetett mégis, mert azonos súllyal akkor sokkal kövérebbnek néztem ki (most így visszanézve a képeket is, mg emlékszem is rá). Aztán hirtelen lefogytam, ahogy rendeződtek a hormonjaim. Szóval nem tudom, hogy hogy lehettem sokkal kerekebb arcú, nagyobb tokájú, hatalmas úszógumijú ugyanezzel a súllyal, amikor most a fejemen nem, csak a gyomromon meg a hasamon látszik a túlsúly. Na meg persze a lábamon. Lehet, hogy átrendeződött, most máshol rakódik le? Ez elképzelhető szerintem, de csak találgatok, mert már akkor is 158 cm voltam, mint most. Namármost, amikor lefogytam, miből ment le legelőször? Hát persze, hogy nem a hasamból. A mellemből meg a karomból! Tipikus. A nők így fogynak. Úgyhogy nem ez a diéta fog tönkretenni szerintem, hanem ez egy alapbeállítás, hogy így fogyunk.

Na persze, aztán már 55 kilósan hasam sem volt, de tény és való, hogy kisebb volt a mellem. Nyilván egy soványabb embernek nincs akkora tőgye, mint egy túlsúlyosnak. Ha van, azt műcicinek hívják. Ez a természetes.

2011. szept. 24. 14:48
 48/190 A kérdező kommentje:
Ha valaki hibát talál a gondolatmenetemben, akkor cáfoljon meg, de csak észérvekkel, mert az "idióta vagy" című lerendezés nem vitaalap.
2011. szept. 24. 14:51
 49/190 anonim ***** válasza:

Az éjszakai grafomán vagyok, újra. Belevágtál, és ha már elhatároztad, ne hagyd abba - valamennyit, ahogy írtam is, fogyni fogsz (az eredmény meg tart amíg tart) - ez biztos, tanulságokat meg utólag, hetek, hónapok távlatából levonhatsz.


Tényleg a csapból is millióféle diéta árad (jó biznisz lett a fogyókúra a blogoknak, magazinoknak is). Ezek között is vannak kategóriák. Szánalmasan viccesek (horoszkóp-diéta), félelmetesen elmebetegek és veszélyesek (pl bélféreg diéta: nem vicc, halál komolyan képesek egyesek férgekkel a szerveikben élni a fogyásért...), egyoldalú táplálkozáson alapuló idióta koplalókúrák (káposztaleves diéta). Vannak az ezer sebből vérző, tudományosan humbug, ámde egyeseknél működő diéták (90 napos), a garantált eredményt hozó, de veszélyes, egészségtelen kúrák (Atkins). Ott vannak a spártaian szigorúak, mint ez is, amit te csinálsz - fogysz ugyan, de az anyagcseréd nem fog varázsütésre két évre átváltozni.

Aztán vannak a kiegyensúlyozottabb, kevesebb kínzással járóak, mint a déltengeri. Az update életmódszerűen űzhető, ennyiben a többi előtt jár, és nem kell a fazon termékeit megvenni hozzá, kódokba rendezte az összes kajatípust, ez alapján lehet navigálódni annak, aki lusta szénhidrátokat, kalóriákat számolgatni.

Ezek bármelyike működhet egyeseknek, míg másoknak kevésbé, változó arányokkal a sikeresség tekintetében.


Az életmódváltást és a kalóriaszámlálást nem azért szajkózzák, mert valamú új hóbort, hanem azért, mert ez az egyedüli módszer, ami garantáltan mindenkinek beválik, és megbízható eredményt hoz. A szálkásító diéta garantáltan a lehető legjobban minimalizált izomveszteséggel és maxra tolt zsírvesztéssel jár (ez is kalóriaszámolgatós, szabott étrenddel). Ha eltekintünk bizonyos betegségektől (amiket kezelni kell), ez is mindenkinek működik, kortól, nemtől függetlenül.


Én így fogytam le amúgy - 50-51 kiló vagyok, 167-168 centihez (kicsit kevés, de ez áll jól). Én számolgattam, a fehérjebevitelt növeltem, a szénhidrátbevitelt csökkentettem, és ízlésemnek, habitusomnak, szeszélyes életritmusomnak megfelelően alakítottam az étrendem. Semmi kínzás nincs a dologban, ha nem számítjuk a méregetéssel és számolással járó tökölést. Értelemszerűen már csak súlyt tartok (kb tavasz vége óta, amikorra elértem ezt a súlyt), továbbra is számolgatok, továbbra is kajanaplót vezetek és odafigyelek arra, mit is eszek. A matematika nem téved és nem hazudik.


Írogasd az eredményeid, kíváncsi leszek, mi jön össze neked a 13 nap végére, és mennyire leszel elégedett azzal, amit a tükörben látsz. Még inkább kíváncsi vagyok, hogy hogy fogsz állni mondjuk decemberben a kúravégi súlyodhoz képest. Ha elkezdenek visszaszaladni a kilók, azért ne felejtsd el, amit írtam. ;)


És én tényleg nem oltani akarlak, csak egy bizonytalan, szenvedős (ezek szerint jó hír, hogy te nem szenvedsz) és nem tartós módszert választottál, miközben biztos, nem szenvedős és tartható is létezik. De továbbra is sok sikert és kitartást. Olvasni fogom a fejleményeidet. :)

2011. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/190 anonim ***** válasza:
100%

Nem viszel be elég fehérjét ráadásul éhezel. Mi az első amihez a szervezeted hozzányúl, hogy energiát kapjon? Na?


Szépen fogyni fogsz az izmaidból ( zsírból is csak keveset) és jó kis lapos feneked lesz.


Aztán sajnos rájössz, hogy nem tartós a fogyókúrád ( az istenért nem érted meg) és szépen visszahízod a leadott kilóidat ha nem többet. Mi lesz az eredmény? Nő a testzsírszázalékod, az izmod nem fog épülni a jó kis vajas croissanttól, úgy fogsz kinézni mint egy teleszart búvárruha.



De az az igazság, hogy az egy dolog, hogy buta vagy és nem érted miről beszélünk, de mi is azok vagyunk, hogy nem hagyjuk rád a 'csába. Úgyis leesik neked is. Csak nehéz lesz rendbe jönnöd. Izmot építeni nem olyan könnyű mint leadni.

2011. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!