Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyien természetesne...

Komolyan ennyien természetesnek veszik a melegek gyerekvállalását?

Figyelt kérdés

Én kiakadtam, az egyik kérdésnél volt erről szó, és a föld alá lettek pontozva, akik azt mondják hogy nem normális, ha homokosok nevelik a gyereket.

Ez komolyan ilyen elfogadott?

Kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolják.

21. század meg minden, de akkor is!


2012. jún. 17. 12:23
 71/113 anonim ***** válasza:
69%
*nőjjön..(ezt kimoderálták)
2012. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/113 anonim ***** válasza:
69%
elképzeli egy felvilágosítást, tudod ha bedugod azt oda a sötétbe, abból nem lesz gyerek, csinálhatod :)de az e-colival óvatosan.
2012. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/113 anonim ***** válasza:
70%
#70: Egy örökbefogadó pár, akár hetero, akár homoszexuális, családot ad egy árva gyereknek. Az, hogy ha egy homoszexuális pár neveli a gyereket, az árt neki, csak kitaláció. Tehát az ért van. Ellenérv nincs.
2012. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/113 anonim ***** válasza:
31%
az, hogy nem árt neki, az is kitaláció.
2012. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 anonim ***** válasza:
31%
és a család fogalma sem stimmel szerintem homoszexuálisoknál. az nem az.
2012. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/113 anonim ***** válasza:
32%
Hol van az a tudományos alapokra épült hiteles tanulmány, ami kétséget kizáróan bebizonyítja, hogy a homoszexuális szülők káros hatással vannak a gyermekre nézve? Linket kérek, ha lehet!
2012. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 anonim ***** válasza:
41%

a hatalmas tudomány azt bizonyította már, hogy milyen hatással van a szexualitás vagy inkább önértékelés - fiú vagyok e vagy lány - ALAPJAINAK kialakulásában a férfi, női, apa, anya minta. hogy a személyiség egészséges kialakulása, vagy annak torzulása mind mind egytől egyig ezektől függ. hogyan viselkedik egy nő egy kapcsolatban, hogyan egy férfi, megtanulja a két nem közti különbséget. az árvák ezt nem tanulják meg, a homik gyerekei meg hülyeséget tanulnak. majd nyomulnak az azonos neműekre, mert azt hiszik ez a normális, közben lehet heterok!!!irtó veszélyes!

ne kelljen már linket keresgetnem. keress te, ha érdekel.

2012. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 anonim ***** válasza:
58%

"a homik gyerekei meg hülyeséget tanulnak. majd nyomulnak az azonos neműekre, mert azt hiszik ez a normális, közben lehet heterok!!!irtó veszélyes!"


Ez nagyon jó!! :DDDD

Hol olvastad ezt az eget verő ökörséget??

Istene! -.-"

2012. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 anonim ***** válasza:
91%
*m
2012. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/113 anonim ***** válasza:
76%

Oké, a 70%-os válaszadó is egy hatalmas IQ-betyár.

Inkább te ne vállalj gyereket, ha kérhetlek, nem győzni sajnálni azt a szerencsétlent, akit te nevelsz.

Mert hogy jó példát tőled nem tanulhat, az hétszentség, bunkókra meg semmi szüksége ennek a világnak. Van elég, te magad is láthatod, ha tükörbe nézel.

2012. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!