Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyien természetesne...

Komolyan ennyien természetesnek veszik a melegek gyerekvállalását?

Figyelt kérdés

Én kiakadtam, az egyik kérdésnél volt erről szó, és a föld alá lettek pontozva, akik azt mondják hogy nem normális, ha homokosok nevelik a gyereket.

Ez komolyan ilyen elfogadott?

Kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolják.

21. század meg minden, de akkor is!


2012. jún. 17. 12:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
79%
Nem azért tartom álszentnek amit írtak mert nem tudom elfogadni és nem tetszik hanem mert 100% hogy bárki ne próbába vele beszélni erről hogy az a normális aki a lányokat szereti.
2012. jún. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 anonim ***** válasza:
61%

"Igazából nem értem amit be raktál főleg hogy mik azok a lev ..:.. valamik ."

Na, látod többek között inkább ennek kellene utánaolvasnod, ahelyett, hogy butaságokat beszélsz itt össze-vissza.


"Egyébként akkor te mit csinálsz ha nem engem győzködnél hogy el kell fogadni a melegeket ? "

Ilyet egyetlen szóval sem írtam, kérlek, olvass vissza. Pusztán felhívtam a figyelmed rá, hogy az összes állításod, amelyeket felvonultattál, sokkal inkább sztereotípiákra épül, semmint valós rálátásra.


" Egy szóval se tagadtam hogy megvan a kettős mérce nálam de azt valóban nem írtam hogy a leszbikusok az ágyban teljesítésükért jobbak . Úgyhogy nem tudom miért lennék én az álszent de jó lenne ha ezt is elmagyaráznád ."

Nagyon egyszerű, az előbb már ki is fejtettem:

Ha a lányod leszbikus lenne, elbeszélgetnél vele. Ha a fiad lenne meleg, agyonütnéd. Ez hatalmas megkülönböztetés a két gyerek között, egyértelműen elfogadóbb vagy a leszbikussággal szemben.

Üsd agyon a leszbikus lányodat is! Vagy szimplán beszélgess a képzeletbeli meleg fiaddal. Mindjárt kiegyenlítődik a helyzet, eltűnik a kettős mérce, amely a férfiak esetében elfoadóbb a leszbikussággal szemben.


"Amúgy ezt a vitát éveik folyathatnánk mert nem tudsz olyat mondani ami a melegek mellett szólna ."

De igen, nagyon sokat tudnék, csak nem neked, mert számodra felesleg. A hozzád hasonló szemellenzős embereket lehetetlen meggyőzni egészen addig, míg a saját kárukra nem tanulnak valamit toleranciából.

2012. jún. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/113 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hogy valamit félre értettem de már kezdek álmosodni és így nem figyelek eléggé . Majd reggel vagy délelőtt átnézem amiket írtál vagy írtam . Egyébként az ellenérveket is jó ideig lehetne sorolni ha tudni akarod .
2012. jún. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 anonim ***** válasza:
93%

Tudományos megközelítés:

[link]

Bár gondolom ez is csak olyanokat érdekel illetve azok értik meg akik eleve elfogadóak.

2012. jún. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/113 anonim ***** válasza:
65%

"Egyébként az ellenérveket is jó ideig lehetne sorolni ha tudni akarod ."


Ez így igaz. Ám csak akkor fogadom el őket, ha nem sztereotípiákra, hanem valós tapasztalatokra épülnek.

2012. jún. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:
91%
(Onnantól kezdve, hogy a természetben is megtalálható adaptív viselkedés, nekem nem nagyon lenne több kérdésem.)
2012. jún. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
38%
62%-os, komolyan szánalmas az erőlködésed. Minden egyes szavadból süt az ostobaság és a tudatlanság, egyetlen észérvet sem tudtál mondani. Mielőtt valamiről véleményt formálsz, pláne mielőtt átadod ezeket a gyerekednek jó lenne, ha utánanéznél a témának. Jössz itt a vallással, aztán értetlenkedsz, amikor valaki válaszol rá. Agyjátszásnak nyilvánítod azt, aki nem ütné agyon a gyerekét... És még sorolhatnám. Nézz már magadba egy kicsit.
2012. jún. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:
28%

Vannak itt nagyon okos emberek...oket inkabb nem is kommentalom.

Csak a "vallasos maszlag" belinkelojere reagalnek. Meg pedig a kovetkezot: Ne tedd!!!

Isten es az O szent szavanak megcsufolasa amit teszel.

En kereszteny vagyok es nagyon megbotranoztattal.

Isten egyertelmuen es VILAGOSAN elmondta,hogy a homoszexualitas az bun. Mint ahogy a hazassagon kivuli szexualis elet. Es ezzel talan a fiatal ember egyik kerdeset is megvalaszoltam. Honnan tudja,hogy epp menztrual egy no? Mondjuk a felesegevel kene csak enyelegni es akkor tudna mikor vannak azok a bizonyos napok. Biztos hulyenek nez mindenki de mi a ferjemmel azokon a napokon NEM vagyunk egyutt.

Es aki partolja a bunt az O maga is bunt kovet el. Tehat ti mindannyian akik "tamogatjak" a homoszexualis embereket bunben eltek.

En is edesanya vagyok, hamarosan megszuletik a masodik fiu gyermekem is. Nagyon szomoru lennek ha valamelyik fiam egyik nap odajonne hozzam es kozolne,hogy o a fiukat szereti.

Nem bantanam,annak nincs ertelme. Probalnek neki segiteni, hiszek abban,hogy Isten tudna csodat tenni az O eletebe. Ha kellene ejt nappalla teve imadkoznek erte. De ez a dolog megelozheto. En mar most minden nap imadkozok a gyerekeim jovendobeli hazastarsaert es hiszem,hogy Isten meghallgat es megaldja majd oket.

En nem kergetnem el a gyerekemet de vilagosan a tudtara hoznam,hogy mi (a szulei) ezzel nem ertunk egyett es ha O ezt nem tudja elfogadni akkor koltozzon el(ha mar felnott). Sose mondanek le rola es a kapcsolatot is tartanam vele.

Nagy a felelosseg rajtunk szulokon. Igen,egyetertek azzal,hogy valoszinuleg szulethet valaki hajlammal de hiszem,hogy Isten ezt el is tudja venni es megszabadithatja Ot ettol a tehertol.

Lehet kinevetni,kigunyolni,lepontozni de ha annyira empatikusok vagytok mint ahogy azt mar 5 oldalon ecsetelitek akkor talan egy kulonbozo velemenyt se kellene leszolni.

Hogy a kerdesre is valaszoljak: Nem tamogatnam es nem ertek egyet a homoszexualis emberek gyerekvallalasaval.

2012. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
48%
és a sztereotípiák nyilván úgy alakulnak ki, hogy tapasztalunk valamit, és annak a hót ellenkezője ivódik bele a köztudatba?
2012. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
77%

Kedves #58 válaszadó!

Én elfogadoma te hited, épp ezért arra kérlek, te is fogadd el az enyémet. Mert mi van akkor, ha én egy más Istenben hiszek, mint te? Mi van, ha én egy olyan Istenben hiszek, aki megbocsátó és igazságos? Elfogadó és elfogadásra méltó?

Bocsáss meg, de sokkal szívesebben hiszek egy olyan Istenben, aki képes elfogadni mindent, ami más, semmint egy olyanban, aki megbüntet csak azért, mert nem pfujjolok, amikor az embertársaimra nézek.

2012. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!