Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyien természetesne...

Komolyan ennyien természetesnek veszik a melegek gyerekvállalását?

Figyelt kérdés

Én kiakadtam, az egyik kérdésnél volt erről szó, és a föld alá lettek pontozva, akik azt mondják hogy nem normális, ha homokosok nevelik a gyereket.

Ez komolyan ilyen elfogadott?

Kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolják.

21. század meg minden, de akkor is!


2012. jún. 17. 12:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/113 anonim ***** válasza:
15%

27-es jól látod a dolgokat és igazad van .

Egyébként köszönöm a lepontozást bár nem tudom mi értelme van mert mindenkinek más a véleménye .

2012. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/113 anonim ***** válasza:
40%
2012. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/113 anonim ***** válasza:
25%

"kötelezném az iskolákat, hogy tanítsanak toleranciát, együttérzést, megértést, és hasonló értékeket, hogy ne legyen ennyi másokat elfogadni képtelen ember. "

a shrek, mint mese már az is arról szól hogy fogadjuk el a másságot. a társadalom toleranciára tanít, ha nem tűnt volna fel.

ez nem egyenlő azzal, hogy egy gyerek fejlődésének szándékos akadályozását tanuljuk tolerálni.

és nem buvárlapok alapozták meg ezt a gondolatot.

2012. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/113 anonim ***** válasza:
61%

"ez nem egyenlő azzal, hogy egy gyerek fejlődésének szándékos akadályozását tanuljuk tolerálni."

Azt ne is! De itt a homoszexuális párok gyerekvállalásáról van szó, nem? Az nem tesz ilyet, úgyhogy semmi probléma a felvetésemmel.

Mondom, okos könyvek! Hasznosak!

2012. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/113 anonim ***** válasza:
96%

"Egyébként ha lenne fiam és oda jönne hozzám hogy ő a fiúkat szereti biztosan agyonverném"

Szerintem inkább neked kéne megtiltani a gyerekvállalást. Agyon vernéd a gyerekedet? Szerinted ezek után te tényleg jobb szülő lennél, mint egy meleg férfi vagy nő, aki a gyereket önmagáért szereti, és elfogadja olyannak, amilyen?

Egyébként ha a lányod jönne oda, hogy leszbikus, azt nem vernéd agyon? Miért csak a fiadat? Erre nagyon kíváncsi lennék.

2012. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/113 anonim ***** válasza:
2%
Kettő lány mindig jobb mint kettő fiú . Abban mi jó van ha két férfi segberaknák egymást ?Szerintem ez a világon a legundorítóbb dolog és biztosan nem hagynám ha a fiam az akarna lenni legalábbis nem tanítanák neki olyat és ha kell szerintem meg merném tenni akár mennyire szeretném ,és azzal az emberiség színvonalát javítanám . Egyébként meleg szülőktől csak ezt látná a szegény gyerek . Egyébként van egy lányom és sokan azt mondják hogy jó apa vagyok de a melegeket nagyon nem bírom elviselni .
2012. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/113 anonim ***** válasza:
3%
Jah és ha ismernék olyan felnőttet aki az azzal is jól elbeszélgetnék egy feszítővas társaságában .
2012. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/113 anonim ***** válasza:
96%

Miért jobb kettő lány, mint kettő fiú? Van egy tippem... Gondolom téged felizgat a látvány. De mivel a fiúk nem izgatnak fel téged, ezért ők már gusztustalanok. Logikus...


"Egyébként meleg szülőktől csak ezt látná a szegény gyerek"

Miért, a hetero szülőktől meg mindig a "normál" szexet látja? Te pl a gyereked előtt szexelsz?

Csak szajkózod a hülye sztereotípiákat, amiket nagyon sikeresen beléd vertek, de nem veszed észre, hogy mekkora hülyeségeket beszélsz, mert nem gondolkozol.

2012. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/113 anonim ***** válasza:
40%

Az agresszív szülő, ha hetero is, elfogadottabb, mint a homoszexuális szülő, aki sosem bántaná a gyerekét?! Nem rossz.

Igen, a pasik gerjednek a leszbikre, de még ennek ellenére sem képesek elfogadni őket. Csak szexuális segédeszközök.

Kedves lányos apuka, a nőknél a homoszexualitás tanulható, így még a te lányod is bőven lehet leszbikus, vagy biszexuális. Rágerjednél? Hm?

2012. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/113 anonim ***** válasza:
18%
Nem szeretkezek előtte . Ezt úgy akartam érteni hogy két férfi együtt van és elnézést ha félre érthető voltam . Két lány még annyival jobb hogy azok jobban gondoskodnak a gyerekről meg egymással is jobban ki jönnek és ugyanúgy viselkednek mint egy normális nő . Ezt onnan szedem hogy ismerek leszbikusokat . Egyébként apán arra próbált mindig nevelni hogy minden embert el kell fogadni és nincsen bajom a cigányokkal meg ezekkel de a homokosokat gyerekorom óta nem tudom elfogadni egyáltalán . Valamint abban is különbözik egy homokos pár hogy ott a fiúk azért szemmel láthatóan és a beszédükön is meglátszik hogy nem normálisak . Egyébként csak ebben a témában vagyok ilyen "agresszív " mert számomra ez elfogadhatatlan .
2012. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!