Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyien természetesne...

Komolyan ennyien természetesnek veszik a melegek gyerekvállalását?

Figyelt kérdés

Én kiakadtam, az egyik kérdésnél volt erről szó, és a föld alá lettek pontozva, akik azt mondják hogy nem normális, ha homokosok nevelik a gyereket.

Ez komolyan ilyen elfogadott?

Kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolják.

21. század meg minden, de akkor is!


2012. jún. 17. 12:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 anonim ***** válasza:
37%

Nőknek engedném, férfiaknak nem biztos (max. egyéni megítélés alapján, ha már tartósan együtt élnek).


Bocs, de a meleg ismerőseim körében azt látom (és ezt az észrevételemet egy meleg haverom is megerősítette), hogy a leszbikusok inkább hajlamosak tartós kapcsolatban élni, a meleg férfiak meg inkább partnercserélgetők, márpedig a partnercserélgető hetero szülő se szerencsés egy gyereknek.

2012. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/113 anonim ***** válasza:
23%

"#17 - akkor az egyedülálló szülőktől is el kellene venni a gyereket, akik "nem keresek már kapcsolatot, a gyerekeimnek élek" alapon nevelnek gyereket?"

aki ilyet mond, nem azért mondja,mert így van, hanem kétségbe van esve és ez egy önvédelmi mechanizmus. boldog akkor lenne, ha lenne társa. nem utasítaná el, ha közelednének felé...

2012. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/113 anonim ***** válasza:
28%

"Nagyon sok gyerek nem lát otthon férfi ÉS női mintát.Egyszerűen azért, mert csak egyfajta szülővel él.Akkor egyedülállónak sem lehet gyereket nevelni? "

teljesen más egyedülállóvá válni, és azonos neműként gyereket örökbe fogadni. az utóbbinál az esélyt sem kapja meg a gyerek. és már pár hónaposan is rengeteget jelent, az apa és az anya minta!

2012. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/113 anonim ***** válasza:
15%

aki homokos lett, akinek ilyen az értékrendje saját magáról, az is kapott esélyt arra, hogy szabadon dönthessen férfi és nő között.

egy ember életétől ezt a jogot szándékosan megvonni, szinte bűcselekménynek nevezném.

2012. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/113 anonim ***** válasza:
5%
pontozás van érvek nélkül...nem semmi
2012. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/113 anonim válasza:
60%

Azért van pontozás érvek nélkül, mert amikor választok a kezek közül, nem kell külön indokot írni... (egyébként nem pontoztam senkit, de szerintem mindenkinek szíve joga hogy melyikkel ért egyet meg melyikkel nem)


#23 Nem értem, honnan veszed, hogy pár hónapos korában még ott van az apja? Nem hallottál még olyanról, hogy teherbeesik a nő, és a pasi meg elhagyja? Naiv dolog azt hinni, hogy bármiben is más egy szülőnek nevelni a gyerekét, mint hogy egy meleg pár nevelné.

2012. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/113 anonim ***** válasza:
32%

az egyedüli gyerekvállalásnak köze nincs az azonos neműek gyerekvállalásához. nem értem miért van összehasonlítgatva.


a gyerek érdeke előbbre való, nem köteleznek senkit abortuszra, akit terhesen elhagynak, vagy terhes lett társ nélkül. így nő fel a gyerek csonka családban.


és mivel a gyermek érdeke előbbre való ezért nem engedik az azonos neműek gyerekvállalását. viszont ha egy leszbi pár női tagja terhes lenne, megint a gyerek csupán életének védelme érdekében, megszülhetné.

így lenne ez a homokosaknál is, ha tudnának szülni.

de miért gyarapítsuk a sérült gyerekek számát?

2012. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/113 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó,nálad a pont!
2012. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/113 anonim ***** válasza:
31%

Egy gyermek vállalásához 1 férfi és 1 nő szükséges!!! A nevelése már más kérdés.

Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivel él. De aki a saját neme mellett dönt, az igenis törődjön bele, hogy nem vállalhat és nem is nevelhet gyermeket.

2012. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
63%

Ha már kötelezünk bárki bármire, én azokat kötelezném pár tudományos irányultságú könyv elolvasására, akik úgy írják azt, hogy káros a gyerekre nézve, hogy pusztán előítéletből, vagy másoktól hallott előítéletekből gyártanak véleményt.

Nagy szája mindenkinek van, de vajon közülük hányan fogtak a kezükbe tudományos könyveket? Nem bulvárlapot és pletykaoldalakat!

Ezen kívül, ha már kötelezünk valakit valamire, akkor kötelezném az iskolákat, hogy tanítsanak toleranciát, együttérzést, megértést, és hasonló értékeket, hogy ne legyen ennyi másokat elfogadni képtelen ember.

Próbáljátok ki, milyen elfogadni másokat. Nagyon is jó dolog. Kevesebbet kell orvoshoz járnod, nem lesz gyomorfekélyes, boldogabban telnek a napjaid. Ugyanis még csak nem is a másikra van hatással. Ahogy az sem, ha vörös fejjel homofóbkodik valaki.

Én ma, hogy továbbképezzem eme tulajdonságom, megpróbálom elfogadni azokat akik nem fogadnak el másokat.

2012. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!