Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyien természetesne...

Komolyan ennyien természetesnek veszik a melegek gyerekvállalását?

Figyelt kérdés

Én kiakadtam, az egyik kérdésnél volt erről szó, és a föld alá lettek pontozva, akik azt mondják hogy nem normális, ha homokosok nevelik a gyereket.

Ez komolyan ilyen elfogadott?

Kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolják.

21. század meg minden, de akkor is!


2012. jún. 17. 12:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem agresszió, ezek szimplán ostoba előítéletek. Minden mondatodból lejön, hogy csakis kizárólag előítéletek alapján mondasz véleményt.


"a fiúk azért szemmel láthatóan és a beszédükön is meglátszik hogy nem normálisak ."

Azért, mert ilyet láttál, mondjuk a tv-ben már azt gondolod, hogy minden meleg ilyen? Én ismerek egy meleg férfit, akiről soha senki nem mondaná meg, hogy meleg. Persze vannak feltűnési viszketegséges melegek és heterok is, sokfélék vagyunk.


Szerintem nem a meleg szülők veszélyesek a társadalomra, hanem azok, akik betanulták az ostoba, igazságtalan előítéleteket, és annyira ragaszkodnak hozzájuk, hogy még a saját gyereküket is megölnék miatta.

2012. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/113 anonim ***** válasza:
2%
Ezt nem tévéből láttam hanem tapasztaltam hogy hogyan viselkednek . Például volt olyan osztálytársam akik meleg volt és a beszédén is meglátszott és a viselkedésén is hogy meleg . Azt nem írnám le hogy neki nem épp öröm volt iskolába járni miattunk és őszintén nem szégyenlem magam miatta . Egyébként van jó pár millió ember aki nem tudja elfogadni a melegeket és lehet ezért lenézni engem . Én azért kíváncsi lennék ha a te fiad azt mondaná neked hogy meleg akkor te mit szólnál rá ? Mert biztos hogy senki nem mondaná rá hogy jól van fiam .
2012. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 anonim ***** válasza:
72%

"Én azért kíváncsi lennék ha a te fiad azt mondaná neked hogy meleg akkor te mit szólnál rá ? Mert biztos hogy senki nem mondaná rá hogy jól van fiam ."


De igen, én. Ugyanis veled ellentétben engem például toleranciára (is) tanítottak.

Szerintem te inkább most zárd le ezt a témát, mert ezalatt a pár oldal alatt annyi marhaságot összezagyváltál, hogy az több, mint elég. A helyedben inkább valóban asz egyik válaszadó által javasolt szakkönyveket olvasgatnám, hidd el, jobban járnál vele.

Emellett kíváncsi volnék, mit tennél, ha a lányod menne oda hozzád, és mondaná azt: hé, fater! leszbikus vagyok!


Az ilyen típusú homofóbok a legundorítóbbak a szememben, akiknél ráadásul kettős mérce van: ha a leszbi, akkor oké, mert az nyamm, de ha két pasi együtt, akkor az pfujj.

2012. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/113 anonim ***** válasza:
78%

#42: Most ha azt írom, hogy tapasztaltam olyat, hogy az apa veri a gyerekét, akkor ez azt jelenti, hogy ez igaz minden apára? Ne már!

A helyedben én nem lennék büszke magamra, de gondolom ez nem izgat.

Bár a kérdés nem nekem szólt, ha lenne fiam és azt mondaná, hogy meleg, bizony azt mondanám neki, hogy jól van fiam. Megtennék mindent, hogy minél jobban tudja kezelni az olyan aljanépet, mint pl. te. És biztos lennék benne, hogy toleráns és jó ember lesz, és nem kell miért szégyellenie magát. Nem úgy, mint pl. neked.

2012. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/113 anonim ***** válasza:
82%

Hogy mit csinálnék, ha a fiam azt mondaná, hogy meleg? Nem örülnék, mert tudom, hogy a társadalom tele van hozzád hasonló díszpéldányokkal, akik a meleg férfiakat undorítónak tartják, a leszbikusokra meg csorog a nyáluk.

És ez lenne az egyetlen indokom arra, hogy nem örülnék. Ugyanis én a fiamat nem azért szeretem, mert olyan lett/lesz, amilyennek én elképzeltem, hanem önmagáért szeretem, akármilyen legyen is. Nekem az egyetlen elvárásom a gyerekemmel szemben felnőttkorára az, hogy boldog legyen.


43-as, nagyon egyetértek veled!

2012. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/113 anonim ***** válasza:
24%

Azt még elfelejtettem megírni hogy gyerekoromban nem volt tv-nk pláne meg számítógépünk . Egyébként ahogy elnézem egy ember vállalta fel hogy nem örülne neki de ketten jól játszátok az agyatokat hogy csak úgy elfogadnátok .

Egy szóval se mondtam hogy a két leszbikus a szex miatt jobbak . Az én lányom szerencsére a fiúkat szereti de ha azt mondta volna hogy a lányokat komázza akkor biztosan megpróbáltam volna lebeszélni róla . Lehet hogy lenézed a normális embert mert ő kitart az mellett ami az életében nem fordult meg a fejében de nekem is meg van a véleményem az ilyen emberekről aki játszák a fejüket hogy így meg úgy el kell fogadni a melegeket . Nem vagyok vallások és nem is hiszek bennük de mindegyikben az van hogy egy normális kapcsolatban 1 férfi és egy nő van . Vagy rosszul tudom ?

2012. jún. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/113 anonim ***** válasza:
69%

" Nem vagyok vallások és nem is hiszek bennük de mindegyikben az van hogy egy normális kapcsolatban 1 férfi és egy nő van . Vagy rosszul tudom ?"


Ó, hagyjuk már, és még én játszom meg az agyam?! Már a vallást is előveszed, csak és kizárlóag azért, hogy a saját ostobaságod bizonyítsd!

A vallás rengeteg dolgot nem hajlandó elfogadni ebben az életben. Jó ideig azt sem, hogy a Föld NEM LAPOS.


De ha már nagyon kekeckedni óhajtasz, akkor tessék, témádhoz illő:


"Laura Schessinger egy amerikai rádiós műsorvezető, aki egy lelki tanácsadó műsort vezet. Nemrég, mint buzgó keresztyén azt mondta, hogy a homoszexualitás megbocsáthatatlan bűn, *MERT* Leviticus (azaz Mózes harmadik könyve) 18:22 szerint utálatos az.


Ezen felbuzdulva ragadott tollat egy Jake nevű hallgatója:


"Kedves Laura doktor,


Nagyon köszönöm azt az önfeláldozó fáradozását, amit annak érdekében tesz, hogy Isten törvényeit az emberekhez közelebb hozza.

Sokat tanultam a műsoraiból, és megpróbálom ezt a tudást minél több emberrel megosztani. Ha például valaki megpróbálja homoszexuális életvitelét előttem megvédeni, egyszerűen emlékeztetem Lev. 18:22-re, ahol világosan le van írva, hogy ez bűn, és ezzel véget is vetek a vitának.

Mindazonáltal néhány törvény értelmezésében és végrehajtásában szükségem lenne a tanácsára.

a) Ha az áldozóoltárnál bikát áldozok, tudom (Lev. 1:9, illetve Lev 1:3,17), hogy az Úrnak kedves illatú az. A problémát a szomszédaim jelentik, akiknek ez az illat egyáltalán nem kedves. Leölhetem-e őket?


b) Szeretném a lányomat eladni rabszolgának, amint ezt Exodus 21:7 megengedi. Ön szerint mi lenne a méltányos ár érte mainapság?


c) Tudom, hogy nem szabad olyan nővel kapcsolatot teremtenem, aki a havibaj tisztátalan állapotában van. (Lev. 15:19-24). A probléma csak az, hogy miből lehet ezt tudni? Megpróbáltam megkérdezni, de a legtöbb nő nagyon pikírten reagált a kérdésre.


d) Lev. 25:44 kijelenti, hogy szomszédos nemzetségek fiai és lányai közül vehetek magamnak rabszolgákat. Az egyik barátom szerint ez a törvény a mexikóiakra érvényes, de a kanadaiakra nem. Meg tudná magyarázni, hogy miért ne lehetnének nekem kanadai rabszolgáim?


e) Az egyik szomszédom mindig szombaton dolgozik. Exodus 35:2 világosan kimondja, hogy az ilyet meg kell ölni. Erkölcsileg kötelezhető vagyok rá, hogy saját kezűleg öljem meg?


f) Az egyik barátom szerint, az úszószárny és pikkely nélküli vízi állatok (pl. kagylók vagy homár) fogyasztásának bűne (Lev. 11:10), nem olyan utálatos, mint a homoszexualitás bűne. Én ezzel nem értek egyet. Állást foglalna ebben a kérdésben?


g) Lev. 21:20 szerint ha szembetegségem van, az Úr oltárát nem közelíthetem meg. Be kell vallanom, hogy olvasószemüveget használok. Teljesen élesnek kell lennie a látásomnak, vagy itt van azért egy kis játéktér?


h) A legtöbb barátom vágatja a haját, illetve borotválja a szakálllt, beleértve a pajeszát is, holott ez Lev. 19:27 szerint egyértelműen tilos. Milyen halálnemet javasol nekik?


i) Lev. 11:8-bol tudom, hogy ha döglött disznó bőrét illetem, tisztátalan leszek. A kérdésem, hogy szabad-e futballoznom, ha cérnakesztyűt húzok?


j) A nagybátyámnak van egy kis háztájija. Megsérti Lev. 19:19-et, mert földjébe kétféle magot vet. Ezenkívül a felesége olyan ruhát hord, ami kétféle anyagból (pamut/poliészter) készült. Most tényleg össze kell hívnom az egész gyülekezetet (Lev. 24:16), hogy megkövezzük őket, vagy pedig elég, ha egy meghitt családi körben lefolytatott ceremónia keretében megégetjük őket, amint ez azok esetében megengedett, akik az anyósukkal hálnak (Lev. 20:14)?


Tudom, hogy Ön ezeknek a törvényeknek nagy ismerője lévén biztosan utat tud mutatni ezekben a kérdésekben.


Még egyszer köszönöm, hogy Ön a rádióban végzett munkájával folyamatosan emlékeztet minket arra, hogy az Úr törvényei örökérvényűek ées megváltoztathatatlanok.


Az Ön odaadó rajongója:


Jake"


Erről ennyit, vallás kilőve.

Sztereotípiák maradtak.

Kettős mérce maradt. (Ha a lányod leszbi, lebeszélni próbálod, ha a fiad meleg, akkor agyonütöd=kettős mérce.)

Kérlek, hozakodj elő az újabb érveddel, alig várom, hogy azt is lelőhessem.

2012. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/113 anonim ***** válasza:
93%

Szóval, ha nem azt írom, amit te olvasni akarsz, ha nem azt írom, hogy bizony agyonütném a gyerekem, akkor játszom az agyam, hazudok?? Hát nem vagy egy észlény. Bár erre már rájöttem.

Az a legrosszabb, hogy ezt te továbbadod a lányodnak. Jó eséllyel azért lesz neki annyi esze, hogy legyen saját véleménye, és több ész szoruljon bele, mint az apjába. Szerencsére sok hasznos dolgot, pl. a toleranciát máshonnan is meg lehet tanulni, ha már a saját szülei csak a rosszra tudják nevelni. Legalábbis az apja. Reméljük anyuka csak rosszul ment férjhez.

2012. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/113 anonim ***** válasza:
70%
#47: Ez nagyon jó!! Nagyon röhögök!!! :DDDDD
2012. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/113 anonim ***** válasza:
3%
Igazából nem értem amit be raktál főleg hogy mik azok a lev ..:.. valamik . Egyébként akkor te mit csinálsz ha nem engem győzködnél hogy el kell fogadni a melegeket ? Egy szóval se tagadtam hogy megvan a kettős mérce nálam de azt valóban nem írtam hogy a leszbikusok az ágyban teljesítésükért jobbak . Úgyhogy nem tudom miért lennék én az álszent de jó lenne ha ezt is elmagyaráznád . Amúgy ezt a vitát éveik folyathatnánk mert nem tudsz olyat mondani ami a melegek mellett szólna . Egyébként örülök neki hogy mi "normálisan " eltudunk vitázni róla és közben nem pontozzuk le egymást .
2012. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!