Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyien természetesne...

Komolyan ennyien természetesnek veszik a melegek gyerekvállalását?

Figyelt kérdés

Én kiakadtam, az egyik kérdésnél volt erről szó, és a föld alá lettek pontozva, akik azt mondják hogy nem normális, ha homokosok nevelik a gyereket.

Ez komolyan ilyen elfogadott?

Kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolják.

21. század meg minden, de akkor is!


2012. jún. 17. 12:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
61%

Igen.

A homofóbok meg nem.

2012. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 anonim válasza:
37%
Nem normális dolog és beteges. Ellenben hasznos mer jobb mint az árvaház.
2012. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 anonim ***** válasza:
57%
Komolyan ennyien nem képesek elfogadni a melegek gyerekvállalását?
2012. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 anonim ***** válasza:
69%

nem tehetnek róla hogy melegnek születtek egy az!

Kettő meg bennük nem lehet meg a vágy mint bennünk heterókba hogy normális életet élhessenek,családuk legyen?

Attól még lehetnek jó szülők,jó emberek hogy melegek,nem értem miért kell ezen kiakadni?

2012. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar a melegek gyerekvállalása, az olyan emberek ellenben nagyon is, akik nem a saját dolgukkal foglalkoznak, hanem másokat szólnak le, mint pl. te is, kedves Kérdező...
2012. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 anonim ***** válasza:
92%

A szülőség nem a szexuális orientációtól függ. Én se láttam a szüleimet soha szexuális felhangú helyzetben. Innentől a gyereket nem érinti az, hogy ők kettesben mit csinálnak.

Az, hogy szeretik-e, inkább.


Az alkalmasságot nem így számítanám. Alkalmas-e az adott egyén a gyerek igényeinek kielégítésére? Alkalmatlan meg meleg és hetero is lehet, nincs összefüggésben a kettő.

2012. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/113 anonim válasza:
90%

Miért az jogos, hogy a szakadt cigányok akármennyi gyereket csinálhatnak, és "nevelhetik" őket!? Szerintem egy normális meleg pár ezerszer inkább megérdemel egy vagy több gyerkőcöt.


Ezekben a képekben látok semmi kivetnivalót:


[link]


[link]


Bár nincs meleg ismerősöm (legalább is tudtommal), de nekik is ugyanúgy kijár a boldogság, és ha ez egy közös gyereken múlik, akkor miért ne!? Attól még nem lesz a gyerek is feltétlenül meleg, mert a szülei azok...

2012. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/113 anonim ***** válasza:
59%
hát igen, ez kényes téma. egyébként nem miért lenne rögtön homofób az, aki szerint nem ideális környezet egy kisgyermek számára ha mindkét szülője egynemű... nekem pl semmi bajom nincsenek a homoszexuálisokkal, éljenek így, ha nekik így jó. de az, hogy gyereket is neveljenek, az teljesen más dolog, semmi köze ahhoz, hogy magát a párt elfogadjuk-e. és szerintem egyáltalán nem jó ötlet.
2012. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 anonim ***** válasza:
64%
Nekem semmi bajom a ha egy meleg pár nevel gyereket.Miért lenne ez rossz?valaki irjon példát arra hogy miért van ez rossz hatással a gyerekre.
2012. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/113 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne nevelhetne gyereket egy meleg pár? Komolyan nem értem.Azt hozzák fel legtöbben indokként, hogy sérül a gyerek, mert apa is kell, meg anya is. Mostanában sok gyereket nevel egyedül az anyja,esetleg nagyanyóval együtt.Ott is két nőt lát az a gyerek.Nincs férfiminta előtte.Azonkívül, ha nem tévedek minden meleg hetero szülők gyereke.Mégse lett automatikusan hetero.Szóval, miért nem lehet?
2012. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!