Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A fiam nem volt hajlandó...

A fiam nem volt hajlandó elolvasni a kötelező olvasmányt, most bukásra áll. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A fiam most ötödikes.

Alsóban a tanárnál inkább olyan ajánlás jelleggel voltak kötelezők de nem vette túl komolyan ha valaki nem olvasta el. A mostani magyartanár viszont nagyon szigorú és ragaszkodik hozzá. A fiam utál olvasni és azt mondta már pedig ő ezt a gagyi könyvet el nem olvassa. Mondtam is neki akkor elfelejtheti a fociedzést. Erre egy hónapja kiült többször este a konyhába és olvasott(legalábbis is azt hittem) míg én takarítottam. Még olvasó naplót is írt. (mint kiderült ezt egy osztálytársáról másolta le). Mostanában láttam a krétán hogy 6 egyest kapott, szóbeli feleltre. Azt mondta nehéz az anyag stb, mire én leültem vele naponta órákra. Ma reggel a piacon összefutottam a tanárnővel aki elmesélte a valóságot ést azt hogy addig fogja feleltetni azokat, amíg el nem olvassák a kötelezőt. (kb 8 an állnak emiatt bukásra) a fiam ma közölte hogy csinálhatok bármit ő azért se olvas el egy ennyire régi könyvet. Mi csináljak? Azt nem akarom hogy megbukjon, a tanárnő nem fog engedni, a fiam pedig rettentő makacs.


ápr. 7. 15:01
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/162 anonim ***** válasza:
0%

25# kifejezett boszorkané a valaszod alapján, erőszakos rámenős alak terrorizálja már most a gyereket.

A gyereket meg kell tanulni dolgozni hiaba olvas ki konyveket , a szuleim nem olvastak de dolgos ellmberek voltak és amit elértek arra szó szerint a tanáraim is irigykedtek hogy nagyobb a nyugdíjuk stb.

Nem szabad engedni a terrornak azt kell hogy mondjam , ellene kell állni. Ez lelki terror hogy addig feleltetem stb. Megfenyegetném hogy én pedig feljelentem lelki terror okozásáért.

ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/162 anonim ***** válasza:
0%
#tanítani#
ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!