Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha a 7 éves fiam...

Mit tegyek ha a 7 éves fiam tanárnénije cukorkát osztogat az osztálynak és nekem ez nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves fiam. Most elsős. Az a helyzet hogy az osztályfőnök cukorkával jutalmazza őket. Nekem ez nem tetszik mert nem kell hogy cukorkát egyen mert nem egészséges. Azt mondtam a tanárnak hogy az én fiamnak ne adjon. Ő erre azt mondta hogy azt nem teheti meg mivel az igazságtalanság lenne hogyha a többi gyerek kap ő meg nem. Megmondtam neki hogy nem érdekel hogy a többi gyereknek ad az enyémnek akkor se adjon mert én vagyok az apja és én döntöm el hogy ő mikor eszik édességet. Szóltam az igazgatónak és azt mondta hogy igaza van a tanárnak hogy azt nem teheti meg hogy valakinek ad és valakinek nem. Nem tudok vele mit csinálni. Valtsak emiatt iskolát? Vagy mit csináljak?



31F



2023. márc. 1. 18:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/125 anonim ***** válasza:
93%
A kis barátai úgyis adnának neki is.
2023. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/125 anonim ***** válasza:
95%
De ha meg nem válaszol jól, akkor meg az lesz a baj, hogy rossz tanuló, stb.
2023. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/125 anonim ***** válasza:
92%

Vidd el másik iskolába ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon az ofővel.


A magán véleményem az hogy 1-1 helyes válaszért kapott cukorka közel sem egyenlő a cukorkával tömi a gyerekettel

2023. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/125 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lehetne neki azt mondani, hogy ne egye meg? Ha egyszer neked ilyen elveid vannak, akkor neveld bele a gyerekre, hogy így viselkedjen.

Különben a hátad mögött úgyis meg fogja enni. Ha nem itt, akkor máshol.

2023. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/125 anonim ***** válasza:
80%

lehet hogy kicsit túlreagálod, de a tanár is megérthetné... adjon pecsétet, matricát a gyerekeknek... ha valaki cukorbeteg lenne kicsiként (ismerek ilyet), akkor mit csinálna a tanár? nem teheti meg, hogy neki nem ad, a többinek igen, de nem adhat cukrot ennek a gyereknek.

egyébként meg oké, csak egy cukorka. de az iskolában az egészséges életmódra kellene nevelni, és valóban nem cukorkával jutalmazni.

2023. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/125 anonim ***** válasza:
96%
Akkor majd titokban fogja enni.
2023. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/125 A kérdező kommentje:
Napi max eggyet kapnak de szerintem ez is sok. A többi szülőnek ez tetszik. Az is zavar engem hogy a suliban a barátai hoznak csoki tízóraira és adnak neki. Azt mondta erre az ofő hogy ő nem fog mindent megváltoztatni egy elégedetlen apuka miatt. Az a baj hogy ez másik suliban is van hogy a menzán van csokis valami. Vagy hogy a farsangin kapnak cukrot. Meg a barátai adnak neki. A farsangin is kiakadtam majndem 2 tábla csokit megevett a gyerekem.
2023. márc. 1. 19:10
 18/125 anonim ***** válasza:
91%

#17 egyet... lehet inkább órára kellene beülnöd.


Amúgy nagyon túltolod az ipart báttya, mi is zabáltunk gyerekkorunkban csokit, nem keveset, mégsem vagyok se dagadt, se beteg.

2023. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/125 anonim ***** válasza:
94%
Jesszusom. Eret vagnek magamon, ha ilyen apja lenne a gyerekemnek...
2023. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/125 anonim ***** válasza:
95%
Beteges vagy kérdező. Olyan mint Willie Wonka apja, tényleg nem az ihlette a kérdést? Komolyan kérdem.
2023. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!