Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha a 7 éves fiam...

Mit tegyek ha a 7 éves fiam tanárnénije cukorkát osztogat az osztálynak és nekem ez nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves fiam. Most elsős. Az a helyzet hogy az osztályfőnök cukorkával jutalmazza őket. Nekem ez nem tetszik mert nem kell hogy cukorkát egyen mert nem egészséges. Azt mondtam a tanárnak hogy az én fiamnak ne adjon. Ő erre azt mondta hogy azt nem teheti meg mivel az igazságtalanság lenne hogyha a többi gyerek kap ő meg nem. Megmondtam neki hogy nem érdekel hogy a többi gyereknek ad az enyémnek akkor se adjon mert én vagyok az apja és én döntöm el hogy ő mikor eszik édességet. Szóltam az igazgatónak és azt mondta hogy igaza van a tanárnak hogy azt nem teheti meg hogy valakinek ad és valakinek nem. Nem tudok vele mit csinálni. Valtsak emiatt iskolát? Vagy mit csináljak?



31F



2023. márc. 1. 18:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen egy körülményes faxt... 🤔😲
2023. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/125 anonim ***** válasza:
92%

"Egy 7 évesnek nem lehet azt mondani hogy ne edd meg"


Na, ebből látszik, hogy nulla érved van, csak ész nélkül tiltasz.

2023. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/125 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van egy ötletem.

Vegyél olyan cukorkát, ami szerinted belefér.

Add oda a tanárnőnek, hogy ha jutalmazni akarja a fiadat, akkor abból adjon neki.

Vagy akár vehetsz annyit is, hogy az egész osztály az egészséges cukorkát kapja (így nincs az a veszély h a fiad elcseréli a cukorkáját mindig).

2023. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/125 anonim ***** válasza:
94%

Baromi egyszerű. Találj ki valamit, amit te és a gyerek is jobban szerettek a cukorkánál (matrica/ autós kártya/ tököm tudja mi) és cseréld be. Ahány cukrot hazahoz, annyi biszbaszt kap helyette. Találd már fel magad!

Ha viszont egy évi egyszeri farsang is ekkora traumát okoz neked, akkor fogd a gyereked és költözz vele egy lakatlan szigetre, ahol se csoki, se cukorka.🤷🏼‍♀️ Olyan iskola ugyanis nincs, ahol soha nincs édesség és olyan se, ahol az összes szülő egyhez alkalmazkodik és azt csomagol a gyerekének, amit az az egy jóváhagy.

2023. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik régenvolt barátom jelenleg sportoló, abból él, láttam interjúzni is nemrég... tudod mit evett minden áldott nap? Cukrostejföt, meg kalácsot kolbásszal. Ezen röhögtem hogy ott a sportoló, kétféle sportban is jeleskedik, tv szereplés meg mifacom, de nekem ő örökre a kis összevissza zabáló, hiperaktív, sportimádó régi barátnőm marad akivel együtt húzrunk le egy üveg romlott tejet egyszer.
2023. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 anonim ***** válasza:
20%
Èn beszèlnèk a tanàrral, igazgatònővel. Ennyi èdessègtől nem lenne bajuk, ha nem a legfogrontóbbat vàlasztotta volna. Ìgy teszi tönkre a fogsorukat. Nagy a különbsèg a közt, hogy a gyerek etkezesnèl kap èdessèget, ès utàna fogat mos, meg a közt, hogy egèsz nap cukros lèben àzik a foguk. Adjon inkàbb szép pecsèteket, vagy ritkàbban, de csokolàdét.
2023. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/125 anonim ***** válasza:
86%

Itt nem a cukorkával, mint édességgel van a baj, hogy a cukorkával (étellel), mint jutalmazási formával. Étellel soha nem jutalmazunk és nem is bűntetünk, mert befolyásolja a gyerek hozzáállását az evéshez.


De a kérdező hozzáállása se normális az édességhez.


Ami megoldásom lenne, ha ilyen apja lenne a gyerekemnek, hogy a tanár nem jutalmaz édességgel, de a gyerek néha random kap édességet. A lényeg, hogy ne egy jutalom legyen, amiért vágyakozni kell...

2023. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/125 anonim ***** válasza:
90%
Majdnem olyan tré a helyesírásod, mint a messengeres kérdezőnek. Nekem ez átlátszó, tanulj meg jobban trollkodni.
2023. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/125 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk ugyanez volt. Megkértem,hogy ne osztogasson kemény cukorkát. Én csak attól féltem,hogy félrenyeli a gyerekem. Meg is tiltottam,hogy megegye és hallgatott rám. Kb 1 hónapig rendszeresen ment a cukorkaosztás,míg az egyik gyerek,láss csodát,félrenyelte a cukrot és mentőt kellett hívni hozzá. Azóta matrica van.
2023. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/125 anonim ***** válasza:
91%
Huu ember, ha az én kölyköm apja lennél ezzel a kötekedo, fuszalom is kákát kereső stílussal, már szálltal volna mint a győzelmi zászló. Türelmes feleséged lehet!! Ha még egyáltalán veled van...
2023. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!