Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukak, miert a jatszoteren...

Anyukak, miert a jatszoteren kell pisiltetni a gyereket, megmagyaraznatok?

Figyelt kérdés

Egy jatszoter mellett lakom. Korulotte lakohazak mindenhol. Feltetelezem a jatszoter lakoi kozul senki nem lakik 5 perc setanal messzebb, megis egesz nap kisgyerek nemiszerveket latok, ha kinezek az ablakon, mert mindenki itt pisilteti a kerites mellett a gyereket!

Nem lenne egyszerubb hazasetalni vele? Vagy pelenkat adni ra, ha nem birja visszatartani? A szemetes is pl bent van ott a fuves reszen, ahova pisilnek, tehat nem kozvetlenul a jarda mellett, szoval ha ott akar valaki kidobni valamit, ki tudja hany gyerek pisijebe lepked bele.

Oszinte valaszokat varok! Miert nem mentek haza wc-zni???


2020. júl. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
49%
Hú, de idegesítő egy vénasszony/ember vagy te! Öreg lélek. Ülsz az erkélyen, mint a nyuggerek és megszólsz, akit látsz! :DDDD Végtelenül szánalmas kép!
2020. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
45%
Mert igénytelenek.
2020. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom a kutyák nem zavarnak.
2020. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 A kérdező kommentje:

Nem irtam meg ki kerdest, alapvetoen nem nagyon latogatom eleve ezt a kategoriat, noi pedokrol meg nem nagyon hallottam meg, bar biztos van😀 Csak nem ertem ezt a jelenseget, a pislos visitozos gyerekeket az ordibalo szulokkel egyutt. Mivel minden nap ezt kell latnom / hallanom, gondoltam mar irok ki kerdest rola.

Mondjuk eleve ez is jo kerdes, hogy nem zavarja-e oket, ha pedok maszkalnak a kornyeken, vagy valamelyik jatszoteri apukanak nincsenek-e ilyen hajlamai.

Mindenesetre en inkabb hazavinnem a gyereket, mondjuk en eleve nem vinnem le jatszoterre, legalabbis ide nem, mert ami itt megy az inkabb allatkert.

2020. júl. 28. 18:24
 15/84 A kérdező kommentje:
14# A kutyat nem lehet megnevelni, hogy tartsa vissza, eleve ezert viszik le, a gyereknel a szobatisztasag viszont az en ertelmezesemben azt jelenti, hogy vissza tudja tartani, amig wc-hez jut, maskulonben mi a kulonbseg akozott, hogy pelenka van rajta vagy nincs, ha igy is gond nelkul odapisil ahova akar, amikor epp rajon? Ha nem tudja visszatartani, akkor nem szobatiszta, ergo pelenka kell ra.
2020. júl. 28. 18:26
 16/84 anonim ***** válasza:
47%
Nulla tapasztalatod van. Innentől kezdve írhatsz a programozás, autószerelés vagy falfesték alapozók kateegóriába is kérdést, pont ennyit ér, mint ez. Nullát.
2020. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
55%

Ennyiből egy felnőtt is hugyozzon oda mindenhova ahol rájön a pisilhetnék? Ha a gyerek szobatiszta akkor kibírja hazáig. Ha nem bírja ki akkor pelenka. Van gyerekem de sose raktam közszemlére a nemiszervét. Mielőtt elmegyünk, pisil, és nem megyünk annyi időre játszani, hogy ott kelljen rákényszerülni.

Másrészt aki játszótér mellé költözik az vállalja az igénytelen és ostoba anyukákat is vele sajnos. Ez a véleményem.

2020. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:

17 Szerintem meg szimplan ti akarjatok a leheto legegyszerubben letudni a dolgokat. Pisilnie kell a gyereknek? Jo hat ott egy bokor, majd megnevelik ot a kozteresek huszonevesen az 50 ezres buntetessel, ha utcan akar pisilni.

Visitozik, ordibal? Visszaordibalok, nekem hangosabban megy, majd megijed azt jol csendben marad!

2020. júl. 28. 18:31
 19/84 A kérdező kommentje:
Vagy hat a masik lehetoseg ugye, ha visitozik, ordibal, akkor az lesz amit o akar.
2020. júl. 28. 18:32
 20/84 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem maradj csendben! Kezd nagyon kínos lenni a vergődésed.
2020. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!