Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukak, miert a jatszoteren...

Anyukak, miert a jatszoteren kell pisiltetni a gyereket, megmagyaraznatok?

Figyelt kérdés

Egy jatszoter mellett lakom. Korulotte lakohazak mindenhol. Feltetelezem a jatszoter lakoi kozul senki nem lakik 5 perc setanal messzebb, megis egesz nap kisgyerek nemiszerveket latok, ha kinezek az ablakon, mert mindenki itt pisilteti a kerites mellett a gyereket!

Nem lenne egyszerubb hazasetalni vele? Vagy pelenkat adni ra, ha nem birja visszatartani? A szemetes is pl bent van ott a fuves reszen, ahova pisilnek, tehat nem kozvetlenul a jarda mellett, szoval ha ott akar valaki kidobni valamit, ki tudja hany gyerek pisijebe lepked bele.

Oszinte valaszokat varok! Miert nem mentek haza wc-zni???


2020. júl. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
58%
Kedves Kérdező, én megértelek. Tanács: tegyél ki egy jól látható táblát arról, hogy az adott helyen térfigyelő kamera üzemel. Nem kell, hogy igaz legyen.
2020. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
87%
Ezt még meg tudom érteni, ha 1-1x előfordul. De a következő esetet sose fogom:cukrászdába mentem. Leparkoltam, leállt mellém egy másik kocsi. Benne apa anya, kislány. Be mentem, apuka is jött egytortáért. Mivel még válogattam, magam elé engedtem. Kifelé menet, a kocsinál hallom, hogy a kislánynak pisilni kell. Kiveszik az ülésből, ki az utcára, a villanyoszlop mellé egy jó forgalmas utcán. A gyerek sír, mert hideg van (január volt), a szülők ordítanak, hogy csend,csak pisiljen. Hát könyörgöm, 2 méterre volt a cuki ajtaja,ahol az előbb vásárolt. De ha nem vett volna semmit is biztos megengedik, hogy használja a mosdó szegény gyerek. Azóta sem értem ezt
2020. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk a legnagyobb probléma, hogy nincs nyilvános wc, mert az igénytelen felnőttek hamar hányingerré tennék. Az országban szinte sehol nincs. Ha lenne akár fizetős wc automata, még az is jó lenne, de nincs
2020. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére mi még nem tartunk ott, hogy pisiltetni kellene a lányomat, mert még pelenkás. De szinte napi rendszerességgel járunk játszótérre, ahol meglehetősen sok gyerek szokott lenni. De még egyszer sem láttam, hogy vki arra felé vécéztette volna a gyerekét. Lehet, hogy ez "helyi szokás"? Nem tudom, de meg tudom érteni a felháborodásodat, mert azért elég ízléstelen olyan helyen végeztetni a dolgát a gyereknek, ahol bárki láthatja. A pedok nagy örömére... Szóval ez szerintem felelőtlenség is a szülők részéről.
2020. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 Derjaderja ***** válasza:
30%

Nekem ez már fura, hogy írsz egy kérdést, aztán oldalanként új problémát hozol.

Pl kutya kikötés. Hát ezt én is szoktam csinálni. Előtte fèl óra séta mire odaérünk (kertváros és nincs bkv a játszóig), kutyát lemozgatjuk a közeli futiban, aztán kikötöm az amúgy engedelmességi vizsgás kutyámat arra a 15 percre amíg játszunk, aztán hazasétàlunk.


Tudod, így napi 2x sétál és mozog a kutya, meg napi 2x játszózik a gyerek, és el tudom végezni a házimunkát.

Ha napi 2x gyereket aztán napi 2x gyereket és kutyát sétáltatnék, ezzel menne el a nap.

2020. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
76%
A 3 és fél évesem bizony általában nem bírja ki pisilés nélkül a sétákat. Kisvárosban lakunk, ha jászótérre, boltba, postára, vagy akárhova el kell mennünk az minimum fél óra séta oda, fél vissza. Ráadásul domb tetején is lakunk, nem fogok felkaptatni az emelkedőn és utána vissza, főleg hogy tolom az 1 évesemet is babakocsiban. Játszótéren nem pisilünk, de bizony az utcán van hogy keresünk egy kis félreeső részt ahol nem lát senki és pisil egyet. Ismétlem mi kisvárosban lakunk, zöld övezetben ahol nincs nagy forgalom, sok a fa, bokor, könnyű megoldani. Budapesten, forgalmas helyeken biztosan kellemetlenebb, de soha eszembe nem jutott, hogy bármikor zavarjon az ha pisilő kisgyereket látok.
2020. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
55%

Azért durva mennyi sutyerák van, akinek evidens, hogy az utcára pisilteti a hópihécskéjét.

Aztán nyíg mindenki, hogy milyen retkes a város. Hát meg is érdemli az ilyen.

2020. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
63%
Neked tulajdonképpen mi bajod? Most a pisi, vagy hogy kiabàlnak, vagy a kutya? Szerintem te utálsz mindenkit, költözz falura. Ja, ott meg nyírja a szomszéd a füvet, bocs. A legviccesebb kommented hogy te REGGEL 10-kor aludni akarsz. Hát aludj amikor akarsz, de 10 óra az már nagyon nem reggel. Egy átlag kisgyerek 6-kor kel. De fűnyírással, fúrással stb. sem szokás 11-ig várni mert hátha valaki szunyàlna még.. én meg azt utálom ha leteszem a gyereket délben, és 10 perc múlva fúrja a szomszéd a betont, de nem körülöttünk forog a világ, ez van.
2020. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem azzal van a baj, hogy néha egy-egy esetben így jön ki a lépés. Az a gáz, hogy itt egy csomó válaszoló ezt tekinti normálisnak 😱😱😱 (van gyerekem)
2020. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 Derjaderja ***** válasza:
44%

Szerintem a csomó válaszoló arra gondol, hogy néha egy esetben jöhet ki így a lépés.

De ha az 50 gyerekből csak 5-nél így jön ki, akkor a kérdező már hápoghat.

Megjegyzem, ha vki tenyleg szuper rendes, és üvegbe vagy eldobható bilibe pisiltet, akkor is ugye látni fogja a néni a kukiját vagy a nuniját, ha ezen akar bosszankodni.

És nem, az nem oldható meg mindenkinek, hogy csak otthon pisiljen a gyerek, ezeregy okból, pl mert nincs mindenki háza előtt játszótér, vagy mert vki nem 10 percre megy játszózni, hanem fél napra, mert mért ne, ott is uzsiznak, mert mér ne, vagy piacra mennek előbb vagy tényleg pici a gyerek és nem bírja tartani.

2020. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!