Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukak, miert a jatszoteren...

Anyukak, miert a jatszoteren kell pisiltetni a gyereket, megmagyaraznatok?

Figyelt kérdés

Egy jatszoter mellett lakom. Korulotte lakohazak mindenhol. Feltetelezem a jatszoter lakoi kozul senki nem lakik 5 perc setanal messzebb, megis egesz nap kisgyerek nemiszerveket latok, ha kinezek az ablakon, mert mindenki itt pisilteti a kerites mellett a gyereket!

Nem lenne egyszerubb hazasetalni vele? Vagy pelenkat adni ra, ha nem birja visszatartani? A szemetes is pl bent van ott a fuves reszen, ahova pisilnek, tehat nem kozvetlenul a jarda mellett, szoval ha ott akar valaki kidobni valamit, ki tudja hany gyerek pisijebe lepked bele.

Oszinte valaszokat varok! Miert nem mentek haza wc-zni???


2020. júl. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
74%
80, ez azért erős túlzás. Nagyobbikom későn lett szobatiszta, 3,5 éves múlt. Pont azért amit írsz: idegrendszeri éretlenség miatt. DE soha az életben nem kellett a játszótéren pisiltetni, mert ennyi idősen simán kibírta.
2020. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
86%
Én sem pisiltettem az utcán! Én személy szerint mindig óvtam attól hogy rajtam kívüls senki ne lássa a lányomat. És igen, sajnos a mai vilag tele van pedofilokkal akik az ablakból figyelik a kicsiket és ki tudja mit művelnek, vagy ne adja Isten levideozzák! En ennek esélyt sem adok adtam sosem.Igen elgondolkodtató hogy ablakból így lehet látni a kicsiket.
2020. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
48%
Ha ott van az ablakod és ott dolgozol akkor dolgozz ,ne kifele bámészkodj. Majd a szülő tudja hogy oldja meg. Vagy pakold magad a másik ablakba...
2020. aug. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
31%
Vicces h ez a legnagyobb gondod. Ha az én kisfiamnak pisilni kell akkor minden szemrebbenés nélkül keresek egy fát és hagyom hagy pisiljen. Ha a kóborkutya odaszarik meg pisil ahova akar, akkor ugyan ne mondja már senki h az én gyerekem odapisil egy fához, amennyire lehetséges persze diszkrétek vagyunk. Azért meg egy 4 éves gyerekre nem adunk pelenkát h a magad fajta gyerektelen, más dolga sincs embereknek megfeleljünk. Ha nekem valaki emiatt szólna kiröhögném. Írigyellek h ez a legnagyobb gondod. Tényleg.
2020. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!