Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukak, miert a jatszoteren...

Anyukak, miert a jatszoteren kell pisiltetni a gyereket, megmagyaraznatok?

Figyelt kérdés

Egy jatszoter mellett lakom. Korulotte lakohazak mindenhol. Feltetelezem a jatszoter lakoi kozul senki nem lakik 5 perc setanal messzebb, megis egesz nap kisgyerek nemiszerveket latok, ha kinezek az ablakon, mert mindenki itt pisilteti a kerites mellett a gyereket!

Nem lenne egyszerubb hazasetalni vele? Vagy pelenkat adni ra, ha nem birja visszatartani? A szemetes is pl bent van ott a fuves reszen, ahova pisilnek, tehat nem kozvetlenul a jarda mellett, szoval ha ott akar valaki kidobni valamit, ki tudja hany gyerek pisijebe lepked bele.

Oszinte valaszokat varok! Miert nem mentek haza wc-zni???


2020. júl. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 Derjaderja ***** válasza:
17%

Jesszus, Előző, hát Benned is van némi hiszti és agresszió. Dülledt szem, szros büdösbogár 😂

Én nem hiszem, hogy az átlag férfi random összeszarja magát, és azt se hiszem, hogy aki igen, az azért, mert nem szégyenítette meg az anyja a bepisiléssel.

Hogy az meg mért baj, ha az autópálya szélén pisilnek, azt se tudom. Már persze ha lakott területen kívül, elfordulva.


Én őszintén sajnálom ezt a sok kényszeres embert, akit minden zavar és mindenről korlátok jutnak eszükbe. Most nyilvan nem törvénytelen vagy extrém dolgokra gondolok, hanem hogy "nem fer bele", a játszótéren enni stb. Hát ne férjen, nekem meg belefér. Gondolod ilyesmitől leszek "átlaggizi"? De ha igen, azt is túlélem.

2020. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
94%

70, ugyanúgy pisiltetik a lányokat is, csak szólok 😂

És jellemzően nem a 4 évesekről van szó, hanem 1,5-3 között, a frissen szobatiszta gyerekekről.

(Mondjuk lányom azt se tudja, hogy kell fűbe, guggolva pisilni, mert soha nem volt rá szükség.)

2020. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
27%
A 70-es egy megkeseredett idegbeteg ember, aki minden lehetöséget megragad, hogy ilyen férfigyülölö és a nök-el-vannak-nyomva szöveget beírjon vármelyik kérdésre, ami a beteg agya szerint valahogy kapcsolatban van azzal, hogy az emberek két nemböl állnak, és vannak testi szükségletei.
2020. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
64%

#71 az nem kényszeres, ha valakinek vannak korlátai. Korlátok nélkül úgy élnénk, mint az állatok.

Van egy etikett, ami azt szolgálja, hogy megkönnyítse az együttélést. Nem kell vele egyetérteni, de azon sem kell felháborodni, ha valaki kifejezi a nemtetszését.

2020. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 Derjaderja ***** válasza:
42%

Az oké, hogy van etikett meg korlátok, én se vagyok egy mindent és mindenkit lexaró alkat, de ez a büdösbogaras komment ez kicsit túlzás. Szóval a nagy etikett-bajnok, aki szerint fujj, ha az autópálya mentén a semmi közepén pisil vki, meg ilyesmi, de az nem zavarja az "etikettet", hogy brutálisan megalázó, minősítő stílusban beszél másokról?

Meg a Kérdező is, aki már tényleg mindent és mindenkit kritizál, meg aki szerint a játszóréren nem lehet enni (ok, ő amúgy kulturált kommentet írt), csak a játszótéren evés nemhogy a törvényt vagy az illemet, de konkrétan semmit se sért, még soha az életben senkit nem láttam, akit zavart volna, ha más a játszótér padján a gyereke kezébe ad mondjuk egy banánt.

Na mindegy, most ez ilyen poszt lett, ilyen beszélgetés. Én is nyilvân szeretném majd elkerülni, hogy a gyerekem a játszó melletti bokorba pisiljen, de biztos meg fog esni, és vicces, hogy vkit az a 3 csepp gyerekpisi zavar meg a méterekről takarásból látott gyerekkuki - azért ebben az országban van épp sajnos ennél tragikusabb kérdés (a köztisztaság és az etikett terén is).

Megjegyzem itt nálunk (jó hírű budai kerület), egy játszó mellett sincs sajnos wc, pedig szép nagy, rendezett játszók vannak.

2020. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
78%

69...

Miért csak nagyvárosban gondolkodtok?

Nálunk 20 perc gyalog a játszó

Autóval 3 p plusz a ki-be pakolás


Nekem ez terhesen azt jelentette, hogy nem mentem az 1-1,5 évesemmel inkább...

2020. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
83%
#75 3 csepp gyerekpisi? Ha már nem tudja visszatartani, akkor az nem 3 csepp, inkább tócsa lesz. 😂
2020. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
21%
76, 1-1,5 évesnek nem esszenciális szükséglet a játszótér, ha van kert is 🙈
2020. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem alap, hogy nem pisilünk más ablaka alá. Valahogy sosem kellett játszótéren pisilnie a fiamnak. Más szituban már előfordult, és vagyok akkora tetvedék szar, hogy ha nem volt más lehetőség, pisiltettem az utcán. Mert nekem a gyerekem fontosabb, mint akárki más véleménye.


(Az autópálya leállósávot egyszerűen felfogni nem tudom. Hol szerezte a jogosítványt, aki ilyet csinál? Ez nettó életveszély.)


(Pontozzon le nyugodtan mindkét oldal.)

2020. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 Coffelia ***** válasza:
33%
A legtöbb játszótér 3-8 éves korosztálynak készül. A 3-5 éves gyerekekre jellemző az, hogy még benne vannak az érési és a tanulási folyamatban, hogy mikor kell, mikor jön az inger, meddig tudják visszatartani és mikor tudnak már szólni. Nem a gyerekekkel van a baj, hanem azzal, hogy sok közepes méretű játszónak nincs wc-je. Sok helyen van, ott használják is... Benczúr-kert, Károlyi kert, Olimpia Park... Az időben szólás és a 20 percig visszatartás nem lehet egy 4 éves gyerek esetében elvárás, legfeljebb törekvés felé, mert még benne van a folyamatban. Van, akinek már jól megy más még úton van felé, ez nem csak nevelés, hanem idegrendszeri érés eredménye is.
2020. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!