Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukak, miert a jatszoteren...

Anyukak, miert a jatszoteren kell pisiltetni a gyereket, megmagyaraznatok?

Figyelt kérdés

Egy jatszoter mellett lakom. Korulotte lakohazak mindenhol. Feltetelezem a jatszoter lakoi kozul senki nem lakik 5 perc setanal messzebb, megis egesz nap kisgyerek nemiszerveket latok, ha kinezek az ablakon, mert mindenki itt pisilteti a kerites mellett a gyereket!

Nem lenne egyszerubb hazasetalni vele? Vagy pelenkat adni ra, ha nem birja visszatartani? A szemetes is pl bent van ott a fuves reszen, ahova pisilnek, tehat nem kozvetlenul a jarda mellett, szoval ha ott akar valaki kidobni valamit, ki tudja hany gyerek pisijebe lepked bele.

Oszinte valaszokat varok! Miert nem mentek haza wc-zni???


2020. júl. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
72%
Nem szabad buszmegálló, kisbolt, játszótér közelébe költözni. Én már megtanultam.
2020. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 A kérdező kommentje:

61 Nekem nincs, de ismerek olyan embert, aki ilyen teren olyan mint egy kisgyerek, hirtelen rajon a pisilhetnek erosen, eleg egy fel literes uditot meginnia, ha vele logunk valahol ilyenkor azonnal mosdot kell keresni, aztan szenved, mig talalunk egyet. Nincs mindenhol egy percre plaza, vendeglato egysegekben fogyasztani kell, csak akkor jar a mosdo, habar nehany forgalmas helyen ezt nem figyelik, a varosban talalhato nyilvanos wc-k meg hat tudjuk milyen allapotokban vannak + sokszor fizetosek es nem mindig van az embernel keszpenz.

Nem az en problemam, de lehet tenyleg tobb helyre kellene kirakni ilyen hordozhato wc-ket, ahol aproval vagy bankkartyaval lehet fizetni az ajtonyitast (en a paypass verziot tamogatnam, mert aproja a csoveseknek is van) aztan senkinek nem kellene az utcan pisilnie mindenki orra elott.

2020. júl. 28. 22:52
 63/84 anonim ***** válasza:
56%
Látod te magad mondod hogy “olyan mint egy kisgyerek”, és hogy milyen nehéz neki. Akkor mit nem értesz? Igen, végre valamiben egyetértünk, több WC kéne. Én terhesen éltem ezt át, folyton pisilnem kellett. De míg én elrohanok egy cukrászdáig, a gyerek rohanni sem tud, és ha kistesó van, az sem egyszerű ám, pillanatok alatt mindent összefogdosnak ha épp a másikra figyelek/segítek. Hát nem túl higiénikus, inkább vállalom hogy valaki csúnyán néz mert bokorba pisil, de attól nem lesz beteg.
2020. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
76%
Viszont ha csak a 4 évessel vagyok, a kisebb nincs ott, vagy ott a férjem és tud segíteni, akkor mi is inkàbb hazamegyünk, bemegyünk valahova. Ő már ügyes és értelmes. De 4 év alatt nehéz.
2020. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
85%

Egy kérdésem van


Miért nem kötelező a wc a játszótéren?


Engem ez szülőként baromira bosszant..



De a kérdésre


A lányom jelenleg eljutott addig, higy ha sprintelek vele az udvarról, akkor elérjük a bilit.

De a pelust nem mindig viseli el.

A vicces az, ahogy van egy fel éves öccse is.. akit nem mindig lehet orrhogyni

2020. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
15%
Milyen beteg lelkű némber vagy! Magadon kívül van olyan, akivel nincs bajod? A csöveseket még a nyilvános vécébe sem engednéd be? Szégyen, amit itt leművelsz!
2020. júl. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 A kérdező kommentje:

67 Mert aztan elkepzelem, ahogy beviszed a kisgyerekedet a csoveshugyos / szaros wc-be, masreszt most arrol volt szo, hogy a jatszoterek kozeleben legyenek mobil wc-k, gondolom mindenki boldog lenne, ha vidaman jatszanak a gyerekkel, aztan megjelenik a kerites mellett dulongelve valami koszos csoves, kezeben a Jobarat borral, megy a mobil wc fele, a pisit vissza tudja tartani, amig odaer, de a rokat azt sajnos nem... Hat, gyerekpisi nem lenne a jatszoterek mellett, de lenne hanyas, meg csovesszag, remek :D

(Itt nincsenek hajlektalanok, de el tudom kepzelni, ha leraknanak par wc-it itt-ott, akkor rajarnanak utcakkal arrebrol is.)

2020. júl. 29. 02:55
 68/84 anonim ***** válasza:
89%
Nalunk most epult egy uj jatszo, mellette ferfi, noi, mozgasserult wc. Van biztonsagi or ew kb enni lehet a foldrol. Ott mi se a bokoba pisilunk. Sot telen a nagyon hidegben ott szoptattam es pelenkaZo is van. Idealisan mindenhol ez lenne. De pl nem messze atadtak kb 2 eve egy masikat, oda is epitettek wcket, azota se lehet oket hasznalni. Illetve van megegy, ott penzbedobassal nyilik az ajto. Teljesen vallalhato a wc allapota.
2020. júl. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
84%

"Miért nem kötelező a wc a játszótéren?"

Ha nem is kötelező, de a nagyobb játszótereken van. De egy olyan kis játszótérre, ami két panel közé építenek, mégis minek? Azokat nem azért tették oda, hogy ott piknikezzenek a családok. Azoknak a célja, hogy minden nap egy kis időre ki lehessen vinni a gyereket játszani a többiekkel. Nem véletlenül olyan játékok vannak ott, ami inkább a kicsiknek jó.

2020. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon jogos a kérdés pedig. Az átlag magyar férfi ott fingja, hugyozza, sz*rja össze magát, ahol rájön az inger, nem bírja ki még 10 percig sem. Vajon miért? Azért, mert kicsi korában is ahhoz lett szoktatva. A kislányoknak talán nem kell pisilniük? Őket nem bántja a tény, hogy azért kell eljönni a játszóról, mert kell egy budi? Akkor mégis miért mindig csak a kisfiúkat pisiltetik úton útfélen és kislányokat nem? Igenis meg lehet tanítani annak a gyereknek, ha állítólag szobatiszta, hogy szóljon előre. Igen, lehet annak az árán, hogy 3x bepisil, a negyediknél már tudni fogja, hogy akkor szólunk, amikor megérezzük, nem amikor már csurog kifele. Az nem szobatiszta, aki 10 percet nem tudja tartogatni. Az meg nonszensz, hogy azzal elmegy idő, hogy a gyerek kicirkuszolja magát, meg pörög a hátán, mint a büdösbogár, mert haza kell ugrani vmiért. Persze ahol a 4 éves kis sz*ros mondja meg, merre vagyunk arccal előre, ott nyilván szempont ez is. Majd bekerül a hülyegyerek az iskolába, ahol másodpercek alatt helyre teszik az egoját és felfogja, hogy nem ő a világ közepe sőt, még csak nem is tényező. Egy gyerek a család része és de, alkalmazkodnia kell a családhoz. Nem, nem az újszülöttről beszélek, de egy 4 éves gyerek pl azért már képes ennyit felfogni a világból. És ha anyának kell wc-re mennie? Vagy simán csak nincs végtelen mennyiségű idő játszóterezni, mert anyának van más dolga is, nem csak állni és nézni kidülledt szemekkel, ahogy a kis Noelka homokozik? Akkor mi van? Igenis undorító dolog és pont ezek miatt van az, hogy megy végig az ember az autópályán és sorra lehet látni a férfiakat csurgatni. Már egészen kisgyermekkorban bele van nevelve a fiúkba, hogy nekik szabad, a lányoknak meg semmit és azt is csak a legnagyobb titokban. Lehez lepontozni, meg megsértődni, majd pont annak a néhány gyengeelméjű Átlag Gizinek az agresszív, hisztis lepontozása fogja megbolygatni a lelkivilágom.
2020. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!