Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukak, miert a jatszoteren...

Anyukak, miert a jatszoteren kell pisiltetni a gyereket, megmagyaraznatok?

Figyelt kérdés

Egy jatszoter mellett lakom. Korulotte lakohazak mindenhol. Feltetelezem a jatszoter lakoi kozul senki nem lakik 5 perc setanal messzebb, megis egesz nap kisgyerek nemiszerveket latok, ha kinezek az ablakon, mert mindenki itt pisilteti a kerites mellett a gyereket!

Nem lenne egyszerubb hazasetalni vele? Vagy pelenkat adni ra, ha nem birja visszatartani? A szemetes is pl bent van ott a fuves reszen, ahova pisilnek, tehat nem kozvetlenul a jarda mellett, szoval ha ott akar valaki kidobni valamit, ki tudja hany gyerek pisijebe lepked bele.

Oszinte valaszokat varok! Miert nem mentek haza wc-zni???


2020. júl. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
58%

Viccesek a kommentek.

Az itteni anyukák nagyrésze igen beszűkült látókörű, azt gondolják, hogy csak és kizárólag az a jó, amit ők annak gondolnak.

Elég beleolvasni néhány kérdésbe, borzasztó, ami ebben a kategóriában megy, szakértőket hazudtolnak meg, a tudománynak mondanak ellent, mert ők nem így gondolják.


U.i..: én haza vittem a gyerekemet, mert volt annyira értelmes, hogy felfogja, pisi után megyünk vissza. 😉

2020. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ne költözz játszótér közelébe.
2020. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanmár ezen problémázni, nem kényszerithetsz egy pár éves gyereket arra, hogy tartsa vissza a vizeletét

A szülők így is örülnek ha nem vizel be a gyerek hanem szól, hogy pisilnie kell

Ne nézd annyit a játszóteret az ablakon keresztül

De a gyerekeknek még akkora kis péniszük van, hogy alig látható belőle valami, nem hinném, hogy olyan zavaró lenne a látvány

2020. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 A kérdező kommentje:

Mar kesz van az uj lakas, csak be kell butorozni, ugyhogy nagyjabol maximum egy honapon belul koltozom, mindenki megnyugodhat, foleg en. Nyilvan nem a jatszoter miatt koltozom, de azert orulok neki, hogy az uj kilatasom egy Porche szalon lesz, jatszoter helyett xD

Azok nem fognak reggel 10-kor torkuk szakadtabol uvolteni az ablak alatt.

2020. júl. 28. 18:44
 25/84 anonim ***** válasza:
53%
Igénytelenek. Gáz, hogy erre nevelik a gyereket. Persze, ha apuka is odapisil, akkor mit lehet várni?!
2020. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
50%
Játszótér mellett lakni halál. Visít a sok kölyök, az anyukák fejhangon üvöltenek... kibírhatatlan. És ezek szerint tiszta pisi minden körülöttük. Majd beengedem közéjük a kutyát kakszizni, ha már úgyis nyilvános wc a játszótér.
2020. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
36%
Na eddig hittem el, hogy komoly. A Porche túltolás volt troll. Majd legközelebb! Nice try though!
2020. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 A kérdező kommentje:
Szoval szerinted nincsenek lakasok Porsche szalonok kozeleben. Ok.
2020. júl. 28. 18:48
 29/84 anonim ***** válasza:
32%
Nem egy ilyen beszélgetés végén ;) késő bánat.
2020. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
68%

Ezt én sem értettem. Mind a két gyerekem kibírta, hogy nem pisilünk közterületen.

Kezdetektől arra szoktattam őket, hogy indulás előtt pisilés.


Mondjuk én az a típusú szülő vagyok, akinél ez már nem fér bele.

Mi a játszótérre játszani megyünk. Enni, pisilni nem szoktak. Akkor hazamegyünk.


Gondolom senki sem örülne, ha kinyitja az ablakot és pisiszag árad be.

Ha nagyon mem bírja ki hazáig, megértem. De az, hogy a tesó hisztije miatt, azt nem. 10 percig akár a játékokat is lent lehet hagyni, megkéred az anyukát, hogy figyeljen addig.

2020. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!