Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt szoptatás...

Miért csinálja ezt szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Vergődik, tekereg, kínlódik, ordít közbe-közbe, haját tépi, ruhám tépi, markol, mar... Miért lehet ez? Valakinek hasonló tapasztalata? Én sehogysem tudok rájönni az okára. A baba 28 hetes és hónapok óta kínlódás a szoptatás.
2014. ápr. 17. 15:13
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
csak némi kiigazítás: nem írtam,hogy SZOPTATÁS KÖZBEN sírnék. Hozzátáplálást korábban evett már egész jó adagokat is a baba, mostanság nem érdekli nagyon, inkább csak szopna. Az orvos szerint rendben van a gyarapodása. És: tudom már, hogy csak azért idegeskedik szopi elején (már nem produkálja a kérdésben kiírt tüneteket,illetve csak ezt-azt), mert nem győzi kivárni, hogy meginduljon a tejci.
2014. ápr. 25. 16:37
 32/36 A kérdező kommentje:
és még az orvosról: mondtam neki a helyzetet. Vérvételre azért elvisszük a kicsit, hátha mégis valami. De jól is néz ki, meg vidám is, korábbi vizsgálat se mutatott rossz eredményt (pl hasi UH), úgyhogy nem hinném, hogy neki baja lenne.
2014. ápr. 25. 16:40
 33/36 A kérdező kommentje:
már megint eszembe jutott valami: a hajtépés (és egyéb is) pl a nagyobbik gyerekemnél is megvolt, mikor a foga jött. De attól még szívesen és hatékonyan szopott és jól fejlődött.
2014. ápr. 25. 16:42
 34/36 xStefix ***** válasza:

A fogzás nagyon sok kellemetlen tünetet tud okozni.

Miket próbáltál nála eddig?

2014. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Az én babám is tépi a haját, rugdos, nyugtalan...amíg nem indul meg a tej, és mivel nekem (sztem ) már kevés van, azért is nyugtalan....a hajtépés, szuszogás, pedig a fogának szól, erre már rájöttem! Eddig ő is gyarapodott, a doki szerint jól néz ki, ha ebben a hóban is így lesz, engem sem fognak már ezek a tünetek izgatni. Hasi uh, vérvétel bár néhány hónapja volt, de nála is rendben voltak.Sűrűn szopik, keveset, és borzasztóan keveset is eszik, de ez van!Ha neki ez elég??????:)Mindenki azt mondja, ha nagyon éhes lesz a gyerek elveszi a pótlást és a szilárd ételt is....!Én már nem erőltetek neki semmit!
2014. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Jaj, kedves 35-ös, nagyon köszönöm a hozzászólást!, most megnyugodtam, hogy nem csak az én babám ilyen "egyedül a világon". Én is hiába kínáltam őt pl. tegnap még tápszerrel is - itatóból, cumisüvegből, az sem kellett neki. Később legalább elfogadott egy kisebb adag pürét, aztán szopi,alvás, úgyhogy megnyugodtam. Tényleg nem érdemes erőltetni nekik semmit sem.

Fogak: régebben használtunk néha dentinoxot, dologelt, de nem tudom, mit segített, és azt sem tudom, akkoriban valóban az ínye fájt-e. Egyáltalán nem tudok kiigazodni ezen a babán még most, 7 hónap után sem :(

2014. ápr. 28. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!