Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rohamosan hizok, kezdem...

Rohamosan hizok, kezdem utalni magam. Biztassatok, ugye lemegy szopi utan?

Figyelt kérdés
:( Ugy el vagyok keseredve... Mindenemrol csung a narancsboros haj... Es mig masok fogynak szoptatas alatt, en hizok(de bevallom, eszek is rendesen, kenyeret, pektermeket, sort iszok - feltem a tejcsit)... Normal testsulyom 56-58 kg. Terhesseg elso 8 heteben bevizesedtem, 8 kilo jott ram... Majd trrhesseg vegeig 78 lettem... Es 73(!)al jottem haza... Kicsit lementem 69-re, de most mar a 75-ot surolom... semmi ruham nem jon ram, fajnak a labaim a sulytol, es hat... a szex sem a regi, rosszul erzem magam a boromben. Szopit nem akarom abbahagyni, akarom, hogy legyen tejem... de mit csinaljak hogy fogyjak?? Masok hogy fogynak le szopi alatt? Siman genetika? 3 honapja szultem... Segitsetek valahogy! :(

2015. jún. 30. 07:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én nem szoptatok, de ha kenyeret, péksütit ennék, meg pulpy innék simán híznék 3 hónap alatt 6 kilót, sőt duplaannyit is! Szóval ez most szerintem nem a szoptatástól van, hanem a sok rossz kajától. Ha a szénhidráttól van tejed, akkor próbálj teljes kiörlésű magvas kenyereket enni, nem sima fehérlisztes cukos péksütit. A Cappynek meg semmi értelme, cukros víz. Egyél sok gyümölsöt inkább...
2015. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
41%

csak bedumáltad magadnak hogy a kenyértől meg a cukros üdítőtől van tejed.

akaraterőd nulla.

2015. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is genetika. Én nem híztam sokat az első terhességem alatt (10 kiló), viszont a szoptatás alatt bármit ettem - volt hogy napi egy nagy tábla Milka (a 300 grammos) is lecsúszott - nagyon lefogytam. Tejem meg rengeteg volt 2 éven át, pedig a szülés után pár héttel már futni is jártam. Viszont nekem a szoptatás befejezése után visszajöttek a terhesség előtti kilóim. Aki meg hízik a szoptatás alatt, az utána le szokott fogyni (legalábbis minden ilyen ismerősöm magától visszafogyott).
2015. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
4%
12-es! Nem bedumálás... azt nem lehet basszus bedumálni hogy nincs tej!!!!! Pffff
2015. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%
kifogást keres, hogy összezabálhasson mindent
2015. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%

Te ezt ugye nem gondolod komolyan??? 3-as vagyok. Én is ugyan így voltam mint a kérdező és hidd csak el hogy nem volt tejem ha nem tésztaféléket ettem!!!! Tudod nem mindenki egyforma ám!

Visszább vehetnél azért kicsit...

2015. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, okosabb leszel-e a példámtól - én sem lettem az :) -, de az első gyereknél 74 kiló volt a csúcsom szoptatás alatt, a másodiknál meg 42. A másodiknál már nem ettem pékárukat terhesen sem (ételintolerancia miatt), de ettem elég sok cukrosat (csokit, banánt, gesztenyepürét, gyümölcsleveket) és nagyon sok krumplit. Mindkettő egy éves korán túl is szopott még bőven, ráadásul a második a magasabb és súlyosabb gyerek.
2015. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nekem is a szénhidrát jött be hogy legyen tejem, ezerrel nyomattam a túrós pitéket :-))) Én is fruszrált voltam egy darabig, de sokáig tudtam szoptatni. Most már harmadszorra játszom ezt el, és megint eszegetek, de most húst hússal. Szoptatás után 4 hónap alatt lement 10 kg.Ez egy átmeneti állapot szerintem, örülj, hogy van babád, van tejed és nyugodj meg. A sok séta tényleg jó dolog.
2015. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha a péksütit fehérkenyeret és tésztát kiváltod teljes kiörlésű esetleg ch csökkentett kenyérre, magadnak sütöd otthon a péksütit (nálam az útifű maghéjas roló a sztár ami egyébként megnyomja az emésztést is) illetve a tésztát leváltod durum tésztára akkor már előbbre vagy. A gyümölcsleveket dobd ki, vegyél egy tutmixgépet, gyümölcsszezon van, 30 dkg gyümölcsből meg 2 ek mézből 2 liter frenetikus italt csinálsz!!

Ennyi szeméttől ne csodálkozz, hogy az anyagcseréd lelassult! EAT CLEAN!!! 😉😉

2015. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Azt mindenki elfelejti, hogy vannak olyan kaják amiket nem tudunk enni mert a baba hasa fáj tőle??

Èn konkrètan semmi gyümölcsöt nem tudtam enni mert mindenre pocakfájás lett a vège.Zöldsègből is csak a rèpa ès a brokkoli amit bírt.

A magos dolgokkal is csínnyán kell bánni hiszen az is allergiát okozhat a babának.

A 100% gyümölcslevek szintèn kilőve, pocakfájás ès szorulás lett a vège.



Nagyon nehèz a szoptatás időszaka, főleg ha ilyen problèmák vannak.

Ès igen nekem is napi szinten kellett innom az alkoholmentes maláta sört, mert máskèppen nem volt igazi a tejem.

A babámat pedig nem akartam tápszereztetni.

Nekem megèrte az a plusz 6-7kg.

Szoptatás után kemèny dièta+mozgás, hamar lement a felesleg.

2015. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!