Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/201 anonim ***** válasza:
100%

Hm.. vajon mért?

Menj el egy másik orvoshoz, ha az eddigi (ki tudja mért?? nem is értem.. :D) hülyének néz..

2016. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/201 A kérdező kommentje:
De nem azert de akkor most miert Ennyire mas? Most komolyan... Ez a mostani meg harom napnak se mondhato
2016. ápr. 18. 13:29
 103/201 anonim ***** válasza:
100%

Ember!! Értesd meg, hogy nem vagy terhes!! Ettől még lehet hormonális problémád például ami a tüneteket okozza. Menjél, vizsgáltasd ki magad és nyugodjál meg.


Ha a nőgyógyász nem látta a babát akkor nincs baba!! Ha az összes teszted negatív lett, akkor nincs baba!!

2016. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/201 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ártana egy kivizsgálás...csak hogy tudd, mitől vagy furán...
2016. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/201 anonim ***** válasza:
100%

Hormonoktol is lehetséges a változás és még sok más oka is lehet. A korodat még mindig nem irtad. Megirnád már?

Es menj orvoshoz mert ez már nevetséges és csak hülyének néz mindenki, gyagyaságokon agyalsz.

2016. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/201 A kérdező kommentje:
19
2016. ápr. 18. 15:10
 107/201 A kérdező kommentje:
Marmint 19 eves vagyok
2016. ápr. 18. 15:10
 108/201 Költőnő? ***** válasza:
100%
Klinikai eset vagy. Minden szempontból. Inkább ne szexelj sztem.
2016. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/201 anonim ***** válasza:
tuti kamuzik...nincs párja akivel ezt megbeszélje ???....a párjáról egy szót nem ejtett...kamu életben tartja a kérdést..szórakozik tuti...nem kéne neki válaszolni és majd eltűnik....
2016. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/201 anonim ***** válasza:
100%

Paranoid téveszme ? [link]

Szomatikus (testi tünetekkel jellemzett) típus: A beteg téveszméje, hogy valamilyen testi betegsége vagy károsodása van (pl. bőr alatti férgesség, baktériumfertőzés, daganatos betegség, stb.). Ezek a páciensek a vélt betegségükhöz téveszmés szinten ragaszkodnak, ellentétben az úgynevezett "hipochonderekkel". Téveszmésen félremagyarázhat pl. beszélgetésfoszlányokat, mely tovább erősíti abbéli hitét, hogy "betegsége" igenis fennáll, extrém esetben akár a leletek meghamisításával is megvádolhatja az orvost.

2016. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!