Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/201 anonim ***** válasza:
100%

Egyuttlet utan a 11.(!) napon mar ilyen volt a tesztem:

[link]

Majd ez a ma reggeli 4 hetes es 6 napis terhesseg:

[link]

Mindegyik pozitiv te hogy gondolod h neked az a sok fajta nem mutatta ki?:)))

2016. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/201 anonim válasza:
100%
Ez a kerdezo leny vagy akarmi nem is tudom mi ez. De lenyeg, hogy ez kib**szottul nem normalis :DDDDD
2016. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/201 anonim ***** válasza:
100%

Ej ej, péntek reggel, kávé mellett. Feldobtad a napomat kérdező. :-)

Hidd el, NEM VAGY TERHES. Nem bántani akarlak de beképzeled a terhességet, már azért vannak tüneteid.

NINCS TERHESSÉG!!!!

Én 16 hetesen éreztem a mozgásokat,nőtt a pocakom és a rosszullétek is eltűntek. most 22 hetes vagyok, második babám.

Nekem valós a terhesség, te képzelődsz.

Alj le vagy vizsgáltasd ki magad mert nevetséges. Hány éves vagy?

2016. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/201 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi menj el dokihoz, hogy megnyugodj.

HA terhes vagy, 16 hetes, akkor van benned egy 10 cm ülőmagasságú (akár 16 cm hosszú) magzat. Ezt már üres hólyaggal is látja a doki. Még egy tanuló is...

De már egy 10 hetes magzat is 4 cm-es ülőmagasságú, szóval azért az is elég egyértelmű...


Szóval most már nem kételkedhetsz az orvos szavában, ha csinál egy UH-t. Mindegy, hogy hasi vagy hüvelyi.


(de mint írtam, nekem 5 hetesen látta a petezsákot egy hanyag nemtörődöm orvos, hasi UH-n üres hólyaggal.)

2016. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/201 anonim ***** válasza:

Na valami valtozas?

Amilyen jokat mosolyogtam, komolyan mondom erdekel a tovabbi fejlemenyek. :-)

Dokihoz mesz?

Hany eves vagy?

Bele nyugodtal h nem vagy terhes a 3x menzesz es negativ tesztek utan?

:-D

2016. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/201 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy vagy. Megjött már, teszteltél újat? Hiszel nekünk és a dokidnak?
2016. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/201 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.... :)
2016. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/201 A kérdező kommentje:
Megjott, igen. Ugyhogy befejeztem.
2016. ápr. 15. 21:32
 89/201 anonim ***** válasza:
100%
Ne már. pedig biztos terhes vagy!
2016. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/201 anonim ***** válasza:
100%

Most mar megerted hogy nem vagy 16 hetes terhes? De azert varjuk a fejlemenyeket szeptember oktober körül meg e szültel. :-)

Korodat meg mimdig nem irtad!!!

2016. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!