Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/201 Költőnő? ***** válasza:
100%
Következő hónapban ha késik neki, megint itt lesz.
2016. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/201 anonim ***** válasza:
100%
Nem piszkálni akarlak kérdező, de nem értem a logikádat kérdező. Ha az eddigi 2 vagy 3 menstruáció nem nyugtatott meg, akkor ez a mostani miért??? :D :D
2016. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/201 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mindegy, nem os erdekel mar ez az egesz... Remenykedem benne hogy Ennyire nem vagyok szerencsétlen
2016. ápr. 16. 12:28
 94/201 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 4 hét múlva ugyanitt!

Hisz akkor már 20 hetes terhes lesz, amit senki sem lát!

2016. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/201 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj el egy nőgyógyászhoz magánba, a saját nyugalmad miatt. Nem kell elmondanod sem ezt a históriát, mondd hogy gyakran fáj az alhasad vagy hasonlót és alap, hogy hüvelyi uh-t csinál, mivel ott hagysz némi kp-t :D ! És akkor megnyugszol. Kérdezz is rá ha akarsz majd, hogy nem lát-e terhességet, mert megijedtél, hogy az is okozhatja. Én is volt, hogy bebeszéltem magamnak a tüneteket, de szerencsére nem volt semmi, csak az agyam szórakozott velem! :D
2016. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/201 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mostantól nem ám szeretkezel a pároddal.? Ismét terhes leszel. :-)

Gond terhes, a sok hülyeségeken agyalsz. Nagyon gáz vagy. Olyanokon agyalsz ami teljesen kizárt, a sok negatív tesztek után és menzeszek után. Azért én még várom a további eseményeket. :-)

4 hét múlva 20 hetes leszel, lassan érezned kell őt és a pocakodat is. :-)

Aztán ha letelik a 40 hét, hasad nem nőtt meg és nem is szültél, kérdezd meg mi történt , mikor szülsz meg. Eltolódik 60 hétre már vagy még tovább, de nyugi, ez TERHESSÉG.... :-D

2016. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/201 anonim ***** válasza:
Akkor most már megnyugodtál, kérdező?
2016. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/201 A kérdező kommentje:
Hat 😃 az a helyzet, hogy nekem akinek mindig 4-5 napos a mensim most mar ma egyaltalan nincs semmi... Megjott péntek hajnalban nagyon erősen megvolt egesznap meg szombaton is , vasarnap mar alig volt valami mar pedig mar semmi...
2016. ápr. 18. 13:07
 99/201 anonim ***** válasza:
100%

Jajjdejó, akkor mégis terhes vagy!!!!!! :))))))

(Mikor mész már el végre orvoshoz? -_- )

2016. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/201 A kérdező kommentje:
Voltam mar, hülyének nez ha megint odamegyek... Pedig most ez is hogy igy jott meg... Es rajtam kivul senki nem gondolja hogy van alapja
2016. ápr. 18. 13:17
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!