Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/201 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta itt szórakozol gyakorin a hülye kérdéseddel, és hogy terhes vagy, lassan előveszem a popcornt :DDDDD
2016. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/201 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy kérdező?

Komolyan szeretném tudni. Jártál iskolába, biológia órákra?


A kérdésre válaszolva: Ha most nem jön meg (lehet,hogy hetekig kimarad), az pszichés eredetű, és nem azért van, mert terhes lennél.


Hidd el, nem vagy terhes!

2016. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/201 anonim ***** válasza:
100%

Számos olyan betegség van, ami a menstruáció elmaradásával jár. Nem tudom, miért gondolod esélyesebbnek a terhességet, mint akármi mást, úgy, hogy a terhességet az orvos is kizárta, és kismillió negatív teszted van. De még csak azt sem mondanám, hogy neked elmaradt a menzeszed, hiszen ma kellett volna megjönnie. Holnap leszel még csak egy napos késésnél.

Mégis mi a fenéből gondolod, hogy terhes vagy? Komolyan, mi az, ami szerinted erre utal?

2016. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/201 A kérdező kommentje:
De leirom mit csinaltam vegig es akkor talan elhiszitek hogy nem szorakozom... Szoval január elején volt az együttlét, ezutan 18.-an megjott tehet nem is aggódtam. Ezutan februárban késett két napot , tehat 8. héten csinaltam az első napi keses delutanjan egy tesztet, majd másnap reggel megegyett (medilab mindketto), majd aznap d.u meg egy illatestet. Aztán este megjott. Kilencedik héten csinaltam egy novoromed tesztet. Majd 10. het vegen voltam hasi uh-n, ahol az orvos azt mondta kizarhato a terhesség. Majd másnap d.u csinaltam egy walentin tesztet utana nap reggel pedig egyet. 11. héten csinálta d.u egy x-epilt aztán másnap reggel egy clearblue digitalisat. Majd tizenkettedik héten egy nap csúszással megjott, majd mikor vege lett csinaltam egy x-epil tesztet. Majd vegul tizennegyedik hetem egy x-epilt d.u aztán másnap reggel meg egy x-epilt. Es most mar nagyon idegesen varom hogy megjojjon de SEMMI!
2016. ápr. 14. 18:32
 65/201 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ebből a sok NEGATIV tesztböl gondolod hogy terhes vagy?Mert ahogy leirtad ugy néz ki.
2016. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/201 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDD

És amikor elmúlt a mensid milyen okból csináltál tesztet? :D AMikor akkor múlt el? :D Akkor miért hitted, hogy terhes vagy? :D

2016. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/201 A kérdező kommentje:
Akkor csak azert mert megmaradt egy, utana pedig azert mert megint rosszul voltam .
2016. ápr. 14. 18:48
 68/201 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenki, aki rosszul van terhes??? Annak ellenére, hogy negatívak a tesztek, mindig megjön és a doki se lát semmit? Iszonyú sok meglepi gyerek születhet akkor...
2016. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/201 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem neked hig az agyad,nemszoktam ilyet irni senkinek de már fáj hogy mennyire ostoba vagy.
2016. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/201 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan.

Van akármi, bármi, ami meggyőzne téged arról, hogy nem vagy terhes?

Mert ha nincs, fölöslegesen koptatjuk a szánkat.... :/

2016. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!