Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/201 A kérdező kommentje:
Ajjj tudom, hogy nem lehetnek az de basszus nem jon meg...
2016. ápr. 14. 19:02
 72/201 anonim ***** válasza:
100%
De a szex óta már megjött... Kétszer is... Negatívak a tesztjeid... Nem tudom, hogy mi győzhetne meg... Most szerintem már pszichésen nem jön meg... Mert annyira azt hiszed, hogy terhes vagy, hogy kihat a testedre... Agykontroll...
2016. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/201 anonim ***** válasza:
100%

Tehát már 16 hetes vagy...hmm...akkor már nyilván érzed a babamozgásokat is :DD jaaaaneem, azok csak a beleid!!

Azért majd a kórházi motyót el ne felejtsd összekészíteni, ha itt lesz az idő ;)

2016. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/201 A kérdező kommentje:
Jo, mindegy hagyjuk inkabb...ugyis csak az ilyen kommenteket kapom... Felfogtam, Szerintetek nem fordulhat elő oke...
2016. ápr. 14. 19:26
 75/201 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre én várom majd a fejleményeket. Mindenképp írd meg, ha történt vmi változás, vagy mentél nőgyogyihoz vagy akármi!!!! :)
2016. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/201 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj de ha ennyire parás idióta vagy, akkor miért nem húzol el dokihoz???!!! Ja azért mert kamu az egesz....
2016. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/201 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kérdéseket fogsz feltenni ha majd egyszer valóban terhes leszel!
2016. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/201 anonim ***** válasza:
4 hónapról beszélünk, már lenne pocid... de NINCS :)
2016. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/201 anonim ***** válasza:
En sem ertem miert tesztelgettel ujra.. tok felesleges.. nekem 28-30 naponta jott meg es 35. Napnal mar izgultam hogy sikerult de megjott.. majd csinaltam en is tesztet hatha attol meg sikerulhetett de semmi.. ugy hogy feleve probalkoztunk a parommal ugy jott most ossze.. es nem jott meg,az osszes teszt pozitiv, a doki 6.heten mar szivhangot is latott, ma a doki az ultrahangon mutatta a picikemet hogy tud mozogni! Es csak 9hetes vagyok!!! Lehetetlen hogy terhes vagy nyugodj meg...
2016. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/201 anonim ***** válasza:
100%
Én már sajnállak. Először röhögtem rajtad, aztán felidegesített a hülyeséged, most viszont már sajnállak. Szörnyű lehet ezzel a fóbiával együttélni, mert ez már az. Segítség kell neked, minél előbb, mert ez az örökös félelem meg fogja keseríteni az életed. Hiába mennél el újra orvoshoz vagy csinálnál még 10 tesztet, nem nyugtatna meg, mindig kitalálnál valamit, ami miatt szerinted terhes lehetsz. Ez akkora terhességet már telt hólyag nélkül is észrevesz az orvos. Én 6 hetesen üres hólyaggal voltam, és már volt szívhang, hasi uh-n látta a doki, nem kellett hüvelyi.
2016. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!