Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Lenne pár kérdése...

Lombikosok! Lenne pár kérdésem. Ciklus 7.napján 8-9mm-es tüszők voltak. Ciklus 11.napján jobb ovárium 12-13 mm-es 5db, bal 4-5db 10-11mm-es. Endometrium 12.3mm. Szerintetek nem lassú ez a növekedés? Lassú növekedésnél lehet egészséges petesejt?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, 2021ben volt már 2 lombikom és egy Fet.

Annó mindig gyorsan nőttek a tüszők, 20+, 2.nál beültetés utàn hiperstimus lettem korházba kerültem.

Most ugyanazzal az adaggal kb 10 petesejtem van, és az orvos szerint lassan növekednek, az endometrium viszont már elég vastag. Mekkora a maximum vastagság amivel beültetést csinálnak?

Kicsit most káosz minden, pont fordítva működök mint anno, akkor mindig a nyálkahártya vastagodott nehezen, a petesejtek pedig nagyon gyorsan nőttek



jan. 16. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
De ez elég lassú. Az ired és hormonjaid rendbe van. Lombik előtt már megszűnt a policisztás ovárium?
jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:

3 endokrinologusnál voltam már eddig és 3 cukorterhelésen, mivel mindenhol írják és mondják hogy pcos-hez Ir társul, viszont minden orvos egytől egyig ugyanazt mondta, hogy nincs Ir, ettől függetlenül tartom a diétát, figyelek az étkezésre, rendszeresen mozgok

Anno a sikeres lombiknál (hiperstimus), ott is figyeltem mit eszem, nem szigorúan, sosem szàmoltam pontosan hogy mennyit eszem, de így is sikerült 😊

jan. 16. 21:58
 3/77 anonim ***** válasza:

A szervezet változik.

Nem írtál a cisztákról.

jan. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lassu. Nem a nagyköny de nem is kell.Nekem lassabb volt, es egeszseges petesejtem lett. Itt a babi a pocimban.az első lombiktól.

Es nekem is ir van. Eleg hormont kapsz? Nekem keves volt a szuri, de igy is jó lett😇

Drukkolok

jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos rá? Mikor hasonlótól tartottam, mindjárt rá is kérdeztem, ahogy mondta a méreteket.
jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, a ciszták megvannak, a terhességem alatt is végig ott voltak, sosem tűntek el nekem.

Az orvos annyit mondott hogy kicsit lassabban növekednek, minden injekció menjen tovább és pénteken ultrahang.

Már kiváncsian várom

jan. 17. 12:03
 7/77 A kérdező kommentje:

100 pregoverist kapok , mellé ganirelix-et.

Anno 100 ovaleap volt, amellé nem kaptam mást

jan. 17. 12:04
 8/77 anonim ***** válasza:

Anno nem rövid protokollod volt, most meg hosszú? Nekem a második lombikom volt hosszú, akkor szúrtam mellé mást is.


Én is Pergoverist kaptam, nálam 225-tel indítottak, majd már max dózist (450) kaptam, de nekem indolt volt.

jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Sose volt még hosszú ptorokollom,mindig csak rövid :)
jan. 18. 13:59
 10/77 Ypszilon1980 ***** válasza:
A lombik, a hormonkezelés mindig hiperstimuláció, csak az a kérdés, hogy enyhe, közepes, vagy nagyfokú-e. Ez így nem jó, mert az endometrium a tüszőkhöz képest jobban nő, és azt sem lehet a végtelenségig stimulálni, változtatni kell a hormonokon, vagy pedig ilyen a szervezeted, meglátjuk a következő kontrollon hogy alakul, a tüszőknek kb. 16mm-t el kell érniük. Endometrium szerintem max 18mm lehet.
jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!