Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Lenne pár kérdése...

Lombikosok! Lenne pár kérdésem. Ciklus 7.napján 8-9mm-es tüszők voltak. Ciklus 11.napján jobb ovárium 12-13 mm-es 5db, bal 4-5db 10-11mm-es. Endometrium 12.3mm. Szerintetek nem lassú ez a növekedés? Lassú növekedésnél lehet egészséges petesejt?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, 2021ben volt már 2 lombikom és egy Fet.

Annó mindig gyorsan nőttek a tüszők, 20+, 2.nál beültetés utàn hiperstimus lettem korházba kerültem.

Most ugyanazzal az adaggal kb 10 petesejtem van, és az orvos szerint lassan növekednek, az endometrium viszont már elég vastag. Mekkora a maximum vastagság amivel beültetést csinálnak?

Kicsit most káosz minden, pont fordítva működök mint anno, akkor mindig a nyálkahártya vastagodott nehezen, a petesejtek pedig nagyon gyorsan nőttek



jan. 16. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 A kérdező kommentje:
Ohh sajnálom, en most várom izgatottan az eredményt, bár nem sok jóra számítok ilyen alacsony HCG-nél
febr. 7. 19:15
 52/77 anonim ***** válasza:
Majd írd meg. Most hányadik napon vagy? Kicsit elvesztettem a fonalat, bocsi.
febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 A kérdező kommentje:

20.7 ről 21.6ra nőtt csak.

Tapolcára járok amúgy, ott nincs HCG vérvétel, a doki kiakadt minek mentem el, őt ez nem érdekli, mivel + a vizelet tesztjük szedjem tovabb a gyógyszert 😢

Et+14 napon vagyok 3 napos embrióval.

Nagyon kiakadtam az orvosra, egy nem fejlődő terhességet támogat, mert őt nem érdekli a magánvérvétel..

febr. 8. 13:40
 54/77 anonim ***** válasza:

Melyik doki volt ez? Elég, ha monogramot írsz.

Érthetetlen, miért viselkedik így. 😔

Én is Tapolcára jártam, ezért kérdem.

febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:

L.A

Te kihez jársz?

Számomra meglepő volt a viselkedése, mivel végig nagyon rendes volt a stimuláció alatt.

Régen T.A hoz jártam, sosem figyelt hogy mennyi hormont ír fel, 2x is túlstimulált, 1x hiperstimu, kórház, majd leállítatta velem a clexant..5 nap múlva trombózis..korházbsn lecsesztek, hiperstimunál nem szabad abbahagyni a clexant..szóval közel 1 hónap kórházi benntlétet 1 trombozist és egy 2 éves kislányt köszönhetek neki. Viszont annyira mély nyomot hagyott bennem a nem odafigyelése, azert jártam most L.A hoz

febr. 8. 20:24
 56/77 anonim ***** válasza:
:( sajnálom
febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:

#55


Én is L.A.-hoz jártam. Már nem járok, mert a célt elértük, lett egy kisfiam, akivel jelenleg itthon vagyok.

Velem is rendes volt, de talán pont itt GYIK-en olvastam róla negatívakat utólag, azért is sejtettem, hogy hozzá jársz te is.

Amit meg T.A.-ról írtál, főleg durva. 😔

febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a történet nálad kérdező?
febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 A kérdező kommentje:
Szia, kémiai terhesség, a 2.ultrahang előtt már megjött a menzeszem, 21 fölé nem emelkedett a HCG szint
márc. 4. 18:59
 60/77 anonim ***** válasza:

:( nagyon sajnálom. Mikor mész legközelebb? Van még alkalmad?


Nekem amúgy meg nem tapadt meg. Egyáltalán semmi nem volt. Toltam kb 3 hétig a transzfer után a progit, de negatív volt a teszt szóval abbahagytam, megjött és április végén lehet menni megint.

márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!