Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Lenne pár kérdése...

Lombikosok! Lenne pár kérdésem. Ciklus 7.napján 8-9mm-es tüszők voltak. Ciklus 11.napján jobb ovárium 12-13 mm-es 5db, bal 4-5db 10-11mm-es. Endometrium 12.3mm. Szerintetek nem lassú ez a növekedés? Lassú növekedésnél lehet egészséges petesejt?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, 2021ben volt már 2 lombikom és egy Fet.

Annó mindig gyorsan nőttek a tüszők, 20+, 2.nál beültetés utàn hiperstimus lettem korházba kerültem.

Most ugyanazzal az adaggal kb 10 petesejtem van, és az orvos szerint lassan növekednek, az endometrium viszont már elég vastag. Mekkora a maximum vastagság amivel beültetést csinálnak?

Kicsit most káosz minden, pont fordítva működök mint anno, akkor mindig a nyálkahártya vastagodott nehezen, a petesejtek pedig nagyon gyorsan nőttek



jan. 16. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
Hát azért annyi nagy különbség nincs az altatásos és nem altatásos között minőségben, leszívni meg ugyanannyit tudnak. Mi megkérdeztük az orvost, azt mondta nem jelent sokat, ettől nem lesznek az egyébként is érett vagy megfelelő petesejtek rosszabbak, viszont megkímél sok fájdalomtól. Azt a részt amúgy elérzésteleníteni sem lehet, páromnak marhára fájt, csillagokat látott, de itt az is kérdés, hogy mennyire vagy felpuffadva, mert ha az is önmagában fáj és hátsó részen vannak a tüszők, akkor ott nyomkodás van és az azért nagyon fájdalmas tud lenni, plusz a tűszúrások. Van ahol egyébként sem javasolják altatás nélkül egyáltalán, ugyanis egy hirtelen intenzív fájdalomra, ha valaki mégis megugrik, bemozdul, a tű rossz helyre megy, akkor életveszélyes állapot. Inkább akkor érdemes meggondolni, ha pl. 1-3 tüsző van, akkor mondjuk tényleg nem érdemes altatni. De ezt te tudod, ebben neked kell dönteni.
jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 A kérdező kommentje:
Altatásban csinálták a leszívást, 4 petesejt lett, most reménykedünk🤞 hogy megtermékenyüljenek majd csütörtök vagy szombat beültetés 🥰
jan. 22. 17:14
 23/77 anonim ***** válasza:

Szorítok neked. Nekem szerdán lesz a leszívás.

Én is pergoverist kaptam, ovaleap-et és ganirelixet.

Összesen ma 3 petét látott az orvos... Olvasgatva itt a számokat eléggé elkeseredtem most.

jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:

Én is szurkolok neked 🤞 igazából ha van 1 egészséges már az is elég lehet, próbalok én is pozitívan hozzáállni, de mikor meghallottam hogy csak 4 van én is elkeseredtem.

Így viszont szerintem 3 naposat fogok visszakérni, főleg hogy már a stimu visz el 1 állami lehetőséget, félek nem maradna semmi az 5.napra

jan. 22. 20:38
 25/77 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kapok 3 naposat vissza mert az szombat.. nekem ez az első, nem tudom mi a különbség. Nyilván bízom a legjobbakban de nálam megállapította az orvos a petefészek kimerülést. 0.2 lett az AMH.. ahhoz képest ha úgy vesszük az is csoda, hogy van mit leszivni.
jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

Nálunk szombaton is van beültetés, akkor kaphatnám meg 5 naposan, de szerintem holnap mikor telefonálni kell 3 naposat választom.

Nekem meg nagyon magas volt az AMH, ezért ment nehézkesen a stimulàció.

Bízzunk a legjobbakban 🥰

jan. 22. 20:50
 27/77 anonim ***** válasza:
Őszintén, jobban belegondolva, én nem kérdeztem rá, hogy itt van-e hétvégén.. Majd rekerdezek szerdán. Előre én nem merek kérdezni.. lehet nem is lesz mit visszaadni.
jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
Általában szombaton, de van ahol vasárnap is van beültetés, hiszen azt nem tudod halasztani. Nem kell megkérdezni, mert ha felhívod őket megmondják mikor lesz beültetés.
jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
Hmm, köszi az infókat. Bízom a legjobbakban. Nemsokára be kell adnom magamnak az uccso szurit.. az ovitrelle-t aztán már csak várni. 💪
jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:

"Nálunk szombaton is van beültetés, akkor kaphatnám meg 5 naposan, de szerintem holnap mikor telefonálni kell 3 naposat választom."


A te döntésed persze, de az 5 napossal sokkalta magasabb a sikerre az esélyed. Amelyik nem jut el 5 naposig odakint, az bent sem fog.

jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!