Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Lenne pár kérdése...

Lombikosok! Lenne pár kérdésem. Ciklus 7.napján 8-9mm-es tüszők voltak. Ciklus 11.napján jobb ovárium 12-13 mm-es 5db, bal 4-5db 10-11mm-es. Endometrium 12.3mm. Szerintetek nem lassú ez a növekedés? Lassú növekedésnél lehet egészséges petesejt?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, 2021ben volt már 2 lombikom és egy Fet.

Annó mindig gyorsan nőttek a tüszők, 20+, 2.nál beültetés utàn hiperstimus lettem korházba kerültem.

Most ugyanazzal az adaggal kb 10 petesejtem van, és az orvos szerint lassan növekednek, az endometrium viszont már elég vastag. Mekkora a maximum vastagság amivel beültetést csinálnak?

Kicsit most káosz minden, pont fordítva működök mint anno, akkor mindig a nyálkahártya vastagodott nehezen, a petesejtek pedig nagyon gyorsan nőttek



jan. 16. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:

Sziasztok, hát voltam ma vizsgálaton, azt tudni kell múltkor másik orvoshoz kerültem mert nem volt akihez járok.

Mai nap, endometrium 7.2mm (múltkor 12.3at mértek)

Tüszők 18-19 mm.

Úgyhogy hétfőn leszívas.

Szerintem a mostani mérések valósabbak lehetnek mint az ezelőtti 😅

jan. 19. 12:46
 12/77 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom hogy lehet, ez most teljesen jó. Remélem lesz sok petesejt.
jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:

Egyenlőre ma 6-8 db-ot mértek le.

Kicsit félek hogy kevés,nem ehhez vagyok szokva, anno egyszer 24 , aztán 29 db volt .

Nyilván örülök, nem is akartam hogy olyan sok legyen, nagyon féltem hogy megint kórházban kötök ki, így viszont talán kisebb rá az esély 😊

jan. 19. 13:07
 14/77 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez, nem lesz gond. Ha már 2 lesz az is jó.
jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
A 24-29 az nagyon durva túlstimulálás. 8 felett extrém módon nő a hyperdtimuláció esélye.
jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:

"Kicsit félek hogy kevés,nem ehhez vagyok szokva, anno egyszer 24 , aztán 29 db volt ."


És ennyiből mennyi lett érdemleges? Mert voltam olyannal leszíváson, akinek ilyen számok voltak, csak épp soha 1 meg nem termékenyült.

jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
Állítólag arra kell számítani, hogy a tüszők harmadában lesz petesejt, de pl. nekünk legutóbb 7 petesejt lett kb. 12 tüszőből. De még nálad leszívásig lehet lesz pár plusz, mert nem mindegyiket szokták lemérni.
jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 A kérdező kommentje:

24 petesejtből 19-et termékenyítettek meg. 10 maradt a 3.napra, 2-t visszakaptam, 8-at fagyasztottak. 5.hétig pozitiv volt a teszt majd véreztem és vége lett. Utána Fet: 8at ébresztettek, elvitték 5 naposra, 2-t visszakaptam, 3-at fagyasztottak,majd halvány pozitiv

teszt, kémiai lett, akkor is megjött.



29 petesejtbol, 23 at tudtak megtermékenyiteni, és 4 maradt az 5.napra

2-t visszakaptam 2-t fagyasztottak.

2 ből 2 megmaradt, egyik osztódott

2 kis kukac volt 1 petezsákban (szívhang nélkül) , plusz 1 petezsák volt szívhanggsl, Et+8-on korházba kerültem, majd szétdurrant a hasam annyi viz volt benne. 10 nap után kiengedtek, másnap újra ott ültem, véreztem, utána 2 ilyen alkalom volt még, utolsónál találták meg a szívhang nélküli petezsákot, egy hatalmas hematómával, majd 8 hetesen kontrollon nem tudtam mar megmozdítani a fejem és elvolt kékülve a kezem iszonyatosan fájt, kiderült hogy trombózist kaptam (nyak-váll részen), mivel az intézet a hiperstimu után abbahagyatta velem vérhigitót. Ebből a nehéznek induló terhességből lett a 2 éves kislányom


Ezért rettegtem most a hiperstimulációtól, és örülök hogy olyan orvost találtam aki félve írta fel az injekciókat keresve számomra a legjobbat, nehogy újra hiperstimus legyek, így jutott a választás a Pergoveris-re. Jelenleg úgy néz ki, be is jött a választása mivel nem lett annyi tüsző mint régen :)


Az 5 Fagyasztott embriónk nyáron fel lett ébresztve, 1 ébredt fel, de nem sikerült a beültetés

jan. 19. 20:21
 19/77 anonim ***** válasza:

Ne izgulj most meg ezen.😇tök jók a számok. most picit próbalj nyugizni. Én 34 vagyok, és 5vagy6 lett leszivásnál, 3ba volt petesejt és végül 2 babi volt de csak 1et kaptam, mert h fiatal vagyok. Jol dontöttek a dokik, mert a másik végül nem volt erős. Így csak 1re kellett koncentralnia a szervezetemnek (én legalább is ezt mondtam magamnak,hogy jó ezért ez így ) és ö most 14hetes a pocakomba. Elsőre, úgy hogy nekem meg korai petefészek kimerülésen van szóval mondták a dokik h az eleg baj mert eselytelen sok petesejtet nyerni es mindjuj engen nem lehet túl stimmulalni. Nalad mondjukk az nekem fura h azt a pregoverist (nem ismerem, en mast kaptam)mellé nem adtak mást, mert a geniralix az mar nem tuszoerlelo hanem ov szabalyzo csak, és lehet emiatt lett picit kevesebb. De sztem nálad féltek nehogy megint túl lőjék. Jó igy :)

Csak 1 babi kell jo legyen😇 ez az en peldam is igazolja.

Drukkolok es mist kezd el megnyugodni. Eddig minden jó miért ne lenne ezután is jo?

Esetleg még annyit kérnék a helyedbe h ne altatásba szivjanak. Neken azt mondták ugy többet tudnak szívni és nem serülnek. Az altatás ronthat páron és ha nincs olyan rengeteg mint pl balam volt én nem kockaztattam. Jo dontes is volt

Nagyon drukkolok

4#es voltam

jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 A kérdező kommentje:

Dejó, szívből gratulálok 🥰🥰

Rákérdezek náluk erre az ébren leszívásos dologra, bár egy ultrahangot is nehezen bírok ki 😅

jan. 20. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!