Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Lenne pár kérdése...

Lombikosok! Lenne pár kérdésem. Ciklus 7.napján 8-9mm-es tüszők voltak. Ciklus 11.napján jobb ovárium 12-13 mm-es 5db, bal 4-5db 10-11mm-es. Endometrium 12.3mm. Szerintetek nem lassú ez a növekedés? Lassú növekedésnél lehet egészséges petesejt?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, 2021ben volt már 2 lombikom és egy Fet.

Annó mindig gyorsan nőttek a tüszők, 20+, 2.nál beültetés utàn hiperstimus lettem korházba kerültem.

Most ugyanazzal az adaggal kb 10 petesejtem van, és az orvos szerint lassan növekednek, az endometrium viszont már elég vastag. Mekkora a maximum vastagság amivel beültetést csinálnak?

Kicsit most káosz minden, pont fordítva működök mint anno, akkor mindig a nyálkahártya vastagodott nehezen, a petesejtek pedig nagyon gyorsan nőttek



jan. 16. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:

Szia, igen meg. Reméljük a legjobbakat.

Remélem jól vagy.

jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 A kérdező kommentje:

De szuper, örülök

. Szorítok 🤞

Igen minden rendben, nagyon türelmetlen vagyok már, olyan rossz ez a várakozás.

1 hét múlva csütörtök kell mennem tesztre sikerült-e vagy sem

jan. 31. 20:31
 43/77 anonim ***** válasza:

:) hát igen, nekem is meg 9 nap... Igazából már nem is sok ha azt nézem miota varok erre.


Te mennyire pihensz? Teljesen eltérő ki mit javasol.

jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon van időm 2 éves kislányom mellett pihenni, meg dolgozom is, beültetes után 2 napig még otthon voltam.


Annó csak pihentem, Covid volt, nem is nagyon lehetett menni sehova, dolgozni sem dolgoztam.


Te tudsz pihenni ? :)

jan. 31. 21:45
 45/77 anonim ***** válasza:
Hellóka, ah, alapesetben én se tudok pihenni de lebetegedtem, szóval itthon vagyok. Van már eredményed?
febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 A kérdező kommentje:

Szia, eddig szép pozitívak a tesztek , napról napra erősödnek 🙈

Voltam ma vérvételen, synlab..rossz jelszót adtak meg, így nem tudom megnyitni, most full ideg vagyok

febr. 5. 19:58
 47/77 anonim ***** válasza:
Eesztben is fent kell legyen. Nincs ügyfélkapud?
febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:

Közben kaptam infót hogy miből áll a lelethez a jelszó, ügyfélkapura is felkerült egyébként csak később.

Valószínű nem sikerült, igencsak alacsony lett a HCG szint, 20.7


Ma megyek újra, kíváncsi leszek


Veled miújság?


Veled

febr. 7. 05:57
 49/77 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is minden tesztem negatív. :( én meg vérvételen nem voltam.
febr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
febr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!