Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Lenne pár kérdése...

Lombikosok! Lenne pár kérdésem. Ciklus 7.napján 8-9mm-es tüszők voltak. Ciklus 11.napján jobb ovárium 12-13 mm-es 5db, bal 4-5db 10-11mm-es. Endometrium 12.3mm. Szerintetek nem lassú ez a növekedés? Lassú növekedésnél lehet egészséges petesejt?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, 2021ben volt már 2 lombikom és egy Fet.

Annó mindig gyorsan nőttek a tüszők, 20+, 2.nál beültetés utàn hiperstimus lettem korházba kerültem.

Most ugyanazzal az adaggal kb 10 petesejtem van, és az orvos szerint lassan növekednek, az endometrium viszont már elég vastag. Mekkora a maximum vastagság amivel beültetést csinálnak?

Kicsit most káosz minden, pont fordítva működök mint anno, akkor mindig a nyálkahártya vastagodott nehezen, a petesejtek pedig nagyon gyorsan nőttek



jan. 16. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy jobb bennt nekik megfelelő környezetben mint kint 😊
jan. 23. 05:44
 32/77 anonim ***** válasza:
Nem egészen igaz, hogy az 5 napos jobb. Az csak arra jó, hogy a laborban ki lehessen szelektálni azt, amelyik eljutott a blasztoccita állaptba, esetleg hogy a spermiumok mennyire jó minőségűek, de pl. ICSI-nél már más a helyzet, meg ha kevés marad 2-3 napra, nem várják meg az 5-öt, sok helyen már a 3 vagy van ahol a 2 naposat beültetik inkább, mert azért az in vitro mégsem olyan, mint egy anyaméh. Azt viszont nem tudom, hogy mennyire a páciens választási lehetősége, mertbsok minden más is számít.
jan. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
Ami kint nem marad meg bent sem fog. 1 sejtem volt és 5 naposan kaptam vissza.
jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:
1 maradt a mai napra, csütörtökön ha megmarad beültetik 🤞
jan. 23. 08:28
 35/77 anonim ***** válasza:

"Sokan mondják hogy jobb bennt nekik megfelelő környezetben mint kint 😊"


Mondják, csak nincs alapja. Amelyik nem bírja odakint még 2 napot, abból odabent sem lesz baba.

jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Majd írj. Gondoltam rád kérdező.
jan. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:
Szia,de cuki vagy 🥰 megmaradt az 1 db 3 napos embrió, ma megtörtént a beültetés. Embriológus azt mondta , nagyon szép embrió, nem kell elkeseredni, hogy csak 1 db van, sokszor mikor 1 db van csak az nagyon erős :)
jan. 25. 15:59
 38/77 anonim ***** válasza:
1 simán elég. Jó lesz az.
jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:

Örülök! Drukkolok nektek!


A mi peténknek hétfőn dől el a sorsa. Ha minden jól megy kedden kapom vissza.

jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 A kérdező kommentje:

Szia, gondoltam rád.

Megvolt a beültetés?

jan. 30. 16:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!