Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Lenne pár kérdése...

Lombikosok! Lenne pár kérdésem. Ciklus 7.napján 8-9mm-es tüszők voltak. Ciklus 11.napján jobb ovárium 12-13 mm-es 5db, bal 4-5db 10-11mm-es. Endometrium 12.3mm. Szerintetek nem lassú ez a növekedés? Lassú növekedésnél lehet egészséges petesejt?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, 2021ben volt már 2 lombikom és egy Fet.

Annó mindig gyorsan nőttek a tüszők, 20+, 2.nál beültetés utàn hiperstimus lettem korházba kerültem.

Most ugyanazzal az adaggal kb 10 petesejtem van, és az orvos szerint lassan növekednek, az endometrium viszont már elég vastag. Mekkora a maximum vastagság amivel beültetést csinálnak?

Kicsit most káosz minden, pont fordítva működök mint anno, akkor mindig a nyálkahártya vastagodott nehezen, a petesejtek pedig nagyon gyorsan nőttek



jan. 16. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. Holnap kezdjük a stimulációt, ciklus 5.napján

Rövid protokoll, most Ovaleap 150-et kapok

márc. 12. 19:36
 62/77 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy kezdheted. Én hiába mondtam, hogy nem szeretném, de ki kell hagynom 3 ciklust. Nekem még csak most fog másodjára megjönni, szóval még legalább 4-5 hét mire újra mehetek. Tiszta vicc, mert már eltörölték ezt a várakozást ha jól néztem a módosított törvényt. Előzőleg én is ovaleap 150et kaptam még mellé pergoverist. Nekem nem volt semmi problémám vele.
márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 A kérdező kommentje:

Nem indokolta meg az orvos miért kell kihagyni a 3 hónapot ?

Én csak 1 hónapot hagytam ki, az idő alatt csináltak immunologiai vizsgalatot, férjemnek dns fragmentációt, ezekkel minden rendben 😊 nagyon reménykedem a sikerben 🤞

márc. 16. 14:19
 64/77 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is beszéltem az orvossal a transzfer óta. A recepciós mondta, hogy ez a szokás mert a sok gyógyszer után helyre kell allni a szervezetnek.
márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
Én drukkolok nektek! En elkezdtem most újra komolyabban sportolni, dietazok, szedem a mercformint (én nem vagyok pcos-s "csak" cukorbeteg vagyok..) szedem azokat a vitaminokat amit az első alkalommal javasoltak.. hatha
márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok és kitartást a várakozáshoz!

Én is tartom most a diétát amennyire tudom, adimetet is szedem újra ( metformin) , és rengeteg vitamint szedek

Reméljük meghozza a sikert, kedden ultrahang , kíváncsian várom mennyi tüsző lesz

márc. 17. 22:32
 67/77 anonim ***** válasza:
Mi volt?
márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:
Szia, hát semmi jó, 40 +petesejt van, hétfőn leszívás, azt mondta különböző méretűek, ugyhogy nem biztos hogy 40 le lesz szívva de a beültetés elmarad :( kicsit kivagyok, aztmondták szarul leszek, hiperstimuláció, nem akarok megint korházba kerülni :(
márc. 22. 12:00
 69/77 A kérdező kommentje:
Na 20 db megfelelő méretű volt, ezeket leszívták, tegnap szörnyű volt, ma egészen elviselhető, ha teljesen rendbe jövök akkor talán, van egy kis esély hogy szombaton megcsinálják a beültetést🤞
márc. 26. 07:20
 70/77 anonim ***** válasza:
Hello, mi a helyzet?
márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!