Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Lenne pár kérdése...

Lombikosok! Lenne pár kérdésem. Ciklus 7.napján 8-9mm-es tüszők voltak. Ciklus 11.napján jobb ovárium 12-13 mm-es 5db, bal 4-5db 10-11mm-es. Endometrium 12.3mm. Szerintetek nem lassú ez a növekedés? Lassú növekedésnél lehet egészséges petesejt?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, 2021ben volt már 2 lombikom és egy Fet.

Annó mindig gyorsan nőttek a tüszők, 20+, 2.nál beültetés utàn hiperstimus lettem korházba kerültem.

Most ugyanazzal az adaggal kb 10 petesejtem van, és az orvos szerint lassan növekednek, az endometrium viszont már elég vastag. Mekkora a maximum vastagság amivel beültetést csinálnak?

Kicsit most káosz minden, pont fordítva működök mint anno, akkor mindig a nyálkahártya vastagodott nehezen, a petesejtek pedig nagyon gyorsan nőttek



jan. 16. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 A kérdező kommentje:

Szia

Meg volt a beültetés, 2 db 5 napos embriót kaptam vissza , most megy az izgulás 🤞

márc. 31. 19:48
 72/77 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok nektek! 🤞🤞

Majd mindenképpen írj!

ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült , "szokásos" , kémiai terhesség, alig erősödő pozitív tesztek, majd megjött..most tartunk egy kis szünetet, élvezzük a nyarat, és ősszel újra folytatjuk 😊
ápr. 11. 18:39
 75/77 anonim ***** válasza:
Oh sajnálom :( remélem mielőbb sikerrel jártok.
ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 A kérdező kommentje:

Köszi

Nektek is sok sikert

Most azt nem tudom hogy hány lehetőségem van még..

Szülés után 4 lehetőségem volt.

Nekem volt tavaly 1 Fet, idén 2 stimu..és nem tudom hogy az a Fet most vitt el lehetőséget vagy sem

ápr. 15. 18:17
 77/77 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem. De lombikos csoportban az van, hogy lehet írni a neaknak és ők megmondják. Nekem 4 van.. az tuti mert ezt a szemét törvénymódosítást akkor hozták be amikor elkezdtük.. más nem legalább egyszeri számolni..
ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!