Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tegyek .

12 hetes leszek a hèten és pàrom tegnap közölte vetessük el ..nagyon szeret igy meg úgy de anyagilag nem tud majd minket el tartani .

Külföldön élünk sajnos nem elég szarul élűnk igy is ..de nem tudom fel fogni mért most ?

Eddig ennyit gondolkozott ? Hogy csak most mondta

10hetes volt az első terhes vizsgàlatom akkor mért nem tudta mondani ..

Vagy akkor minek akart gyereket ha most meg mégse kell neki ?

Teljesen kétsègbe vagyok esve .

Nekem van màr egy 3 éves fiam ...a völegényemnek a nevelt fia .

Most nem tudom mi tèvő legyek ,költözzek haza 2 gyerekkel anyumhoz?

Vagy legyek gyilkos csak mert ő neki màr mégse kell ?

Itt kint màr a 12 hétnèl meg kell szülni :(

Bele se gondol a pàrom én min megyek keresztűl ..tegnap reggel òta nem aludtam.enni se birok csak sírni van erőm titokba hogy a kisfiam ne làssa nekem mekkora fàjdalmam van .



2017. jan. 11. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
36%
"Tehát a szexből neked csak az élvezet kell, a biztonság, felelőssèg" Hát egy dolog teljesen biztos, hogy olyan nő a hátam közepére se, akinél két választás van, úgymint vagy a szex rossz, vagy az életemet akarja beosztani helyettem.
2017. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
51%

#30, na ja, aztán két gyerekes egyedülálló anyaként (két külön apától) megint keressen egy szerencsétlen balekot aki majd "sajátjaként szereti" a két szerencsétlen gyereket, aztán minél gyorsabban őt is "ajándékozza meg egy babával" - ha akarja, ha nem.

Vagy hogy gondolod?:)

2017. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim válasza:
54%
Az számomra teljesen egyértelmű, hogy ennek a babának a fogantatását nem beszéltétek meg előre, megfontoltan, felelősen. Az abortusz gyilkosság, egy ilyen előrehaladott terhesség esetén különösen. A gyerek fogantatásához mindketten kellettetek, ezért szintén ketten kellene megegyeznetek abban, hogyan gondoskodtok a baba sorsáról, jövőjéről. Az ÉLET a legnagyobb érték, nincs nála becsesebb és rengeteg olyan házaspár van, aki bármit odaadna ezért a csodáért. A nyílt örökbeadáson nem gondolkoztatok? Így nem lennétek felelősek egy gyilkosságért, a babának lehetőséget adnátok az életre, hogy az legyen belőle, ami csak akar, egy családot pedig örökre boldoggá tennétek. Javaslom, hogy keress fel egy civil szervezetet telefonon, ott tudnak Neked segíteni tanácsokkal.
2017. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
45%
"Az abortusz gyilkosság," - érdekes, erre vonatkozó hatályos magyar törvényt még nem mutatott fel egyetlen magzatvédő se...
2017. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim válasza:
28%
Régen rossz, ha ezt magyarázni kell valakinek...
2017. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
29%
Szóval akkor elismered, hogy ez csak szájtépés?
2017. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim válasza:
35%
Mindenkinek joga van a véleményéhez. Én egy nyilvánosan feltett kérdésre osztottam meg a sajátomat. Az én világomban az abortusz bűn és nincs helye, hiszen ez a művi eljárás egy bizonyítottan létező életet olt ki. Az én világomban ez gyilkosság. Lehet, hogy a törvény lehetőséget biztosít rá (aminek a létjogosultságát bizonyos esetekben elismerem, elfogadom), de a lelkiismeretem soha nem engedné meg, ezt az utat válasszam a saját felelőtlenségem okán bekövetkezett helyzet "megoldására". És szerencsére úgy néz ki, hogy a kérdezőnek is van lelkiismerete, hiszen ezért nem hajtott fejet szó nélkül a "társa" ultimátumának.
2017. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
42%

#37, ok, a "te lelkiismereted", a "te véleményed" - és nem tény - akkor ez így már rendben is van.

Akkor már csak azt kellene kitalálnod, hogy:

1, Mire megy két külföldön élő akárhány magyar alapítvánnyal?

2, Miért jó az a megoldás szerinted, amin a pár mindkét tagja veszít?

3, Miféle emberek azok a "jól szituált középosztály"-beliek, akik gátlástalanul kihasználnának náluk rosszabb helyzetben levőket abból a minősítetten aljas indokból, hogy az ő életük még sikeresebb legyen? Mert uye amit vázoltál, ott a pár csak veszítene, és ezek nyernének.

2017. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim válasza:
50%

1, Telefonálni külföldről is lehet Magyarországra és lehet, hogy egy témában tapasztalt ember tud olyan tanácsokat adni - akár külföldön élő honfitársunknak is - ami a végső döntésében segít, vagy segít felkutatni a részére rendelkezésére álló alternatív lehetőségeket. Egyébként a kérdező írt arról az eshetőségről is, hogy a babával és a már meglévő gyermekével visszajönne Magyarországra. Ilyen esetben segítség lehet, hogy az országunkban nyújtott igencsak szűkös támogatási lehetőségeket felkutassák számára. Kelengyét adnak az induláshoz például. A legvégső alternatíva az örökbeadás közvetítése, nem ez a szervezetek elsődleges célkitűzése a krízísterhesek támogatása során.

2, És szerinted az abortálás során nem veszít mindkét fél? Könnyű azzal a tudattal egy életet leélni, hogy megbízást adott az általa létrehozott élet kioltására? Milyen vigaszt tud találni ebben a helyzetben? Bár lehet, hogy igazad van abban, hogy az abortusz során rendszerint csak a nők szenvedik el a testi, lelki gyötrelmet, hiszen sokszor mire orvoshoz kerülnek, a "kedves apukák" már sehol sincsenek a képben. De ez az örökbeadásról is elmondható sajnos, hiszen a férfiaknak sokkal könnyebb kilépni a számukra kellemetlen, vállalhatatlan, áldozatot követelő helyzetből.

3, El kell, hogy keserítselek, de a meddőség nem válogat anyagi helyzet szerint. Éppúgy vannak jól szituált meddő középosztálybeliek, mint alacsony jövedelmű és ugyan olyan tisztességes emberek, akik olyan önzetlenek, hogy nem kapaszkodnak a genetikába és el tudnak tekinteni a vérségi köteléktől, hogy aztán egy annál sokszor sokkal erősebb szállal kovácsolják össze a családjukat. Ezek a családok vágyják a gyermeket és mindent elkövetnek azért, hogy boldog jövőt biztosítsanak neki. Hidd el, hogy ez kicsit sem gátlástalanságról, kihasználásról, aljas indokról szól, kizárólag a boldogságukat szeretnék megteremteni a családjukban nyitott szívvel, feltételek támasztása nélkül, odaadó elfogadással. Ebben a helyzetben az örökbeadó párnak a veszteség feldolgozása mellett - amit ugye meg kell élniük az abortuszt követően is + hatalmas bűntudattal fűszerezve - van vigaszuk abban, hogy gondoskodtak a kapcsolatukból fogant babáról. Nem feldaraboltatták magzati korban, nem egy kinti wc-be szülték meg, vagy nem egy inkubátorba hagyták magára örök életre elvéve a lehetőséget a gyökerei felkutatására, hanem gondoskodtak róla, ha már az életük úgy hozta, hogy ők maguk nem tudták felnevelni.


Nyilvánosan több mondanivalóm nincs a témában. Kedves kérdező, ha úgy érzed, bármiben tudok segíteni Neked, keress meg privátban.

2017. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező: mindenképpen tartsd meg! Segítek.


Te nagyon jó ember vagy, érezni a kommentjeidből. Jól látod, hogy az egyetlen út az ÉLET!


Van egy csomó fölös babacuccom. írj privátban, és szólj, hová küldjem.


Meg egy csomó támogatás jár mind külföldön, mind itthon. Akármi is történjék, ennek a gyereknek élnie kell.

2017. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!