Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tegyek .

12 hetes leszek a hèten és pàrom tegnap közölte vetessük el ..nagyon szeret igy meg úgy de anyagilag nem tud majd minket el tartani .

Külföldön élünk sajnos nem elég szarul élűnk igy is ..de nem tudom fel fogni mért most ?

Eddig ennyit gondolkozott ? Hogy csak most mondta

10hetes volt az első terhes vizsgàlatom akkor mért nem tudta mondani ..

Vagy akkor minek akart gyereket ha most meg mégse kell neki ?

Teljesen kétsègbe vagyok esve .

Nekem van màr egy 3 éves fiam ...a völegényemnek a nevelt fia .

Most nem tudom mi tèvő legyek ,költözzek haza 2 gyerekkel anyumhoz?

Vagy legyek gyilkos csak mert ő neki màr mégse kell ?

Itt kint màr a 12 hétnèl meg kell szülni :(

Bele se gondol a pàrom én min megyek keresztűl ..tegnap reggel òta nem aludtam.enni se birok csak sírni van erőm titokba hogy a kisfiam ne làssa nekem mekkora fàjdalmam van .



2017. jan. 11. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
54%

Csak csendben, halkan jegyzem meg, hogy Magyarországon 1 év alatt kb 30 000 művi abortusz történik (nem beleszámolva a bécsi tablettásokat) és olyan 600-700 örökbefogadás, összesen, nyílt és titkos, alapítványok és TEGYESZ, sőt a házastársi örökbefogadásokkal együtt.

Tehát az érintettek kevesebb, mint 2%-a gondolja, hogy az örökbe adás lenne a jobb megoldás.

(én is a 98%-hoz tartozom)

2017. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
11%
Kiságyat meg babakocsit fillérekért találni a neten használtan és újonnan is.
2017. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
36%

"12 hetes leszek a hèten és pàrom tegnap közölte vetessük el ..nagyon szeret igy meg úgy de anyagilag nem tud majd minket el tartani .

Külföldön élünk sajnos nem elég szarul élűnk igy is ..de nem tudom fel fogni mért most ?

Eddig ennyit gondolkozott ? Hogy csak most mondta

10hetes volt az első terhes vizsgàlatom akkor mért nem tudta mondani ." - tényleg, Kérdező, mert másfél hetet(!) gondolkodni?


"Bele se gondol a pàrom én min megyek keresztűl .." - Miért, Te belegondolsz, hogy Ő min fog keresztül menni a következő évek minden napján, ha akarata ellenére belenyomod egy gyerekvállalásba?

2017. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
39%

Kedves előttem szóló!

Minden sora tipikus, önző , sőt nagyon-nagyon éretlen férfi válasz. Mintha az apukának semmi köze nem lenne saját gyermekéhez.

Mi a csuda lenne az a borzasztó dolog, amin egy férfi átmegy, ha felneveli saját gyerekét??

2017. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező: mesélj, mi van, szorítunk érted és a babáért!
2017. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
33%

#44, minden női tévhittel szemben a férfiak egy jó részének nem az a legfőbb életcélja és életértelme, hogy kiszolgálja az anyucikák babázhatnékját, hogy eljátssza a saját akarat nélküli "férjnek és apának valót"


"Mi a csuda lenne az a borzasztó dolog, amin egy férfi átmegy, ha felneveli saját gyerekét??"

Kérdésedre válaszolva kezdődik ott, hogy a következő évek-évtizedek minden percét azzal a tudattal kell leélnie, hogy a párjának fontosabb volt a méhe tartalma, mint ő, és kettejük kapcsolata, az tette vele a legrosszabbat, akit a legjobban szeretett.

Folytatva azzal, hogy minden tevékenységében a jól végzett munka öröme helyett az az üröm lesz benne, hogy "ezt is azért kell, mert a legnagyobb ellenségem... ja izé, életem párja képtelen volt parancsolni az anyai ösztönének" Soroljam tovább? Soha nem fog tudni úgy nézni a gyerekre, hogy ne legyen benne egy rossz érzés... hogy miatta rosszabb az élete, miatta nem lesz soha olyan a kapcsolata a párjával mint annak előtte... és tudod, ez - szemben az abortusszal - egy soha véget nem érő történet, mert az a gyerek mindig ott lesz utána már...

2017. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
49%
Én a kérdező párjának szurkolok... ha ő elfogadta a Kérdezőt a meglévő gyerekével együtt, akkor most a Kérdező is elfogadhatná az ő álláspontját - már csak amúgy kölcsönösségi alapon is.
2017. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
24%

Szia èn csak annyit tudok mondani hogy tarcsd meg, ha ugy van költözz anyudhoz vissza egy darabig. Utána a párod rá fog jönni amikor egyedül lesz hogy mit ès kiket veszitett el igazábol.!!! Kivánok neked egy szèp ès csodálatos babavárást.


Üdv Evelin

2017. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
40%
"Most nem tudom mi tèvő legyek ,költözzek haza 2 gyerekkel anyumhoz? " - költözz, a gyes alanyi jogú...
2017. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
54%
Nèhány "férfi"(???) szerint a gyerek úgy jönne létre, hogy a nő gondol egyet, és a saját akarata által a puszta gondolattól hopp, teherbe esik, a férfi pedig nem is akarta, ott sem volt, a háta mögött történt a tudta nélkül, egy összeesküvés áldozat, és szerencsètlenre akaratán kívűl rá akarja kènyszeríteni a nő a mèhe tartalmát, ami úgy keletkezett, hogy a babázhatnékos hormonok beindultak, elkezdtek termelődni, ennek hatására odabent létrejött a magzat. Mert a nő megálmodta, megbeszèlte a szervezetével, az meg engedelmeskedett. Mert mindössze ennyi kell...
2017. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!