Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tegyek .

12 hetes leszek a hèten és pàrom tegnap közölte vetessük el ..nagyon szeret igy meg úgy de anyagilag nem tud majd minket el tartani .

Külföldön élünk sajnos nem elég szarul élűnk igy is ..de nem tudom fel fogni mért most ?

Eddig ennyit gondolkozott ? Hogy csak most mondta

10hetes volt az első terhes vizsgàlatom akkor mért nem tudta mondani ..

Vagy akkor minek akart gyereket ha most meg mégse kell neki ?

Teljesen kétsègbe vagyok esve .

Nekem van màr egy 3 éves fiam ...a völegényemnek a nevelt fia .

Most nem tudom mi tèvő legyek ,költözzek haza 2 gyerekkel anyumhoz?

Vagy legyek gyilkos csak mert ő neki màr mégse kell ?

Itt kint màr a 12 hétnèl meg kell szülni :(

Bele se gondol a pàrom én min megyek keresztűl ..tegnap reggel òta nem aludtam.enni se birok csak sírni van erőm titokba hogy a kisfiam ne làssa nekem mekkora fàjdalmam van .



2017. jan. 11. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
37%
#50, te most épp magadat járatod le ezzel a zöldséggel? Mert erre tökéletes.
2017. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
38%

#51:

21, 24, 25, 31, 43, 46, 47 Válaszok mondanivalóját bővítettem ki picit... A megfogalmazások erre világítanak rá.

2017. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
42%

#52, nem bővítetted, megpróbáltad félremagyarázni. Az általad leírt zöldség helyett a valóság a következő:

1, A biológiai megtermékenyülés nem gyereket eredményez, csak LEHETŐSÉGET a gyerekvállalásra.

2, Az embernek gyereke úgy lesz, hogy azt a körülmények ismeretében szabad akaratából vállalja. (még akkor is, ha sajnálatosan még csak a nő oldaláról ismeri ezt el a jog)

3, A művi abortusz gyilkosságnak nevezése mindenféle alapot nélkülöző (többnyire vallási alapú) demagógia, téves eszme.

4, A mai ember az esetek túlnyomó többségében NEM udód nemzési célból szeretkezik, hanem kölcsönös örömszerzésből. Tehát vissza kell utasítani azt a szélsőségesen konzervatív érvet is, hogy "az szeretkezzen, aki a gyereket is vállalja". Annál is inkább, mert ez az emberek magánéletébe való súlyos beavatkozást, ocsmény jogfosztást eredményezne.

4, A fogamzásgátlás a pár megegyezésének kérdése, tehát a "miért nem húzott gumit" című demagógiát ugyancsak vissza kell utasítani.

5, NEM az anyaság, és pláne NEM a magzat az első. (de még csak nem is a gyerek, az viszont már egyenlő)


Ennyi.

2017. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
34%

A gyerekedet válaszd, ne azt az idiótát! Csak azért mondja, hogy menj abortuszra, mert EDDIG nem voltál elég határozott! Ha felvállalod,hogy már pedig megszülöd, elképzelhető, hogy a végére még ő is megbarátkozik a gondolattal!

Ne hagyd magad, egy ÉLET múlik rajtad!!!

2017. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
35%
Ez az #54, csak keményen, határozottan.... megérdemli az a balek, miért kezdett olyan nővel, aki már egyszer a magzatot választotta a párkapcsolatával szemben.
2017. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
42%
Férfi létemre azon gondolkodom, hogy vajon mit kell véteni valakinek az előző életeiben, hogy csak ilyen #54-es tipusú elnyomó jusson neki "párnak"... és milyen reménytelenül papucsnak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki eltűrje... nálam ilyennel próbálkozna egy nő, mint amit ő javasol... hát... szárnyakat kapna, az zicher.
2017. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:

Sziasztok .

Nagyon sok komment jött .

Elég vegyes hozzà szòlàsok .

Volt egy kettő ami meg lepett .

Nem nem fogok egy 3dik apàt keresni akit majd újra behàlózva palira veszek és gyors attol is gyermeket vàllalni .

2.

Mint ahogy irtam is az első pàrom aki 7èvig volt a pàrom akivel tervezett baba volt a kisfiam ...6hónapba be rugot "ünnepelt" és úgy össze vert hogy kórhàzba kerültem ..egy kèt aprósàg róla betőrte 2 helyen a fejem és eltörte bal oldalt a bordàmat a többi csak felűleti kis aprósàg új törés ..stb

Na igen vissza tèrve ez a dràga kedves lélek azok útàn hogy majdnem hogy csak kinyirt minket ... még meg bocsàltàst kért ..és gyermek születése útàn làthatàst ...

Amibe èn buta bele mentem ...

Mikor meg lett manóka késsel részegen óbégatott a kapuba hogy engedjük be ..ha nem be màszik ..stb mentek a harcok nagyon sokàig ..

Majd manóka be töltötte a 3 hónapot és eltünt se szó se beszéd mint akit a föld nyelt el ....

Hozzà teszem azóta se bukkant fel .

Szerencsère .


3.

A mostani pàrom nem gyertya tartó volt ...nem kènyszeritem semmire eddig se volt semmi az , mint ahogy a szex se .

És akkor a fogalmazàsom hiànyos lett ha nem volt egyes embereknek nyilvàn való hogy a pàrom nem az èn vagy a sajàt kis gondolatàval ejtett teherbe .

Pàrommal terveztük a kisbabànkat aki a kis pocilakónk ...

És ezt a tervezést halàlosan komolyan is irom .

Mind2en ki vizsgàltattuk magunkat .

Edzsettünk élet mód vàltàs vitaminok .tanàcsadók .és nagyon nagyon sok tervezés és àtbeszélés útàn vàgtunk bele ..döntöttünk úgy hogy akkor lètrehozunk egy csodàt ....aminek eddigi meglàtàsaim szerint mindketten örültünk hiszen ezért harcoltunk ...ha ő nem akarta akkor minek ment bele ha én nem akarok gyereket nincs az az isten hogy mègis az legyek és 100%os megbeszèlést tartok hogy vèdekezés védekezés 1000rel ...de mivel nem lett kènyszeritve pàrom igy jogosan mondhatom hogy mindketten tudatosan vàllaltuk a babàt .


Pàrom hozzà teszem ma viràggal jött haza és mindenért bocsànatot kèrt ....

Sokat gondolkozott ..stb stb ...

De kèrt egy kis időt hogy össze szedje magàt ...


Hozzà teszem nem èrtettem mièrt kért erre ...ha eddig akarta ...

Igy ma munka utàn le ültünk és àt beszèltük a dolgokat ...remèlem a jó irànyba sikerűl majd a helyzetünk .

Minden esetre nem vagyok rossz ember se anya , a kis csillagomat nem fogom meg őlni

Ha tetszik . Ha nem .


U.i

"Pàrommal " meg beszèltem ..ő szeretné és kért meg hogy a következő orvosi vizsgàlatra együtt menyjünk .

10 hetesen is volt velem csak a doki nem engedte be :/

Remèlem be làtja hogy amit mondott nagyon fàjt és nem nézem el egyből azt hogy ő 1-2 ...10x napja nem akarta a sajàt gyerekét csak mert be pànikolt :(

Remèlem mindenkinek irtam kielègitő vàlaszt .

Akinek nem nyugodtan irhat űzenetben vagy ha ugy van e picike hozzàszólàsom alà is ;)


Bocsi hogy hosszú lett na meg kesze kusza de ezek az èrzelmek csak úgy kavarognak .


Köszönöm szèpen mindenkinek !!!!!

2017. jan. 12. 01:04
 58/79 anonim ***** válasza:
61%

Nincs mit Kérdező:) Egyébként, ha mondjuk a gyerek születése után 1 évvel is együtt lesztek, az a ti sikeretek lesz, ha nem, az meg a ti kudarcotok, senki másé. Én férfiként továbbra is a férfival vagyok szolidáris, szóval neki legyen jó, ha gyerekkel, akkor úgy, ha gyerek nélkül, akkor meg úgy.

Szóval vigyázzatok magatokra, na.

2017. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
35%

Ìgy már minden világos... Számodra az abortusz egy rutin dolog, ami után olyan az egèsz, mintha meg sem törtènt volna.

Vagyis az abortusz nálad csak egyfajta "fogamzásgátlóként" szolgál.

(A vèdekezès igen, KÖZÖS dolog lenne, ami MINDKÈT fèlnek jó, ès egyikőjüket sem veszèlyezteti semmiben. A gumi pl nem veszèlyeztet, azzal nemigen van kockázat. A megszakítás, ha tènyleg odafigyel az ember, azèrt szintèn elèg nagy %-ban véd. Csak sokan nem ismerik el a hibát, a megszakítás elcsúszását, vagy nem veszik észre. Ìgy jönnek a "megszakítással lettem terhes" történetek, és a nő valóban ebben a hitben èl. Èn 14 ève èlek nemi életet, leghosszabb kihagyásom 2 hónap volt. Abortuszra sosem volt szüksèg.

De aki annyira ellenzi a gyereket, meg a gyerektől fèlti a pozícióját, annak valószínűleg nem fog megváltozni az álláspontja. Vagyis a legjobb megoldás ez esetben a sterilizáltatás. És akkor senki nem veszít semmit.)

2017. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
35%

ez a közös védekezés a legnagyob baromsàg a vilàgon. Egy nönek legyen màr annyi esze, hogy védekezik!! elvégre is ö lesz terhes, nem a pasi. és ezt nöként irom. Annyira nem lehet valaki naiv meg hülye, hogy abban a hitben ringatja magàt, hogy majd a pasi vigyàz.


A kérdezö meg szerintem tàvolrol sincs 32 éves.

2017. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!