Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tegyek .

12 hetes leszek a hèten és pàrom tegnap közölte vetessük el ..nagyon szeret igy meg úgy de anyagilag nem tud majd minket el tartani .

Külföldön élünk sajnos nem elég szarul élűnk igy is ..de nem tudom fel fogni mért most ?

Eddig ennyit gondolkozott ? Hogy csak most mondta

10hetes volt az első terhes vizsgàlatom akkor mért nem tudta mondani ..

Vagy akkor minek akart gyereket ha most meg mégse kell neki ?

Teljesen kétsègbe vagyok esve .

Nekem van màr egy 3 éves fiam ...a völegényemnek a nevelt fia .

Most nem tudom mi tèvő legyek ,költözzek haza 2 gyerekkel anyumhoz?

Vagy legyek gyilkos csak mert ő neki màr mégse kell ?

Itt kint màr a 12 hétnèl meg kell szülni :(

Bele se gondol a pàrom én min megyek keresztűl ..tegnap reggel òta nem aludtam.enni se birok csak sírni van erőm titokba hogy a kisfiam ne làssa nekem mekkora fàjdalmam van .



2017. jan. 11. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
57%

#59 "A vèdekezès igen, KÖZÖS dolog lenne, ami MINDKÈT fèlnek jó, ès egyikőjüket sem veszèlyezteti semmiben. A gumi pl nem veszèlyeztet, azzal nemigen van kockázat." - csak magát a szexuális életet rontja... megsúgom, a párok egy jó része utálja a gumit, és egyáltalán nem tartja optimálisnak tartós, monogám kapcsolatban. (az alkalmi kapcsolat más téma)

"Vagyis a legjobb megoldás ez esetben a sterilizáltatás. És akkor senki nem veszít semmit.)" - ez meg egy jó nagy tévedés. Az egyik problémára már felhívták a figyelmed, miszerint Magyarországon pont a szexuálisan aktívabb korban nem törvényes. A másik, hogy egy ilyen végleges megoldás jelentősen rontja a férfi esélyét a párkeresésben. Tehát ki jár vele rosszul: a férfi.


A megoldás a problémára sokkal inkább a párválasztásban rejlik. Szóval én sose drukkolok kapcsolatok ellen - de azt kell, hogy mondjam, esélyesebbnek látom hogy ez a kérdező - http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. - még évek múlva is együtt lesz a párjával, mint a jelen kérdés feltevője. Szóval vannak a szerintem helyes értékrendet valló nők is. Szerencsére.

2017. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
48%
"Az hogy mindketten védekezzünk alap. ha ennyit sem tesz meg a pasas, mehet a fenébe, de nem az ágyamba. Mert ha még egy gumit sem hajlandó húzni az csak azt mutatja hogy sz*rik a biztonságomra." - na, nálam meg az ilyen felfogású nő mehet a fenébe... az ember minek akarjon direkt rossz szexet egy mellesleg akármilyen kívánatos nővel?
2017. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
87%

Tartós, monogám kapcsolatba nyilván nem erősködik az ember a gumiért. (Én sem élvezem nőként.)

De akkor tudja, mikor kell kivenni. (Szerencsére nekem eddig mindenki tudta.)

2017. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
52%

#73, megnyugodtam... Másfelől meg valszeg pusztán szerencséd volt ez esetben, hogy

a, Nem hozott össze a sors olyan férfival, akinek jelentősebb előváladéka lett volna

b, és valszeg nem vagy a "rád néznek, és terhes leszel" típus.

2017. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
74%

#74

A nézés valóban kevés, ennek ellenére mikor nem volt megszakítás, elèg hamar volt eredmény... Ezért vagyok szkeptikus a "megszakítás mellett lettem terhes" történetekkel. (És sokan tartják, hogy ezek nagy részénél bizony mègis becsurrant az eleje.) ElőfordulHAT. De jóval kisebb arányban, mint azt állítják.

2017. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
36%

#75, hogy egy pillanatra elvonatkoztassunk a szexualitástól, szerintem a maximalizmus (főleg másokkal szemben) elég súlyos hiba... mondjuk a párom is maximalista volt, de erről sikeresen leszokott mellettem az elmúlt 20 évben:)

Szóval ja, személy szerint nekem is van egy-két ötletem - pl. vannak nem teherbeesés-veszélyes testnyílások is:) - de azt gondolom, hogy nem fogalmazhatok meg másokkal szemben semmi esetre se annál komolyabb elvárást a fogamzásgátlással kapcsolatban SEM, mint ami a közkézen forgó Pearl-indexekben szerepel.

2017. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
66%

"pl. vannak nem teherbeesés-veszélyes testnyílások is:)"=> Ez már nagyon off mondjuk... de ja, vannak. Viszont ha már szexelek, én pl szeretnèm élvezni (pont, mint a férfiak is, akinek rossz a szex, ha gumizni kell, meg a szex ne járjon nekik áldozatokkal), azt hiszem, így meg lehet érteni, ha nem áldozom be a számat, sem a seggem lyukát ennek céljából, hogy ott kössön ki a cucc. Hogy mièrt? Egész egyszerűen mert nekem abban nincs semmi jó.

Akinek jó, az csinálja. (Bár kétlem, hogy van ilyen. Max vannak áldozattípusú, szolgalelkű nők.)

2017. jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 A kérdező kommentje:

Szisztok .

Màr irtam egy hosszab hozzàszólàst is !!! De úgy làtszik nem sokan olvastàk csak a màsik az az a kérdező(èn) fikàzàsa megy de az nagyon .

Akkor le irom megint !!!!

Pàrom akarta a babàt annyira ahogy én mi is védekeztünk amig el nem döntöttük közösen hogy gyereket szeretnénk !!!!

És szeptemberi hónaptol nem védekeztünk ..

De ahogy irtàk sokan ..ismerjük a védekezéseket is ;)

Hasznàltuk is !!!!

Ugy hogy aki nem képes ezt se el olvasni legyen kedves nem ide irni a fikàzàsàt a közös védekezésről



A màsik hogy pàrom sajnos be pànikolt :/

Még is csak a vérszerinti gyermekét vàrom .

Csalódtam benne de szeretem ..és mivel én ismerem igy tudom hogy soha nem hagyna magamra .

Akkor se ha haza mennék ...ő rà mindig szàmithatok .

És most màr 100% hogy babucit meg tartjuk és fel neveljük .

Ebbe a pàr napba 1000x àt beszèltük a dolgokat .

Úgy làtom végre pàrom is sikeresen àt ràgta magàt a dolgon és tiszta fejjel gondolkozik .

Tegnapi u.h on folyt a könnye mikor meg làtta a babàjàt /babànkat .

És mielött bele kötnek az okosok öröm könny csepp volt !!!

2017. jan. 13. 13:27
 79/79 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező (#78) legyen szerencsétek:)

#77, nekem kicsit mások a tapasztalataim, a mondjuk azért nem vészesen sok, de kétjegyű:) partnereim közül összesen 1 vélekedett úgy, mint Te, az összes többi elfogadta-igényelte-élvezte-kezdeményezte az egyéb felállásokat is. Ahogy az óvszerhez is 1 ragaszkodott. Ezeket tapasztaltam meg az évek folyamán.

2017. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!