Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tegyek .

12 hetes leszek a hèten és pàrom tegnap közölte vetessük el ..nagyon szeret igy meg úgy de anyagilag nem tud majd minket el tartani .

Külföldön élünk sajnos nem elég szarul élűnk igy is ..de nem tudom fel fogni mért most ?

Eddig ennyit gondolkozott ? Hogy csak most mondta

10hetes volt az első terhes vizsgàlatom akkor mért nem tudta mondani ..

Vagy akkor minek akart gyereket ha most meg mégse kell neki ?

Teljesen kétsègbe vagyok esve .

Nekem van màr egy 3 éves fiam ...a völegényemnek a nevelt fia .

Most nem tudom mi tèvő legyek ,költözzek haza 2 gyerekkel anyumhoz?

Vagy legyek gyilkos csak mert ő neki màr mégse kell ?

Itt kint màr a 12 hétnèl meg kell szülni :(

Bele se gondol a pàrom én min megyek keresztűl ..tegnap reggel òta nem aludtam.enni se birok csak sírni van erőm titokba hogy a kisfiam ne làssa nekem mekkora fàjdalmam van .



2017. jan. 11. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
26%

A csávódat úgyis kidobod. A gyereket te akarod. Mi a kérdés?

Hol laktok? Kinek a nevén van az ingatlan? A tiéden? Mondd meg a pasinak, hogy itt a vége fuss el véle, ott az ajtó. Szevasz.

A pasi nevén van? Akkor pakolj össze, pakold fel a gyerekedet és menj el onnan. Anyukádhoz, ismerőshöz, saját albérletbe.

2017. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
56%
60: Sztem meg vèdekezzen az, aki nem akar gyereket... Nemtől függetlenül.
2017. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
50%

utolso: igy is felfoghatjuk..... de akkor ne sirjon a nö a gyk-n, hogy terhes lett, mert a pasi nem huzta ki idöben.vagy mert nem akart gumit huzni. és most nem kell neki a cukimuki babuci...

sajnos a férfiak màr csak ilyenek, ök szexelni akarnak egy jot és kész, sz.rnak rà, h mi lesz utàna. Nagyon kevéS olyan férfi van, aki felelösségteljesen gondolkodik ilyen téren. Nekünk, nöknek kell nagyon észen lennni, ha nem akarjuk elcseszni az életünket. Sajnos ez a nagy büdös helyzet.

2017. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó pár hozzászólónak: az nem esett még le, hogy tervezték ezt a babát? Elolvastátok egyáltalán amit írt a kérdező?
2017. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
52%
hàt ha ekkora szarjanko, akkor meg nem értem, hogy mi a probléma. Lapàtra kell tenni, és ha a kérdezö akarja a babàt, akkor szülje meg. arra felesleges vàrni, hogy majd a pasi meggondolja magàt.
2017. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
17%
ma 10.44-kor vàlaszolo megmondta a frankot.
2017. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
38%

"ez a közös védekezés a legnagyob baromsàg a vilàgon. Egy nönek legyen màr annyi esze, hogy védekezik!! elvégre is ö lesz terhes, nem a pasi. és ezt nöként irom. Annyira nem lehet valaki naiv meg hülye, hogy abban a hitben ringatja magàt, hogy majd a pasi vigyàz. "


Miért is baromság? talán a tabletta mifene, véd a nemi betegségektől? Nagy újdonságot mondok: nem. Ha védekezés szempontjából megbízhatatlan a pasas, akkor miért kellne elhinnem hogy nem fertőz meg valamivel? Az hogy mindketten védekezzünk alap. ha ennyit sem tesz meg a pasas, mehet a fenébe, de nem az ágyamba. Mert ha még egy gumit sem hajlandó húzni az csak azt mutatja hogy sz*rik a biztonságomra. Akkor meg minek kezdjek vele, még ha csak egy szex erejéig is?

2017. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
66%
off:Utolsó, te tényleg ennyire naiv vagy?? szerinted hány pár van, ahol a gyógyszert szedő nő mellett a pasi még kotont is húz??:-)
2017. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
52%

#59: "Vagyis a legjobb megoldás ez esetben a sterilizáltatás. "

Ez mind szép és jó is lenne, csak tudod 2014. március 15. óta változott a jogszabály: 3 élő gyerek vagy 40 éves kor a FELTÉTEL mindkét nemnél (és mielőtt megkérdezed: magánklinikán is, és fizetve is)

2017. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 Redneckchees ***** válasza:
10%

Kérdésedből az derül ki, hogy tudod, mit akarsz. Tudod, hogy te mit akarsz.

Mint férfi mondom neked, hogy ha jelenlegi párod komolyan gondolja a kapcsolatot veled, akkor - még ha most ellenkezik is - veled marad és támogatni fog saját gyermeke felnvelésében, ha látja rajtad, hogy határozottan kiállsz a gyermek mellett. Erre utal az, hogy veled neveli három éves gyermekedet.

Ha azonban nem marad melletted, az viszont azt jelenti, hogy csak ideiglenesnek gondolja a mostani veled való kapcsolatodat, és előbb-utóbb el fog hagyni téged.


Lehet nehéz szembenézni ezzel, de az abortusz olyan út, amely sebeket okoz. nemcsak neked, de pároddal való kapcsolatod sem lenne soha olyan már, mint előtte.

Ha a gyermek mellett döntesz, az élet mellett döntesz, és már megszületett gyermekeddel való kapcsolatod is ez által marad bizonyosan ép.

2017. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!