Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanád a babát ilyen...

Megtartanád a babát ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, a párommal két éve vagyunk együtt.


Védekezés (tabletta) mellett csúszott be ez a terhesség, viszont a párom hallani sem akar róla, kvázi megzsarolt, hogyha megtartom, akkor vége a kapcsolatunknak.


Viszont az ő lakásban élek, mert én gimnáziumi tanárként több év munka után is csak 175 ezret viszek haza havonta, ebből nem lehetne albérletben megélni.


Szóval ha megtartom a babát, egyedül maradok, nevetséges fizetéssel és azt sem tudom, hova kéne költöznöm.


Viszont keresztény vagyok, az abortuszt mindig is elleneztem, és már most tudom, hogy egy életen át bánnám és örökké lelkiismeretfurdalásom lenne miatta.



2022. jan. 16. 12:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
Miért vállalná be kicsit is épeszű ember a terhesség és a szülés összes kockázatát, ha nem akar gyereket??? (persze hacsak ki nem csúszott az abortálhatóság határidejéből)
2022. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
Egyszer már fel tetted ugyan ezt a kérdést de ott akkor azt írtad hogy a párod őrül a babának és hogy a párod anyja volt teljesen kiborulva amikor megtudta hogy terhes vagy.Akkor most melyik az igaz?
2023. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
2023. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
De lényegtelen hogy ki örül és ki nem a babának ha egyedül maradsz akkor 175ezerből egy újszülöttel lehetetlen meg élni.Ha semmiképp sem akarod elvetni akkor vagy örökbe adod vagy anyaotthonba mész és apukát kötelezed a gyerektartásra,plusz elmész gyes vagy gyedre stb.
2023. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
2023. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget tőlük vagy tanácsot mert eléggé kilátástalan így a helyzetetek a babával
2023. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
Meg tartottad?
2023. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!