Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamaik! Beszélget...

4-5 hetes kismamaik! Beszélgetünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 16:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/122 A kérdező kommentje:

Hát én nem is érzem, hogy terhes vagyok! Semmi tünetem nincs, a mellfájdalmon kívül, az is hol erősebb ,hol meg nem is érzem.

Én is 27.-én megyek az első UH-ra :) Remélem már lesz szívhang! Ma vagyok 5+2 hetes!

2011. szept. 18. 15:25
 22/122 anonim ***** válasza:

Akkor Neked biztosan lesz szívhang. Örülj neki, hogy jól vagy!

Én peches vagyok, bár vannak akik még nálam is szerencsétlenebbek (pl. kórházban infúziózzák őket hónapokig), szóval egy szavam sem lehet. Csak sajna hétfő óta már két kilót lefogytam. :o( Alig bírok enni. Bár néha megkívánok valamit, de abból se megy sok... Zsu

2011. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/122 anonim ***** válasza:
Ja, nekem meg mellfájdalmam nincs. Pár hónapja hagytam abba a szoptatást, úgyhogy az én tejcsatornáim már kiépültek. :o)
2011. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Most látom a kérdést, és szeretnék csatlakozni a klubba...:) Sajnos én nem tudom hogy mikor volt meg utoljára pontosan, de olyan augusztus 1 körül. Szóval elvileg én is 6 hét körül tartok. Kedden voltam orvosnál, és az UH 10*14 mm es petezsákot állapított meg. Két hét múlva kell visszamenni, ami azt jelenti, hogy nekem is 27.- én :D

Egyébként a mellem feszül, egész nap émelygek, és ég a nyelőcsövem. Eddig egyszer hánytam reggel, és el tudnék aludni mindig minden pózban. Elég kellemetlen, mert van egy 3 éves lányom, aki elég intenzív gyerek, ráadásul még nem mondtuk el senkinek, nehogy elszóljuk magunkat. Remélem a tünetek szünnek, esetleg bevált praktikát szívesen fogadok a savval kapcsolatban!

Szép napokat nektek! Zsuzsu

2011. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/122 anonim válasza:
Mindenkinek gratulálok! Én 7 hetes vagyok, 5 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok. Rá egy napra barnázni kezdtem és kb 4 napig tartott, nagyon görcsöltem. A családorvos azt mondta ez normális, persze én nagyon megijedtem. Nem magyarországon élek, itt nem úgy megy, hogy rohanok a nőgyógyászhoz és megnézik csak nagyon indokolt esetbe (amúgy az egész terhesség alatt 3szor hívnak ultrahangra :() Csak Az ultrahang után nyugodtam meg, amikor láttam hogy ott van és hallottam a kis szívdobogását. Csodálatos érzés. Mostmár minden rendben van velünk. :) Az elején csak annyit éreztem, hogy érzékeny a mellem, aztán az megszűnt. Most a hányinger és a sav gyötör. A hányinger az pár napja talán nem olyan vészes, de a gyomorégésemmel nem tudok mit kezdeni.
2011. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/122 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm be az 5 hetet,kedden megyek dokihoz. Viszont ami nagyon aggaszt,h gyakran fájdogál,feszül a hasam. Leginkább evés után,étvágyam alig van. a szaglásom nagyon érzéeny lett és a melleim is fájnak. Van másnak is hasfájása? Azt olvastam ez természetes,de én aggódom miatta.
2011. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/122 A kérdező kommentje:
Nekem is szokott fájni az alhasam. De nem folyamatosan! Pár mp-ig tartó fájdalmat szoktam érezni, ami a semmiből jön felerősödik és elmúlik :) Kb. így tudom elmagyarázni!
2011. szept. 18. 21:28
 28/122 Szoboszlainé Szilvi válasza:

Sziasztok!


Örülök, hogy vagytok!

Kedden már egy hete, hogy meg kellett volna jönnie. 3 teszt halvány 2. csík. Pénteken nagyon görcsöltem és kicsit véreztem. Rögtön doki.Kezdődő vetélés, de kérdőjeles az életképessége. 4mm-es petezsák. Azt nem mondta mennyi idős. Azóta néhány csepp minden nap meg feszülő has. Szerintetek ez jó? Vagy még ezután fog elmenni a bébi? Azt mondták, hogy a vetélés elég fájdalmas és nagy vérveszteséggel jár. Csütörtökön megyek újra utrahangra. Nagyon várnánk a picit, mivel 5 éve próbálkozunk. Másfél éve volt egy méhen kívüli terhességem, azóta 3 hónappal ezelőtt volt egy laporoszkópiás műtétem, úgyhogy már jöhetne igazán!

ja és tüneteim: borzasztó derékfájás, nagyon enyhe émelygés, hányinger, mellnövekedés fájdalom nélkül, nagy lufi a hasamban.


Kérlek írjatok tapsztalatot, vagy valamit!


Szné Szilvi

2011. szept. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/122 A kérdező kommentje:

Ohh szegény Szilvi! Te aztán megszenvedsz a babáért. Én nem nagyon tudok Neked tapasztalatokat írni, mert nekem az 1. babám, 1. terhességem.Nekem nem igazán vannak tüneteim egyenlőre, úgyhogy nem tudom mi a normális, de ha nagyon fáj a hasad szerintem irány a doki.

Nem kaptál semmilyen gyógyszert mikor elkezdtél vérezni?

2011. szept. 19. 06:25
 30/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én doki szerint 6hetes vagyok, két hete voltunk orvosnál,akkor kb 4hetesre mondott 3mm-es petezsákkal..Én vagyok Detti:)


Nos a hasam nekem is fáj, néha görcsölget, olyan mint amikor a gyomorsavam volt fent!

Tegnap együtt voltunka párommal óvatosan, de reggel begörcsöltem a párom is megijedt!

Ma kezdem el a magne B6ot szedni, és az elevitet!


Nagyon remélem hogy nem lesz baj, és velünk marad!

A nagy zabálásom is csökken, mondhatni,alig eszek.

Mához két hétre megyek uh-ra!

2011. szept. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!