Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/359 anonim ***** válasza:

Köszi Marika! Megnyugodtam! :)

Zsófi

2014. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/359 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Hogy vagytok? Mi újság? Kérdező, minden oké? Nagyon rég nem írtál már.

Nálunk minden oké, majd kicsattanok. :)

Zsófi

2014. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/359 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok :)


Rengeteget kemènyedek :( Rossz nagyon.Amúgy minden oké.


Marika

2014. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/359 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát, én most, hogy megkezdtük a 3. trimesztert, megint nagyon kezdek fáradékony lenni...

A visszereim most kezdenek rosszabbodni, kenem és felteszem, amennyit tudom, WC-re alig tudok menni (kell egy kis hajtás), pajzsmirigy alulműködésem van, kevés a cukrom, komoly étrendet kell követnem... És vérszegény vagyok.

Hát ezek vannak velem. De a baba érkezését már nagyon várom :) Alig tudom még mindig elképzelni, hogy itt lesz :) De cuki lesz!!!

2014. dec. 3. 14:10
 275/359 anonim ***** válasza:

Marika! Mit szól a doki a keményedésekre? Milyen, és mennyi magnéziumot szedsz? Én még mindig nem tudom, hogy mi is az a keményedés!? Remélem, hogy ez nem gond, mert az én orvosom azt mondta, hogy ennyi idősen lehet akár napi 5-6x is.

Kérdező! Akkor neked is kijut most mindenből! Milyen ez az étrend, amit tartanod kell?

Én tök jól vagyok, leszámítva a hányást. De azon kívül tényleg semmi gondom nincs. Nekem is vannak visszereim, de nem fájnak még. Ami kicsit kellemetlenebb, az az, hogy már befordult a baba, és negyed óránként azt érzem, hogy rögtön bepisilek, elmegyek a WC-re, és jön 3 csepp. :D Élvezet így elmenni vásárolgatni, nézelődni.

Ami nekem kellemetlenebb volt az a magnézium hiány. Viszont csak napközben szoktam érezni, hogy begörcsölnek a lábaim, meg a nyakam. Gondoltam kipróbálom a pezsgőtablettát is, és tökre bevált nekem. Jobban, mint a Magnerot. :) Így végre nem kell minden felállásnál 10 másodpercet várnom, hogy el tudjak indulni.

Zsófi

2014. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/359 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél én sem tudtam mi az a keményedés.

Napi 3x2 Magnerotot szedek már.Dokik is meg védőnő is azt mondja magnerot+pihenés.

De szerintem a nem pihenés a legnagyobb baj :/ Kicsi fiam beteg volt,majdnem 1 hónapig nem volt bölcsiben és 3 éjszakát a kórházban is volt...Szóval gondolhatjátok...

Kérdező sajnálom hogy minden összejött,kitartás!

Zsófi még mindig hánysz? :O Én már csak ritkán.

Jövőhéten megyek védőnőhöz,2 hét múlva meg vizsgálatra.Remélem minden oké lesz.


Marika

2014. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/359 anonim ***** válasza:

Marika! Sajnálom, hogy nem tudsz pihenni. :( Meg, hogy a kisfiaddal is így összejöttek a dolgok.

Inkább azt mondanám, hogy most újra hányok. Pár hétre totál elmúlt, de most megint minden reggel kijön, amit megettem. Jobb lenne, ha nem is reggeliznék, de akkor meg olyan éhes vagyok. :S Ördögi kör ez.

Zsófi

2014. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/359 A kérdező kommentje:
Hogy megy az élet, lányok?
2014. dec. 10. 21:45
 279/359 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam minden oké, jól vagyunk. :) Rohan az idő. Továbbra sincs okom panaszra, igazán jól érzem magam, bár estére érzem, hogy hamarabb fáradok.

Aggódtam, hogy elmegy ez a december gyorsan, és csak a január marad már a vásárlásra. Viszont tegnap egy csomó dolgot (légzésfigyelő, kád, kádállvány, mellszívó...) megrendeltünk a netről, szóval picit megnyugodtam. :)

Azért már érzem, hogy lassan célegyenesbe fordulunk, kezdem felfogni, hogy még meg is kell szülni. :)

Te/ti, hogy vagytok? :)

Zsófi

2014. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/359 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Gyorsan telik az idő.Keményedések változatlanul vannak.Kedden megyek dokihoz.

Marika

2014. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!