Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
 321/359 anonim ***** válasza:

Marika! Jobbulást nektek! :) De ilyenkor már nem gáz, hogy keményedsz.

Este nekem is vannak keményedések, éjszaka meg egyre gyakrabban kelek mensis görcsökre.

Tegnap voltam az első NST-n. Minden rendben volt, csak a baba szinte végig aludt. Ezért a dokim ma visszarendelt. Ettem előtte csokit, ittam kávét, kólát, így azért fent volt. Mondjuk mondtam az orvosnak, hogy ne várja, hogy ennél nagyobb mozgások lesznek, mert nem olyan típus. :)

Volt ultrahang is 3000 grammra becsülték, persze tudom, hogy ez egyáltalán nem biztos. Az áramlás szerencsére rendben volt.

Pénteken mennem kell. Gyanítom, hogy a vérnyomás problémáim miatt szeretné ilyen gyakran látni, hogy mi a helyzet. Örülök is neki, és nem is. Tiszta kín szenvedés, hogy produkáljon valamit.

A kávé meg olyan rosszul esett, hogy ki is hánytam, mikor hazaértem.

Mennyit híztatok így a végére? Én 6-7 kg-ot, bár már kezdek picit vizesedni.

Zsófi

2015. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/359 A kérdező kommentje:
Én 11 kilót, jó nehéz vagyok... Még 2 hét és kézbe vehetem... :)
2015. febr. 5. 16:14
 323/359 anonim ***** válasza:
100%

Marika vagyok


Jól éreztem hogy beteg leszek,sikerült összeszednem egy laza tüdőgyulladást így a finishben....De már javulok.

Nst-re nálam alap a kóla+kávé így tuti mozog :D Hétfő vérvétel,szerdán nst+gbs...

Napok óta kicsattanok az energiától,keményedések teljesen megszűntek!A végén tényleg túlhordom :D

Ha a kezdeti súlyomat nézem akkor 8,5kg-t híztam (ehhez még hozzájön az az 5kg amit leadtam majd visszaszedtem ;) )

2015. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok!

Akkor egyikünk sem hízott olyan sokat, ügyesek vagyunk. :)

Marika! Jobbulást! Sajnálom, hogy így kifogtad. Semmi keményedés? Hát lehet, hogy tényleg túlhordod. :) Mi az a gbs?

Nekem meg egyre sűrűsödnek, főleg este. Görcseim is vannak bőven, azok meg éjszaka.

Vérnyomásom reggel 110, amitől alig élek, délután meg 148 amitől meg fáj a fejem. :S Szenvedek ezzel nagyon.

2015. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/359 A kérdező kommentje:
Én meg egy laza hányós vírust szedtem össze... :) Ki kell lábalni!
2015. febr. 10. 14:37
 326/359 anonim ***** válasza:
100%

Marika vagyok


A hányós vírus az mèg kellemesebb :( Jobbulást neked kérdező!

Gbs a kenetvétel...

A magnézium adagomat is csökkentem óvatosan 3x2 helyett ma még csak 1-et vettem be és így sem keményedek.Jól sikerült a visszatartás :D

De hogy teljes legyen a dolog becsípődött a derekam :/

2015. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok!

Látom mindenkinél összejött valami. :)

Jobbulást nektek!

Én meg kórházban vagyok, mert magas volt a vérnyomásom. Tegnap fektettek be, de ha minden igaz holnap már haza is mehetek.

2015. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/359 anonim ***** válasza:
100%

Zsófi remèlem mostmár jó lesz a vérnyomásod és hazamehetsz.

Itt meg van egy olyan hülye szokás hogy mivel az előző gyerekem császárral született emiatt ahogy töltöm a 38 hetet be kell feküdnöm :'( Úgyhogy kövi hét végétől megint kórhàz :( Ma beszéltem az osztályvezetővel és közölte ezt itt nem kerülhetem ki :/


Marika


ui:Írjatok ha meg vannak a babàitok :)

2015. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/359 anonim ***** válasza:
100%

Zsófi vagyok!

Hú, de hülyeség, hogy be kell feküdnöd Marika! Bár biztos óvatosságból csinálják így.

Engem tegnap hazaengedtek a kórházból, aminek nagyon ürülök. :) Egyébként minden rendben, tünetek nincsenek.

2015. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/359 anonim ***** válasza:
100%

Örülök,hogy már otthon vagy Zsófa :D


Életemben nem voltam ennyit kórházban,mint ezzel a terhességgel!Már voltam 2x3 hetet,és most szülésig bent kellesz lennem.Remélem nem hordom túl,mert akkor megint jó sokat bent leszek :/ Már aamiatt stresszelek,mert tudom,hogy írtóra fog hiányozni a kisfiam!


Marika

2015. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!