Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
 301/359 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Marika, rossz lehet ez a bizonytalanság. Szurkolok, hogy hazamehess végre! :)

Nekünk is jól telt a karácsony. Az én babám is sokat mozog,és napi 4-5 alkalommal csuklik. :) Megfigyeltem,hogy ha édeset eszem,akkor fél óra múlva tutira elkezdi a csuklást.

Ma voltunk a Brendonban, vettünk pár dolgot,köztük egy zenélő -forgót. Olyan kis cuki.:)

Januárban elkezdem kimosni a ruháit, és bepakolni a kórházi csomagunkat.

2014. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/359 A kérdező kommentje:

Igen, én is készen akarok állni egy hónappal előbb, hátha hamarabb érkezik.

Olyan izgalmas ez :)

2014. dec. 29. 18:26
 303/359 anonim ***** válasza:

Tényleg nsgon izgalmas. Lassan célegyenesbe érünk. :)

Pénteken megyünk a 32. heti genetikai ultrahangra. Fizetős hely, picit megkukucskáljuk 4D-n is. :) Már nagyon várom.

Zsófi

2014. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/359 anonim ***** válasza:

B.U.É.K lányok! :) 2015-ben mindegyikünk családja gyarapszik egy picike taggal. :)

Zsófi

2015. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/359 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Voltunk a 32.heti ultrahangon. Minden rendben, 1853 grammak mérték. Megnézzük 4D-ben is, de mindkét keze az arca előtt volt. Azért 2 képet sikerült lőni, ráadásul a szemeit is kimyitotta közben. :) Aranyos volt nagyon.

Zsófi

2015. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/359 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ma voltam uh-n,31+2 naposak vagyunk.Becsült súly 1600gramm és lány még mindig.Kaptam 2 képet is az arcocskájáról.Holnap talán már kiengednek....

Marika

2015. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/359 A kérdező kommentje:

Sziasztok, Lányok!


Az én babám is nagyon jól van, aranyosan tornászik minden nap, már nagyon várom, hogy lássam, kézbe vegyem, puszit adjak neki... :)


Ti mivel töltitek az időt?

Én a kapott babaruhákat rakosgatom, számolgatom, nézem, mi nincs még, ami feltétlenül kell. Aztán még megyünk vásárolni pár dolgot.


Olyan szép időszak ez...:)

2015. jan. 6. 10:50
 308/359 anonim ***** válasza:

Marika! Nagyon örülök neki,hogy lassan hazamehetsz! :) Szuper hír!

Mi szombaton festettük ki a babaszobát. Már minden megvan már. Még pár polcot teszünk fel. Igazi csajos szoba lett. :)

Én lassan kimosom a dolgainkat, bepakolom a kórházi csomagot. Még néhány apróság van, amit be kell szereznünk. Textilpelus, rendes pelus, popsitörlő, nekem betét, bugyi,melltartó...Ezeket most hétvégén tervezem elintézni. :)

Most 2 hétig itthon volt a párom is, úgyhogy nagyon fura az egyedüllét.

2015. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/359 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Hogy vagytok?

Én ma voltam dokinál, 2000 a méhszáj. Azt mondta, hogy a 38. hét környékén meglesz a baba. :) Nagyon várom már. Illetve kérdezte, hogy Anyu könnyen szült-e? Mondtam, hogy igen. Azt mondta, hogy örököltem ezt tőle, szerinte nagyon könnyen, és gyorsan meglesz a babó. :)

Zsófi

2015. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/359 A kérdező kommentje:

Hú, Zsófi! Ez jó. És mikor van ez a dátum akkor?


Nekem óriási a hasam, nem hiszem, hogy feb 20-ig egyben leszünk, de persze nincs okvetlenül összefüggés...

2015. jan. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!