Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
 311/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok!

Elméletileg február 8 körül várható. :) Kíváncsi vagyok, hogy tényleg hamarabb jön-e.

Kész vagyunk már mindennel, bepakoltam a bőröndöt is.

Akkor lehet, hogy neked is korábban érkezik. :) Mekkora az a nagyon nagy? Nekem nincs óriás pocakom, sőt, szerintem kisebb, mint a többi velem egyidős kismamáé. Jól is érzem magam, elég fitt vagyok.

2015. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/359 anonim ***** válasza:
100%

Marika vagyok!


Nem bízok az ilyen "jós" orvosokban.Előre tuti nem látja,mikor érkezik a baba.Nekem első gyereknél a védőnők mondták,hogy tuti hamarabb meglesz,akár egy hónappal is!Ehhez képest 2 napot túlvittem a kiírthoz képest :)

A dokim meg annyit mondott,hogy bent tuti nem marad.

Most hiába elkezdtem nyílni akkor sem mondják az orvosok,hogy tuti hamarabb jön a kicsi,mert ha betartom az utasításokat akár túl is hordhatom :) A baba tudja mikor kell érkeznie :D

2015. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok!

Meglátjuk, hogy mikor érkezik. Igazból nem aggódom emiatt. Mi hárman vagyunk tesók, és mind a hárman a 42. hétre születtünk. Szóval, ha ebből indulok ki túl is hordhatom. Kiderül.... :)

Február 2-án megyek az első NST-re, ott az orvosom megnézi a méhszájat is, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyit változnak addigra a dolgok.

2015. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/359 anonim ***** válasza:
100%

Zsófi a lényeg a nyugalom :)


Marika

2015. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/359 A kérdező kommentje:

Mi újság, lányok?

Én már nehezen mozgok, a hasam óriási, a baba is, 3,5 kiló már, és még van 1 hónapja... o.O

És iszonyú keveset bírok csinálni.


A kiságy kimosva, felhúzva, babaruhák zöme kimosva, de kórházi cucc még nincs bepakolva.


Ti?

Ti hogy vagytok?

2015. jan. 27. 20:22
 316/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok!


Én már kész vagyok mindennel, kórházi cucc is bepakolva.

Szerencsére jól érzem magam,tudok aludni is, nem nehéz a mozgás sem, mondjuk a hasam sem nagy.

Hétfőn megyek NST-re, lesz méhszáj vizsgálat is, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy állunk odalent. :)

Kicsit aggódom, mert szombat óta magas a vérnyomásom, és nem viszi le az emelt adag gyógyszer sem. Viszont fehérje nincs a vizeletben, és nem is vizesedek. Valószínű a front miatt volt, mert ma végre jó értékeket mérek. Szóval emiatt egy picit ideges voltam, aggódtam a babáért.


3,5 kg? Szép nagy baba lesz. :)

2015. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/359 anonim ***** válasza:

Tettem fel egy képet, ekkora a hasam:


[link]


Zsófi

2015. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/359 A kérdező kommentje:
Ö, de kis filigrán hasad van:) Nekem jóval nagyobb, nehezen is mozgok. Pedig nem ikrek...
2015. jan. 29. 18:11
 319/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok! :)


Szerintem nem a tiéd nagy, hanem az enyém kicsi! :) Más velem egykorú kismamának is sokkal nagyobb a pocakja.

2015. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/359 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Zsófi tényleg pici a pocakod :)

Minden babaruha kimosva,vasalva,kiságy összerakva.A kórházi csomag kb 90%-os.Alvás nem sok van,a fiam állandóan beteg és most úgy tűnik én is elkaptam :/ Ezen kìvül görcsölgetek is...


Marika

2015. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!