Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/359 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok - csak hogy tudjuk követni mikor ki ír:)

Én is már rosszul vagyok attól hogy csak szenvedek, fetrengek és szédelgek. Most pl elúsztam a mosással, úgyhogy mos szegény mosó Maris egész nap :)

Főzni meg egyenesen utalok, mert rosszul vagyok majdnem minden karjától :/ a füstölt sonkás , margarinos kenyéren élek meg almán :)

2014. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/359 anonim ***** válasza:
100%

Nem karjától , hanem kajától :)

Amugy mi márciusban kezdtünk a baba project be, es a június 6.ai beteérésemkor jott össze a kisteso :)

2014. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/359 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok a haematómás (vagyis mostmár nem) :)


Mi 1,5 évet vártunk a kistesóra....



Nekem csak amiatt van rossz kedvem,hogy nem tudok úgy játszani a fiammal meg nem dolgozhatok.De remélem ez hamar megváltozik.

2014. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/359 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, egyébként Zsófi! :)

Mi 2 évet vártunk, aztán kiderült, hogy nem lehet természetes úton, épp intéztük a lombikhoz a vizsgálatokat, amikor késett. Tök ideges voltam, hogy még ez is, pedig mindig rendben volt a vérzésem. 1 hét késés után mondta a párom, hogy vegyek egy tesztet, én feleslegesnek tartottam, de megvettem. Mikor megcsináltam, és pozitív lett nem hittem a szememnek. :)

Én örülök, hogy nem dolgozom már, mert tutira nem bírnám a folyamatos hányás miatt.

2014. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/359 anonim ***** válasza:
100%

Zsófi jó ilyen történeteket olvasni :)


6-os vagyok Marika

2014. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/359 A kérdező kommentje:

Jó olvasni benneteket! :)


Ma voltam UH-n, minden OK, és fickándozott a kicsike! :) Olyan aranyos volt... Jól megmutatta anyának, hogy milyen szépen tud már ugrálni. Olyan jó volt látni.

Sokáig nem gyönyörködhettem, mert az orvos sietett, de hogy láttam UGRÁLNI, hát ez.... kész... :))))

2014. aug. 7. 16:43
 47/359 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig mozizunk kicsit a dokimmal :) Leméri amit kell utána csak nézzük :) Ha sztk-s rendelésre megyek képet is szoktam kapni,csak ezzel a babóval még nem voltam sztk-son nála mióta dobog a pici szíve így nincs képem még.


Marika

2014. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/359 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy mocorgott. :) Aranyos lehetett. Én még nem láttam mozogni, aggódom is emiatt. Egyik ultrahangon sem mozgott.

Nekem ez a nap eddig borzalmas. Reggelire ittam egy kis kakaót, meg ettem hozzá egy tökmagos pogit, hát ahogy leért már jött is vissza.

Marika! Igazi kis csodababa a dokim szerint. :)

Ma 12 hetes!:) Úgy örülök neki!

2014. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/359 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsi! Zsófi voltam! :)
2014. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/359 anonim ***** válasza:
100%

Ha keveset eszek akkor nem jőn vissza a reggeli.Viszont így éhes maradok :( De egyszer csak megváltozik.


Szerintetek igaz;hogy a 2. babával hamarabb gömbölyödik a pocak,mint az elsővel?


Marika

2014. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!