Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan fiú/férfi, aki...

Van itt olyan fiú/férfi, aki a házasságig szeretne várni a szexszel?

Figyelt kérdés

Csupa kíváncsiságból kérdezem, mert a férfiaknál általában nehezebb kibírni ezt a vágyat :D, de saját véleményem szerint ez nincs nemhez kötve.


Személy szerint én lány vagyok, hasonló felfogással, mint amire a kérdésem vonatkozik, és kíváncsi vagyok, hogy a mai világban vannak-e ilyen fiúk?

A barátnőtök (ha van) akkor ő is szintén így gondolkodik, vagy a lányok általában hogy fogadják ezt?


Kort is írjatok, kérlek :)

Köszönöm!



2012. okt. 20. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim válasza:
27%
De jó nektek,de főleg egyszerű... hogy egy könyv lapjaira hivatkoztok amit ember írt és talált ki. Évszázadok során az az írás úgy alakult át ahogy az ép hatalmon lévő egyházaknak jó vagy kényelmes volt. A biblia is csak egy eszköz volt a papoknak a hatalomra...Persze voltak benne jó dolgok is amit bárki saját kútfőből is le tudott volna írni ..és ehhez igazítjátok a mostani életeteket... hát szánalmas. inkább gondolkozzatok el és a szívetek vagy az eszetek vezessen ne más!!!
2012. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, nem tudtam sem tegnap, sem megkérdezni az atyát efelől, sajnos nem ért rá. És a jövőhéten pedig nem lesz itt, de majd próbálom kideríteni a választ eme kérdésekre!
2012. nov. 18. 18:21
 53/75 anonim ***** válasza:
30%

Menthetetlenul hatokor vagy kerdezo,es valoszinuleg az is maradsz a tobbi agymosott,kepmutato keresztennyel egyutt.

A hulye papod meg ugyis a sajat baromsagait fogja szajkozni,kozben meg rohog a markaban ahozzad hasonlo hiszekeny,tudatlan szerencsetleneken,hogy milyen jol megel beloluk.

Mutasd csak meg nyugodtan neki ezeket a hozzaszolasokat.

2012. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
27%
18 eves fiu,attol meg,hogy neked nem all fel a bre,attol meg mas kivanhatja es csinalhatna napi szinten a szexet.
2012. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:
Na, mi van, ki dühített ma fel??? :)
2012. nov. 20. 20:53
 56/75 anonim ***** válasza:
51%

Megtaláltam a korábban említett könyvet magyar nyelven is.

*****


Többek között az is le van benne írva, hogy azok az igazán erkölcstelen emberek, akik a házasság előtti szexet akarják megakadályozni. (Szerintem megéri az egész könyvet az elejétől a végéig elolvasni, nem hosszú, de annál tanulságosabb. Ez a rész konkrétan a 12.-13. oldalon van.)


Ha esetleg a könyv végigolvasása után továbbra is abban hiszel, amiben eddig, szíved joga. De legalább rendesen végiggondolt álláspontot fogsz képviselni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
50%
Érdeklődnék, hogy sikerült-e elolvasni a könyvet, vagy legalább az említett néhány oldalt, és jutottál-e vele kapcsolatban valamire.
2012. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem mostanában nem volt rá időm, mert annyi tanulnivalónk van, és olyan fáradt vagyok mindig, hogy örülök, ha 11-kor beesek az ágyba... A jó kis könyveimet is csak buszon tudom olvasni, ott van rá időm... De majd azért belekukkantok.
2012. dec. 1. 14:31
 59/75 anonim ***** válasza:

Drága Istenem! Rossz olvasni, hogy mit írnak a Bibliáról. Mennyira útálod a paráznaságot!


(ez költői kérdés lett volna, de nem költői kérdés, csak mondatnak szántam)

2012. dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó, egyrészt rohadtul nem lehet érteni, hogy mit akarsz mondani.


Másrészt nagyon érdekes az az elmélet, hogy a Világmindenség Teremtője azzal van elfoglalva, hogy felnőtt emberek mit csinálnak az ágyban meztelenül. Most komolyan, nincs jobb dolga?

2012. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!